IIIIEIIItlSTE Tooneelknecht SPORT ZITTING KNIPCURSUS. Schriftelijke Knip- en Naaicursus. GEVRAAGD EEN SPAART BIJ DE BOERENLEENBANK „WIERINGERMEER." Wereldrecordhouder Smirnoff. Hij vloog meer dan 3 mill. Km. Drievou/dig millionnair, wereldre cordhouder, kilometervreter der lucht. Dat is Iwan Smirnoff, de populaire vlieger der K.L.M. Men mag het feit niet onderschatten, dat Nederland de-r zen recordhouder herbergt. Maar onze luchtvaart maatschappij behoort tot- een der oudste en de Indië-lijn ls een der langste diensten, die bestaan. Het is dus niet zoo heel verwonderlijk, dat een onzer oudste piloten, die reeds in Rusland oorlogsvlieger was, die later elders vloog en in 1922 al bij de K.L.M. kwam, het wereldrecord op zijn naam kreeg. Iwan Smirnoff heeft tot dusverre 3 millioen 200.000 Km. afgelegd of ruim 2 millioen mijlen. Een bereke ning leert, dat Smirnoff ongeveer 17.000 uren in de lucht is geweest, het geen nog wat anders is dan de reizi ger, die trotscli is op een record van eenige honderden uren of de plezier- luchtvaarder, die zijn „brevet" angst- vallend bewaart. Smirnoff is evenwel zeer bescheiden. Men zal hem nooit lange verhalen hoo ren doen over prestaties, over avontu ren. Hij wandelt op Schiphol vrijwel direct na een vlucht naar de piloten- afdeeling, steekt zich in burger en rijdt naar huis. Smirnoff is als het ware voor het luchtruim geboren. Hij nam in Rus land als 19-jarige reeds -vrijwillig dienst en in 1915 werd hij naar het Oos fcelijk front gedirigeerd bij de jachtvlie gers. Hij werd kapiteinvlieger. De revo lutie brak uit en een avontuurlijk le ven begon. Smirnoff instrueerde vlie gers in Engeland, deed nog een po ging om zich bij het Wrangel-leger aan te sluiten, maar vóór hij Rusland bereikte, was dat reeds verslagen. Terug ging hij weer naar Engeland, was verkeerspiloot bij de eerste Belgi sche luchtverkeers-maatfschappij en eindelijk in 1922 kwam hij bij de K.L.M. GEMEENTE WIERINGEN. UITVOERING „APOLLO." Zaterdag 13 en Zondag 14 No.v. j.1. hield de muziekvereen. „Apollo" te Den Oeveu een uitvoering in de con certzaal „Wirpn" van Jurrie Lont. Mede door het slechte weer was de opkomst van de jongeren Zaterdag avond nu niet zoo groot als wel ver wacht mocht worden. De aanwezigen hebben echter niet tevergeefs een reis door de regen gemaakt. Het program ma dat gegeven werd, was in één woord, af. Het was circa kwart voor acht, toen de voorz. de heer C. V. Koorn de avond met een gepast woord voor geopend verklaarde. Het programma bestond uit twee deelen. Eerst een 5-tal muzieknum- mers en daarna het tooneeistuk „De Nieuwe Typiste." De muzieknummers zoowel als het tooneel stonden op goed peil. Als eer ste nummer hoorden wij de marsch „Unter dem Siegesbanner" van Fr. v. Blom. De vertolking was uitstekend. „De Italienerin in Algiers", een ouver ture van Rossinï, was evenals de ande recomposities van de muziekmeester heel mooi, maar ook zeer moeilijk. Onder de bekwame leiding van hun directeur, werd echter een buitenge woon mooi stukje muziek ten gehoore gebracht. De „Emma-marsch" van v. Leest, die hierna gespeeld werd, werd gevolgd door de prachtige „ouver ture „Stradelja" van F. von Flottow. Ook dit was een juweeltje om te hoor- ren. De finale beëindigde het eerste deel van het programma, waarvan ie der nummer den aanwezigen een har telijk en welgemeend applaus ont lokte. Na een korte pauze, die gevuld werd met muziek van de dansband, klonk driemaal achtereen het bekende too- neelbelletje en aanschouwden wij het eerste bedrijf van „De Nieuwe Typiste" blijspel in 3 bedr. van Q. Hersman. Het geheele tooneel speelt zich af op één plaats, het kantoor van den heer Diedering Grolmeijer, hoofd van een te goeder naam en faam bekend staan de uitgevers-firma. De fam. Grolmeijer wordt gecompleteerd door ,Thérésa, zijn vrouw en August, hun zoon. Deze drie personen resp. voorgesteld door den hr. D. Bakker, Mevr. A. de Haan- Bakker en den hr. Ant. Cornelissen, waren heel goed gekozen. Het kantoor personeel, voorgesteld door Tobias Krukmulder, boekhouder, (den heer Jb. Koorn) en Klingel, bediende, (den heer J. Bakker Pz.) had wat minder zware rollen, hoewel die van „Krukkie" er ook wezen kon. Hij had altijd de la chers op zijn hand. Lisette Dupré, de ,#tingelnimf", vertolkt door Mevr. A. Dattheijn-Duijnker, vormde een waardig paar met August. Hetzelfde kan gezegl worden van Nora van Bom mel, (mej. A. Plooij) en Constant van Peulef (J. Bakker Sz.) schrijver van prahtige „thrillers", romans met ti tels als „Het afgehouwen hoofd", „De blonde moordenaar" en zijn laat ste werk „Het cadaver op de rails." Het was de bedoeling van Mevr. van Bommel, Nora's moeder, Mej. M. Duijn- ker) en die van den hr. en Mw. Grol meijer, om Nora en August met elkaar te laten trouwen. Het geld van de Van Bommel's kon dan dienen voor uitbrei ding der Uitgeverij. Het liep echter an ders af, dank zij het feit, dat de heer Grolmeijer liet in zijn hoofd haalde, 'n typiste op kantoor te nemen. Op het laatst had hij twee t ypistes, één voor het ontcijferen van de geniale hane- pooten van Van Peulef. De eene typis te was Lisette, die aan dit baantje was geholpen door August, die ver liefd op haar was. De andere typiste was Nora van Bommel. Zij was hier door de wederzijdsche samenwerking tusschen mw. van Bom-mel en de Grol- meijer's om zoodoende August en Nora bij elkaar te brengen. Het ging echter den eersten dag al fout, zooals het bo venstaande U al aantoonde. Na afloop van het tooneeistuk, sprak de heer Koorn nog eenige toepas selijke woorden en bedankte de aanwe zigen voor hun komst. Een gezellig bal besloot de verdere avond. Zondagavond (de uitvoering voor ge huwden) was de zaal, ondanks het slechte weer zeer goed bezet, men zou kuniien zeggen het was er eivol en ook deze tweede uitvoering was een succes. Een gezellig bal was*ook hier het slot. Geslipt. Ondanks het feit, dat er bij de draaibrug te Den Oever borden zijn geplaatst met „slipgevaar" is er Zater dag tegen den avond een motorrijder op het brugdek geslipt en over de kop geslagen. Wonder boven wonder kwam hij ei', ondanks zijn snelheid van 60 Km., met gescheurde kleeding, ontwrichte schou der en ontvellingen af. Uitvoering Zang en Vriendschap. Te ongeveer 8 uur Zondagavond werd het openingswoord uitgesproken door den voorz. de heer de Haan, voor een vrij slecht bezette zaal. Dit laatste was waarschijnlijk ten deele te wijten aan het slechte weer, er zullen ook wel andere oorzaken zijn geweest, het was in ieder geval heel jammer, dat zoo weinig menschen ge noten hebben van deze mooie avond. Het koor begon met een 2-tal liede ren en kreeg een hartelijk applaus, hoeiwel het tweede lied niet geheel zui ver klonk. Maar vele leden hadden ook te maken met verkoudheid, en dat is geen wonder met de tegenwoor dige weersgesteldheid. Daarna zong het kinderkoor het eerste stukje „De groote Toovenaar" dat een succes van den avond werd. Pietje de Vries als de Toovenaar mocht als een echlei ster zelfs bloemen in ontvangst nemen Over de operette „Grietje Golfzang" hoeven we verder niet uit te wijden. Goede wijn behoeft geen krans. Tot slot werd dooi* het groote koor nog een voordracht uitgevoerd, die ook zeer in de smaak viel. Een intiem, gezellig bal besloot deze ondanks alles, toch zeer geslaagde avond. EEN LANGE STAART. De Heer W. Kies te Poelweg Westerland oogstte in zijn tuin een zandraap die een wortelstaart had van 1.10 M. DOOPGSGEZ. ZUSTERKRING Donderdag avond 18 Nov. a.s. des avonds 8 uur. Kerkelijke verkiezing. Door de stemgerech tigden der Hervormde gemeente te Ooster- land zijn de heeren C. Maars, H. Bakker Pz. en J. V. Koorn herbenoemd tot leden van het Kiescollege en is de heer C. V. Koorn in de vacature van wijlen den heer L. Spaander gekozen. UITSLAG VERKOOPING van de bouwplaats „Oosthoeve" van de Fam. Bosker ten over staan van notaris Obreen op j.1. Zaterdag 13 Nov. in Hotel de Haan. Behuizing en land 1.66.63 H.A., hoogste bie der R. Lont f 3000 bij afslag W. de Jongh f 3100 Perc. 2 Oostz. Kavel 18, groot 4.99.50 H.A., hoogste bieder W. Jansen f 11.850 Perc. 3 Westzijde Kavel 18, groot 4.97.00 H.A., hoogste bieder R. Lont f 9.950 Perc. 4, Kavel 17, groot 5.22.80 H.A., hoogste bieder R. Lont f 9400 bij afslag W. de Jongh f 9410. Combinatie perc. 2 en 3 bij afslag R. Lont f 21804. Het geheel stond totaal in bod voor f 34.314. In combinatie afgemijnd door D. Lont Dz. voor f 35.114. Nieuwbouw. Aan de fa. Dekker en Lont is uit de hand opgedragen de bouw van een landhuis voor den heer Kuipers in de Elft bij de school te H.hoef. Gegund. Aan de fa. Dekker en Lont is ge gund het rioleeringswerk der Gemeente in de Koogerweg voor f 1575.- SUCCES NIEUWS. Voor Succes is deze Zondag geen voordee lige dag geweest, van de 4 punten die te be halen waren kwam er niet één binnen. Het 3e ging in de morgenuren naar Atlas 2 en verloor daar met 51. Er werd met 9 man gespeeld, doordat eenige spelers maar liever thuis bleven en hun clubgenooten in de steek lieten. Het 2e speelde om 2 uur tegen Petten 1 en verloor daar met 41, zoodat de overwinning voor Petten wel verdiend zal zijn. Voor Suc ces is het echter een misrekening daar ze een mooie kans maakte voor de bovenste plaats Misschien dat a.s Zondag weer iets inge- loopen kan worden op de leiders in deze af- deeling, dan komt n.1. Schoorl op bezoek en als er van H.R.C. 4 gewonnen kan worden, is dit ook mogelijk van Schoorl, dat momenteel de bovenste plaats bezet. Het le elftal heeft voor het verstrijken der eerste helft van de competitie nog 2 zware wedstrijden te spelen, n.1. tegen Texei I uit, en Helder I thuis. a.s. Zondag vindt de wed strijd tegen Texel plaats en volgens de theo rie zal er gewonnen worden, maar toch zijn we er niet gerust op, daar Succes en Texel twee oude bekenden zijn, die elkaar niet veel hebben toegegeven in de 4e klasse en dit ook nu wel niet zullen doen. Doopsgez. Jongerenkring. Vrijdag-" avond a.s. bijeenkomst. Fancy-Fair Kleuterschool. Zooals de inwoners van Den Oever wel zullen weten, zal de Fancy-Fair ten bate van de Kleuterschool gehou den worden op 27, 28 en 29 Nov. in zaal W'iron. De Fancy-Fair comm. verzoekt dan' ook beleefd aan de burgerij, zooveel mogelijk voor dit goede doel over te hebben, opdat het slagen hiervan de bestaansmogelijkheid der Kleuter school ten volle verzekert. De comm. zal dan ook op Zaterdag 20 Nov. met eqgto^Ro, zoo het weder di toelaat metMjè\ aai^gc attractie, langs de huizen kómen om de voor werpen enz. enz. wat men disponibel wil stellen, afhalen. (Zie verder advertentie in het num mer van Zaterdag. Uitslag aanbesteding rioleering Koogerweg. Ingeschreven werd door: D. Bakker en Zn. f2300; Gebr. Lont f 2120; T. Ippel 2140; J. C. de Vries f 1967; J. C. Klein f 1754; C. de Wit f 1654; fa. Dekker en Lont f 1575; J. Pais f 1797; S. de Wit f 1489; A. Doves f 1394. Het werk werd gegund aan Dekker en Lont ONS WIERINGE\RMEERHOEKJE. PROVINCIAAL NIEUWS. Dr. SCHEY GAAT HEEN ALS ZUIVELCONSULENT. Opvolger ir. H. J. Huisman. Dr. L. T. C. Schey, rijkszuivelconsulent te Hoorn, zal op 1 Mei 1938 den dienst met pen sioen verlaten en worden opgevolgd door ir. H. J. Huisman, thans werkzaam ter directie van den Landbouw. Deze laatste zal reeds 1 Januari zijn werkzaamheden te Hoorn be ginnen, voorloopig onder leiding van dr. Schey. MEDEMBLIK. Wolhandkrab. Bleven de vis- schers tot heden toe nog verschoond van een bezoek van de beruchte wolhandkrabben, de ze hebben nu ook te Medemblik hun intrede gedaan tot schrik der visschers. Dezer dagen werd een exemplaar door een Medemblikker visscher gevangen. MARKTBERICHTEN. DE VEEMARKT. Alkmaar, 15 Nov. 1937. Op de heden gefcou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt97 Vette koeien f 145290, handel goed 25 Graskalveren f 4050 43 Nuch tere kalveren (slacht) f 1020 26 Vette scha pen f 2832 197 Vette varkens 62—65 cent per Kg. Handel vlug. DE AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. Amsterdam, 15 Nov. 1937. Op de heden ge houden veemarkt waren aanvoer ou prijzen als volgt402 Vette koeien, le kw. 7076 ct., 2e kw. 6068 cent en 3e kw. 5258 cent per Kg. slachtgewicht62 Melk- en kalfkoeien f 170230 68 Vette, kalveren, 2e kw. 6468 cent en 3e kw. 56—62 ct. per K.G. levendge wicht 52 Nuchtere kalveren f 813 55 Scha pen f 1832 431 Varkens, vleeschvarkens, wegende van 90110 Kg. 7475 cent, zware varkens 7374 cent en vette varkens 72- 73 cent per Kg. slachtgewicht17 Paarden f 100 150 2 Veulens, waarvan de prijzen niet ge noteerd. BINNENLANDSCH NIEUWS BELANGRIJKE GIFT VAN PRINSES JULIANA. Aan Nationaal Fonds voor Bijz. Nooden. Het Nationaal Fonds voor Bijzondere Noo den verzoekt ons mede te deelen, dat Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana dit fonds 4e belangrijke gift van f 5000 heeft geschonken. KIND VERBRAND. Te Heijthuizen (L.) is een kind in een on bewaakt oogenblik in een ketel heet water gevallen. De kleine liep hierbij ernstige brand wonden op en is aan de bekomen verwondin gen overleden. BUITENLANDSCH NIEUWS. TARZAN IN EEN POOLSCH BOSCH. Mislukte pogingen om hem te vangen. Een echte Tarzan jaagt den bewoners van het Paszoza Kampioka-woud, eenige kilome ters buiten Warschau gelegen, grooten angst aan. De eerste berichten, dat in de bosschen een monster, half mensch, half beest rondspook te, werden verspreid door dorpelingen, die, toen zij brandhout verzamelden, sporen had den gevonden van een „wildeman". Kleine kinderen kwam hard naar huis geloopen en vertelden hun moeder over een wezen, dat zij in de bosschen hadden gezien. Eenigen tijd later werd een dood hert in het bosch gevonden met een wond in den kop, toegebracht met een primitieven knuppel. Op zekeren dag trokken twee vrouwen uit een der dorpen door het woud, toen zij plot seling werden opgeschrikt door een doordrin genden kreet. Om zich heen ziende, bemerk ten zij een half naakten man, verscholen in het gebladerte van een eik. De vrouwen vlucht ten vol angst en verhaald bij hun terugkeer, wat haar was overkomen. Een expeditie werd uitgerust om den wilden boschbewoner tevangen. Een keten werd ge trokken om de plek, welke was aangeduid als zijn verblijfplaats en langzaam maar zeker sloot de cirkel zich vaster om de woning van Tarzan. Toen men het hol naderde, trof men hem aan in diepe rust, met. een grooten knuppel naast zich. Door nog dichter bij te sluipen slaagde men erin, een zak over het hoofd van den wildeman te werpen. „Tarzan", plot seling in zijn slaap gestoord, verzette zich echter hevig en sloeg met een geweldigen vuistslag een zijner aanvallers ter aarde, rukte den zak van zijn hoofd en vhichtte. De vele pogingen, vervolgens geaaan om hem te vangen, zijn mislukt en de dorpelin gen hebben grooten angst, dat Tarzan zich nu zal komen wreken. DE COÖPERATIEVE ZUIVELFABRIEK „HET NIEUWE LAND" IN PRINCIPE OPGERICHT. De plannen tot oprichting van een Coöpe ratieven Zuivelfabriek beginnen zoo langza merhand vasteren vorm aan te nemen. De commissie uit de drie landbouworganisa ties heeft Maandag wederom een vergadering bijeengeroepen van veehouders, die druk be zocht was. Het ontwerp statuten kwam ter tafel. Doch alvorens deze behandeld werden, sprak de heer Abr. Hoogendoorn eenige woor den van welkom in het bijzonder tot de di verse officieele personen, die aanwezig wa ren, n.1. aan ir. S. Smeding, dir. van de Wie- ringermeer, de heeren Nobel, Kramer en Busch, van den Bond van Zuivelfabrieken en den heer Dokter, dir. van de Coop. Zuivel- bank. De vergadering werd ingeleid door den heer Nobel, die er op wees, dat de statuten waren opgesteld in overeenstemming met die van andere fabrieken, alleen waren zij meer ge baseerd opde toestand en verhoudingen in de Wieringermeer, vooral omdat de inzichten van de verschillende pachters in den Polder uiteenloopen t.a.z. van een Coop. fabriek. De hoofdzaak waar het om gaat is de aan sprakelijkheid der leden hoofdelijk. Na rijp overleg meende de commissie ten slotte voor te moeten stellen, dat de aanspra kelijkheid beperkt moet zijn. Deze is als volgt t. en m. 15 H.A. bedraagt deze f 1000.-, boven de 15 H.A. wordt dit f 3000. Spr.'s overtuiging is, dat de aansprakelijk heid in de praktijk is gebleken te zijn bene den de 1%. Er zijn helaas bij de Coop. Zuivelfabrieken enkele debacle geweest, doch gelukkig zeer miniem. De garantie die wordt gevraagd is noodig voor de geldschieters. De statuten die aan de orde worden ge steld hierop, worden artikelgewijs behandeld. Het verloop hiervan ging zeer vlot tot dat bij het bewuste artikel 20, waar de aanspra kelijkheids-clausule in voorkomt, de discussies wat uitgebreid raken. Verschillende manieren van aansprakelijk heid worden aan de hand gedaan, doch de voorgestelde wordt tenslotte als de meesï bruikbare aanvaard. Zeventig pachters hebben tenslotte hun naam gezet om mee te werken als het ver- eischte aantal leden wordt bereikt. Door onderscheidene sprekers werd het woord gevoerd, ook door ir. Smeding. Vele mis verstanden werden uit den weg geruimd. En al had men in de vergadering die tot diep in de namiddag voortduurde soms verschil van meening, het resultaat was toch, dat met vrij groote zekerheid gezegd kan worden, dat voor 99 procent de plannen voortgang zullen vinden. Op voorstel van Ir. Smeding heeft de ver- eeniging de naam gekregen van „Het Nieuwe Land." Opgemerkt kan nog worden dat verschil lende pachters, die volgend voorjaar pas in den polder komen, thans ook reeds ter ver gadering aanwezig waren en zich voorstan ders vormden van de te stichten fabriek. 1 Mei 1939 zal mogelijk reeds de fabriek in de Meer gaan draaien. Propaganda-feestavond Mod. Land jArb. Bond. Reeds een paar jaar orga niseert. do Fcd. Nrd. Hol 1. Noorder kwartier een aantal feest-avonden. Zoo ook weer dit jaar en daarbij kan de W.-Mcer zich gelukkig prijzen, waar het nu reeds tweemaal achter een alhier is geweest in een jaar. Wij licbhen echter j.1. Zaterdag ge zien dat zoo'n avond zich in een belang stelling kan verheugen, die de stout ste verwachtingen overtreft. Andere jaren deden omliggende plaatsen mee Dit keer echter alleen Wieringen, al het ander publiek moest de Meer leve len en laten wij zeggen .tot volle tevre denheid. Toen de lieer Burger 2e voorz. van de Fed. opende was de zaal geheel bezet, er waren 330 personen aanwezig Spr. heette in bijzonder het gezelschap welkom en tevens de heer Portegics de spreker voor dezen avond. Daarna bracht het gezelschap Ru Mulder de ïevue „Daar frisch je van op kame raad" ten gehoore. En wij kunnen con stateeren dat alles goed geslaagd is. Men heeft genoten van de rake zet ten die gegeven werden en tevens het propagandistische- doel niet missend. Voor de pauze kreeg de spr. het. woord en hield een krachtige rede, en we willen hopen dat de jonge onge organiseerde arb. het hebben begrepen dat alleen de org. het is, dié kan hel pen. Zijn rede werd met aandacht ge volgd en een krachtig applaus bewees dat het gesprokene in de smaak viel. Hierna werd het programma afge werkt, waarna de voorz. het officieele gedeelte sloot, na dank gebracht te liebbcn aan het gezelschap en hen op hun verder tournee succes toewenscht Een gezellig bal was het besluit. De Mod. Land. Arb. Bond kan op een geslaagde avond terugzien. Politie. Gevonden Een dop van auto radiator. Een kosteloos rijwiel - plaatje en een grijze gummi regenjas. Inl. Politie Slootdorp. In ieder dorp een afdeeling. De arb. die zich in de R. K. Landarb. Bond afd. .-Meer hebben vereenigd, en tot nu toe één afd. had alhier, gaat zich splitsen. Het is de bedoeling, dat er'in ieder dorp een afd. zal komen. Zeer zeker in den tijd van werkloosheid een groot gemak. Massa ontslag. Reeds eenigen tijd doken zoo hier en daar berichten op van massa ontslag bij de Cult. Maat schappij. Doch dan was weer de ge dachte, och het zal wel niet waar zijn. Thans kan echter mei zekerheid aan genomen worden, dat 330 arb. ontslag aangezegd zal worden. Middenmeer. Terwijl eenige kinde ren zich vermaakten met springen, had een kind van J. de Boer het onge luk hierbij een been te breken. Dr. Hoogkamer verleende heelkun dige liulp. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Slootdorp. DONDERDAG 18 NOV. nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te Slootdorp. Bij voldoende deelname openen we (v. d. ab. v. d. blad) een nieuwe LESGELD f 1.25 per maand (alles, ook porto inbegrepen) 2 lessen per week. Inschrijving tot 27 Nov. onder nr. 6 aan het bur. van dit Blad. IT FRYSK SELSKIP TO ALKMAER jowt in fryske joun yn it HOTEL SMIT to MIDDEN- MAR, op Freed de 19de NOVIMBER, de jouns 8 ure. mei de opfiering fen i» toanielstik yn trije bidriuwen fen E. Zandstra. It stik spilet op it platte lan. Tagongs-priis tsien sturen de persoan. EFTERNEI DOUNSJEN. Der is gelegenheit ta plakbisprekken tsjin in dübbeltsje. Foarfor keap fen kaerten bij BOSKER's Boekhandel to Middenmar d.hr. KROESE, Kapper to Slootdorp. d.hr. HAMSTRA to Wieringerwerf. voor het eerstkomend seizoen. Werkzaamhe den bestaan uit opzetten van coulissen, gor dijn openen en sluiten en licht verzorgen. Aanmelden Hotel Smit, Middenmeer. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringerwerf. ZITTING WOENSDAG 17 NOV. nam. 1.30 uur tot 2.30 'uur Dr. J. TAMSMA, nam. 2.30 uur tot 3.30 uur Dr. A. HOOGKAMER in het Gym.-lokaal te Wieringerwerf. Zittingyiren TE MIDDENMEER Maandags van 1—4 u. Donderdags 1-4 uur. Dinsdag van 1—4 u. Vrijdags 1—4 uur. en 78.30 uurZaterdags 9-12 uur. Woensdag van 9—4 u. TE SLOOTDORP in gebouw Maatsch. Werk Vrijdags 7—8 uur. Kleinste inlage één gulden. SPAARBUSJES VERKRIJGBAAR. UIT DE HAND TE KOOP a.s. VRIJDAG vanaf 9 tot 12 uur op het terrein Smederij bij MIDDENMEER BRANDHOUT, HOOIKOKERS of DUIKERS, 3 m. I., IERJANKEN, inh. 600 liter Groote partij PALEN in diverse lengten. A. VOS, Callantsoog. MODE-ATELIER VOOR DAMES EN MEISJES, verplaatst naar BRUGSTRAAT 1, HOTEL SMIT, MIDDENMEER voorheenHavenstraat 25. Bij genoegzame deelname, zo spoedig mogelijke aanvang van cursus in cosluum- en linnennaaien voor oudere dames. Beleefd aanbevelend, A. DE REGT C. HELDER.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2