eener Zaaizaad-telersvereen. Nationale Avond Vrijdag 17 December BEKENDE LAGE TARIEVEN. ZITTING K. L. M.-BEDRIJFSFILM. BEZOEKT DE MUZIEKUITVOERING VAN „SOLI DEO GLORIA" (Dir. de heer Jac. Broer) op 500 M. De kortsté tijd werd gemaaki door T. Spoelstra, Leeuw. 21.9 sec. 1000 M. Kortste tijd Spoelstra 38.8 sec 3000 M. Kortste tijd 1. Kanon 2 min. 6.6 sec. 2. Klink, 2 min. 10.4 sec. Om een juiste vergelijking te verkrij gen, werden, daar van beide clubs evenveel renners meereden, de tijden van alle series opgeteld. De Jury kreeg het volgende over zicht 500 M. Friesland 273.1 sec. Wierin gen 286.2 sec. 1000 M. Friesland 503. 6 sec. Wierin gen 531.9 sec. 3000 M. Friesland 27 min. 26.3 sec. Wieringen 27 min. 29.7 sec. TOTAAL Friesland 40 min. 23 sec. Wieringen 41 min. 7.8 sec. Aldus het resultaat. Leeuwarden ging dus met de beker weer terug. De snelste renners kregen een prijs 1. Kanon2. Spoelstra 3. KLINK. Op 15 Jan. 1938 zullen onze renners met gelijk materiaal te Leeuwarden een revanche verrijden in het beken de Restaurant „De Groene Weide" Bal na tot des morges 6 uur (Zaterdag avond.) Zonder twijfel gaan er vele supporters mede naar Leieuwarden. Pr,emie's Home-train wedstrijd. D. Klink een paar race-schoenen ge schonken door C. Omis. Munt je werf, een tulband van de „Koornschoof." De overige renners konden zich te goed doen aan worst, beschikbaar ge steld door de firma's G. Toppen, D Rotgans, Rustenburg en Blaauboer. De trainings-avonden zijn Maandag, Woensdag en Vrijdag. REVUE „DAT IS DE ZAAK." Zaterdagavond gaf de N, R. H. (Ned. Roode Hulp) afd. Wieringen een feest avond in „Concordia". Als hoofdschotel stond op het pro gramma een revue, welke gegeven zou worden door een dilettantengezel schap uit Krommenie. De achterzaal was zoo goed als vol. Na opening door den heer Van Dijk, verkrijgt de propagandist Klein hei woord. Spr. uit zijn misnoegen over het asyl-recht met het oog op de ontvluchte Spanjaarden. Zij worden hier uitstekend verzorgd, terwijl ia Spanje schrille tegenstellingen be staan. Hij verdedigt den Neder 1. ar beider, (Ve diensf nam om te strijden tegen het fascisme. Hij veroordeelt de houding der Ned. Regeering, welke deze menschen hun Nederlanders schap ontneemt. Waarom ont neemt men Graaf d'Ansembourg zijn Nederlanderschap niet, aldus de spreker, deze streed immers in den laat sten oorlog aan de zijde van Duitschland. Nadat spr. de verschrikkingen schetst, welke de Franco-fascisten toepast op de burgerbevolking, meent N. Grin, G. H. Hilke, C Hoep, M. van Hoesel, S. Kamping. H. Loof, J. Metse laar, N. Omis, E. Scholten, 14. Sie- gers, J, Smit en M. Tijsen. EEN GRIJP-AUTOMAAT MET MAXIMALE PRODUCTIE. Zooals bekend zijn door enkele firma's hier ter plaatse grijp-automaten gestationneerd, welke zich nogal in de publieke belangstelling mogen verheugen. Zoo ook de automaat, die in hotel „Centraal" was geplaatst. Aan de cadeaux te zien, scheen van dit apparaat een druk gebruik te zijn gemaakt, daar nagenoeg alle prijzen eruit „opgebaggerd" waren. Toen evenwel de eigenaar van den automaat de inhoud van de kas één dezer dagen kwam inspecteeren, bleek dra dat deze weinig be vatte, althans niet in evenredigheid met het aantal opgevischte prijzen. Wat de contro- leur wel vond Tot zijn schrik en verbazing een dubbeltje gesoldeerd aan een fijn koper draadje. Direct drong het tot hem door, hoe geraffineerd men hier te werk was gegaan, Hetzelfde dubbeltje deed steeds weer dienst en werd daarop telkens teruggehaald, totdat ten slotte het dunne koper draad je brak en het dubbeltje met soldeer en draadje in de kassa terecht kwam. De eigenaar van den Automaat stelde dit geval begrijpelijker wijze in handen van de Politie. Een onderzoek wordt ingesteld. CAFÉ 'T CENTRUM SCHAGEN. SPREEKUUR van de tandarts elke Donderdag van 9'/i1 uur. Inlichtingen kosteloos. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. NOG EENS OPLICHTING Een reiziger uit Leeuwarden, een zekere H. R., bezocht een restaurant teHippolytushoef. Na een con sumptie gebruikt te hebben verzocht hij den restaurateur hem f 25.- te willen leenen, het geen deze deed, daar de bezoeker wel eens meer kwam. Er werd evenwel niets meer van hem gehoord, zoodat deze zak in handen der Rijksveldwacht werd gesteld. DOOPSGEZ. JONGERENKRING H.-HOEF. Bijeenkomst Donderdagavond a.s. 8 uur. DOOPSGEZ. ZUSTERKRING DEN OEVER. Bijeenkomst Donderdagavond a.s. 8 uur. Ruwe Huid I p JJ R O L Ruwe Handen doos 30 cent. Ruwe Lippen BAP°th en Drog Verg. van het Oranje-comité Oost-Wieringen. GisUeravond vergaderde bovenge noemd comité in de zaal van den hr. Jurrie Lont te Den Oever. Omstreeks kwart over ach,t opent de voorz. de hr. M. Bosker de bijeen komst. Spr. betreurt het, dal zoo weinigen zijn opgekomen. Waarschijn lijk is dit te wijten aan de de slechie weer-omstandigheden. De hr. Tijsen memoreert het werk van den hr. Stulp, die tot aller spij!' inmiddels naar elders vertrok ken is. Voorgesteld wordt een nieuw bestuurslid te kiezen. De heer C. van Kalsbeek wordt aanbevolen. Na twee maal stemmen wordt de hr. C. van Kalsbeek gekozen. Er zal hem nog spreker, dat de Nederl. arbeidersgezin'Woi'en gevraagd, of hij de benoeming nen de Spaansche kinderen naar Hol aanneemt. land moeten laten komen om daarj Voorz. stelt nu de vraag, waf er ge door hen opgevoed te worden lot de daan zal worden in verband met de WREKERS van hen, die momenteeil I komende heugelijke gebeurtenis in in Spanje door de Franco-fascisten het Oranje Huis. vernietigd worden. (Op zoo'n manier j p)e heer Stulp zou oorspronkelijk komt er immers nooit geen einde aan J den hr. Bosker geholpen hebben bij de oorlogen - het blijft dan wreken.) Na deze spreker, welke min of meer oppervlakkig was en bijv geen goed gedocumenteerde rede hield, kwam de revue aan de beurt. Om met de deur in huis ie vallen - de revue was zeer goed te noemen. Wanneer wij ae enkele propagandis tische scènes uitschakelen (deze heb ben immers alleen succes bij een gelijk denkend publiek), dan blijft er over een geestige, goed geënsceneerde revue met pracht decors en niet 'e verge len, een pracht orkest. Voor dilet tanten voorwan* een mooi resultaat De beste kracht vonden wij Wim Hulst, de wereld-reiziger (tevens de leider van het gezelschap.) Di.t was een pracht creatie. Op de 2e plaats mag genoemd worden de zanger Klaas Hos. Een zeer beschaafde stem. Zijn partne rin was niet in die mate. De Girls wa ren klein in getal, doch bleken goede danseuses te zijn. Vooral hun -ap-dan- cing was aardig. De mannelijke tap- danser ging steeds te woest van sfapel - terwijl zijn maatgevoel veelal zoek was - overigens de trein -imi tatie was uitstekend. De verdere mede werkenden stonden op een lager plan, waarbij wij niet willen beweren, dat zij slecht speelden. Nogmaals een uit stekende revue - goed gespeeld en vol komen geslaagd. De muziek komt verder een compli ment je toe. Jaarverslag Keuringsdienst. Blijkens het verslag van den Keu ringsdienst voor vee en vleesch te Den Helder werden i'i hei jaar 1936 in deze gemeeurg 1612 normale Keu ringen verricht. Geslacht werdm 334 runderen, 29 graskalveren, 15 ver ,5 kalveren, 362 nuchtere kalveivn 15 paarden, 661 varkens, 192 schapen en 4 geiten. Afgekeurd werden 9 runderen, 5 gr. kalveren, 1 vet kalf, 39 n. kalveren, 5 paarden, 16 varkens, 101 schapen en 2 geiten. Voorwaardelijk goedgekeurd werd het vleesch van 10 runderen, 1 vet- kalf, 17 n. kalv.. 3 paarden, 1 varken en 6 paarden. Dienstplicht. Aan onderstaande jon gelieden, ingeschrevenen voor den dienstplicht 1939 uit leze Gem. is VOORLOOPIG vrijstelling verleend aan dienstplicht wegéns broederdiensi G. Baijs, T. Brouwer, N. Eveits, D. de samenstelling van een geschikt programma. Deze plannen vallen nu door het vertrek van den heer S'ulp in het water. Hef is moeilijk om een tooneels.tuk te krijgen met betrekking op hef Oranje Huis. Alles moet natuurlijk zoo vlug mogelijk gebeuren. Het zal een soort Oranje Bonte Avond moe ien worden. Dit is voor de ouderen. En nu komen nog de schoolkinderen Een toestel voor smalfilm is le ver krijgen bij den heer S. Halfweeg te Hippo. D.it zal echter nog al kosibaar worden en de financiën staan er niet al te rooskleurig voor. Misschien is er een ander toesiel mei sprekende films beschikbaar. Pogingen zal men doen om dit gedaan te krijgen. Voor de avond zullen de verschil lende vereen, alhier bun medewer king willen verleenen. Het zal dan zooiets worden als onlangs door Harmonie" te Hippo georganiseerd. Voor den avond behoeft men zich dus geen zorg te maken. Voor het feesf der kinderen zal nog gewacht worden, toi men ook in Hip po hieromtrent een besluit neemi. De rondvraag levert niets op„ waar na sluiting door den voorz. Afnemende voedselvoorraden In Zuid-Airi&&. Aanhoudende droogte en ex- portdrang als oorzaken. Teneinde de bevoüfêyig in de dis tricten waar men in geen elf maan den tijds een druppel regen heeft ge zien, te helpen, zendt de regeering voorraden mais daarheen, terwijl aan de bóeren verlichting gegeven is bij de betaling van hun schulden aan den staat. Om hulp te bieden aan de landbou wende bevolking langs de Vaalrivier, welke de noordelijke grens vormt van ,den Oranje-Vrijstaat, heeft de Regee ring water laten onttrekken aan het reservoir van een gedeeltelijk voltooi den Vaalbankdam, en uit dat van den Vaal-Haritz-stuwdam. Dit heefi gedu rende korten tijd eenige verlichting ge bracht en de boeren in staat gesteld hun land te bevloeien. De autoriteiten van de Vaal-Hartz kunnen echter niet meer water beschikbaar sfellen en de voorraden loopen dientengevol ge weer snel achteruit, terwijl er nog geen enkel teeken is dat wijst op eeni- verlichting van de periode van droogte, welke het vee, en met name de schapen, bij honderden doet omko men. Zelfs de spoorwegen ondervin den moeilijkheden voldoende water te vinden voor de locomotieven op het traject tusschen Kinberley en Bloem fontein in den Oranje-Vrijstaat. Op het oogenblik wordt water opgepompt uit moerassen en in tanks over de spoorlijn vervoerd. In de steden maakt de schaarsclite aan voedsel den toestand van liet min der bedeelde deel der bevolking wei nig gemakkelijk. Boter vormt de hoofdoorzaak van de ongerustheid. De koelkamers van zes der grootste opslagplaatsen van levensmiddelen in Johannesburg bevatten op één dag een voorraad van 2 dagen. Johannes burg en de randsteden voelden het tekort het eerst, de boter werd schaart-ob en men melkte een ge.eide lijke stijging der levrjiisiuiddeleiiprij zen. Arme menschen kunnen zich nau welijks het al cii.oodzakelijkste ve - schaffe.i. Eei: deputatie wenke in bet bijzonder mei het lot der arm bevol king begaan is, heeft kolonel Deneys Reitz verzocht onvn wijld stappen te ondernemen om controle uit te oefe nen op de stijging der prijzen van le vensmiddelen. Reftz verklaarde de oorzaak van de voedselschaarschte en de prijsstijging toe te schrijven aan de droogte. Hij gaf echter toe, dat er een zekere exploitatie van den verbruiker gaande is en zeide dat de Regeering krachtens een nieuwe wet op den ver koop zich hiertegen zal verzetten. Wat vleesch befcréft is het volslagen onmogelijk in Kaapstad prima rund vleesch of schapenvleesch te koopen. De secretaris van de slagersvereen. in Kaapstad heeft in een persgesprek verklaard, dat de droogte niet alleen aansprakelijk geacht moet worden voor de schaarsclite aan vleesch, en dat zoover het rundvleesch befrof er nog een andere reden was, namelijk de uitvoer van prima rundvleesch. Naai* voorts verklaard wordt, over weegt de Regeering op het oogenblik, als gevolg van herhaalde stappen te gen de politiek van subsidieering van den uitvoer van levensmiddelen, waardoor overzeesche verbruikers in staat worden gesteld,, de Zuid-Afri- kaansehe producten goedkooper te ver krijgen dan zij in de Unie zelf worden aangeboden, om een binnenlandsche subsidie te verleenen voor het ver bruik in het land zelf. Voor vleesch naar de SLAGER Voor brood naar de BAKKER Voor kachelpijpen naar d e SMID VOOR BOEKEN naar BOSKER's BOEKHANDEL. Dat is uw adres MARKTBERICHTEN. DE VEEMARKT. Alkmaar, 13 Dec. 1937. Op de gehouden vee markt waren aanvoer en prijzen als volgt 93 Vette koeien f 160285 handel matig 8 Graskalveren f 4585 24 Nuchtere kalve ren (slacht) f 1020 17 Vette schapen f 28 34311 Vette varkens 5964 cent per Kg. Handel matig. DE AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. Amsterdam, 13 Dec. 1937. Op de heden ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt501 vette koeien, le kw. 7280 cent per Kg. slachtgew. 64 Melk- en kalf koeien f 180—250 60 Vette kalveren le kw. 68—72 cent, 2e kw. 5866 cent per Kg. levendgew. 64 Nuchtere kalveren f 815 87 Schapen f 18—31 442 Varkens, vleesehvarkens, we gende van 90110 Kg. 7374 cent enkele bo ven noteering, zware en vette varkens 72—73 cent per Kg., slachtgewicht. WIER1NGERMEERP0LDER Een zwaar getroffen veehouder. De veehouder de heer West'erhof aan de Molenweg te Slootdorp, moesit de zer dagen zijn zesde koe verliezen als gevolg van mond- en klauwzeer. Hij wordt wel in heel erge mate ge troffen door deze veeziekte. DEPARTEMENT WIERINGERMEER TOT NUT VAN 'T ALGEMEEN. Donderdagavond j.1. heeft bovengenoemde vereeniging haar eerste jaarvergadering ge houden in Hotel Smit te Slootdorp. PLm. 100 personen hadden de barre koude getrotseerd, om de agenda van deze vergadering mee te behandelen waarop o.a. stond vermeld „Na de pauze genoegelijke avond met medewer king van verschillende nutsleden." De vergadering stond onder leiding der voorzitter Ir. B. Prummel die na zijn welkoms- woord een verklaring gaf van de groote wit- steenen familiekoffiepotten die op de tafel tjes prijkten. De bedoeling hiervan was dat men zich zelf maar behielp en dat ongeacht de toeval koffie die wérd verorberd men nooit meer dan 30 cent per persoon behoefde te betalen. Hoe meer men er dus van dronk hoe goedkooper de koffie per kop kop werd. Deze tafel werd als proef beschouwd ei is in Groningen op Nutsavonden een oud ge bruik, alleen heeft men dan mooie antieke koffiepotten met kraantjes er aan. Hierop werd een aanvang gemaakt met de afhandeling van de agenda. De heer Lam- mers bracht uitvoerige notulen van de op richtingsvergadering, die onder dankzegging zonder op- of aanmerking werden goedge keurd. De rekening en verantwoording gaf ook geen moeilijkheden. Het departement heeft in de eerste bestaansperiode niet slecht geboerd. De voorzitter gaf een overzicht van de werk zaamheden der vereeniging alsmede een be knopt verslag van de gehouden jaarvergade ring te Amsterdam. Het blijkt dat de af deeling thans reeds 181 leden telt. Van de boekjes I en II „Tot Geluk Gebo ren" waren er 150 gedistribueerd." Deeltje III wat de opvoeding van kinderen van 1418 jaar behandeld is inmiddels ook verschenen en zal eveneens op ruime schaal worden ver spreid. Besloten werd dat het bestuur dit jaar niet zal aftreden doch volgend jaar zal een roos ter worden opgemaakt. En zoo rolden we op gemoedelijke wijze door de agenda heen. Een heele stapel inge komen stukken, prospectie van goochelaars e.d., werden de vergadering bespaard. De rondvraag werd onder het diepste zwij gen gepasseerd, zoodat het officieele gedeelte op de sluiting na was afgehandeld en men voorbereid werd op de dingen die komen zou den van achter de coulissen. Het is met recht een zeer genoegelijke avond geworden. De verschillende dames en heeren Nutsleden, die de test-proef hebben doorstaan, (werkelijk de voorzitter heeft de vergadering getest, zelfs Dr. Beilmer de Physioloog van het Bevolkingsonderzoek bevond zich onder de aanwezigen.) Vier dames en vier hij-en openden de rij der moedigen en hebben een aardig zangspei- letje de „Vroolijke Volendammers" voor het voetlicht gebracht. De heer ter Borgh beweerde wel dat hij niet kon reciteeren of voordragen en zou dus maar iets opzeggen. Dit was echter maar beschei denheid, daar de voordracht „Een misver stand" door hem op uitnemende wijze ten ge- hoore werd gebracht. De heer Woldering die al eens eerder ge toond heeft moedig te zijn liet ons weer ge nieten van zijn onvolprezen voordrachtkunst en heeft de gelukkigge gave de verschillende typen die in zijn voordracht voorkwamen èn met steun én met gebaren goed te kunnen nabootsen. Mevr. Venhuizen zong een paar aardige liedjes en begeleide zich zelf op de mandoline en beschikt over een mooi e stem. Ir. Corstiaanse trof het met de begeleiding van zijn studentenliedjes niet, hij had zich namelijk voor dit doel een viertal dames aan geschaft, die hem jammerlijk in de steek lieten. Gelukkiger was hij met zijn raadsel wat niemand oploste. Mevr. Slagter ontving nog een mooie plant, als bewijs van erkentelijkheid van den Vo- lendammerclub, die zij heeft bijgestaan met pianospel en voor de repetitie's gastvrijheid verleend in haar woning aan de executanten. Deze eerste nutsvergadering annex ge zellige avond is bijzonder goed geslaagd. Zoo zelfs, dat het pak wat des voorzitters' hart zoo bezwaarde bij den aanvang van den avond, aanmerkelijk lichter woog bij het sluiten. Met een dankwoord aan alle medewerken den werd gesloten. HOLLANDSCIIE MAATSCHAPPIJ VAN LANDBOUW, AFD. WIERINGERMEER. Bovengenoemde afdeeling hield Maandag avond een ledenvergadering in Hotel Smit te Middenmeer. Er was een flinke opkomst, ter wijl ook eenige gasten van de Zusterorgani saties aanwezig waren in verband met de te houden lezing van den heer K. van Gaaien over de „Mechanisatie van het Land «bouw bedrijf." Alvorens hiertoe werd overgegaan werd eerst een kleine agenda afgewerkt. Na het openingswoord van den voorzitter, de heer P. G. Luth, werden de notulen van de vorige vergadering gelezen en na een klei ne opmerking goedgekeurd. Vervolgens deed de voorzitter nog de me- dedeeling dat in de tweede helft van Januari Ir. Huisman een lezing zal houden voor de afdeeling. Voor een eventueel op te richten Boekhoud- cursus werd niets gevoeld, zoodat dit spoedig was afgehandeld. De heer K. VAN GAALEN hierop het woord verkrijgend grijpt dan eerst eens 40 a 50 jaar terug toen de landbouwma chines nog in de kinderschoenen stonden en men de eigenlijk toch al vrij goede machi nes, na aanschaffing aan kant zette omdat men er niet mee werken kon, wat later lou ter aan onkunde moest worden toegeschre ven. Spr. memoreerde dan dat in de Groninger Maatschappij van Landbouw in 1925 de zeer urgente vraag naar voren is gekomen of het economisch juist en verantwoord was om de paardentractie te gaan verminderen en daar voor een tractor te gaan aanschaffen. Spr. heeft in een Commissie hiervan geze ten en was in die dagen een van de eerste tractorgebruikers. Van verschillende bedrij ven zijn toen berekeningen gemaakt, zoowel met paardentractie als tractorkracht, w.o. men toen alleen nog verstond de tractor. En uit een vergelijking bleek toen wel dat bij een vermindering van 4 paarden op het bedrijf het gebruik van een tractor voordeel gaf. 1/5 van de bruto opbrengst van het bedrijf ging aan paardentractie op. Nu was het werken met tractoren in die tijd nog veelal prutswerk. Spr. geeft vervolgens cijfers van de toe stand van thans en dan van zijn bedrijf wat intensief machinebedrijf is. Hij geeft hiervan een kostenberekening en heeft daartegenover een bedrijf van dezelfde groote berekend wat met paarden werkt. En komt dan tot de con clusie dat naast een geldelijk voordeel ook nog andere voordeelen aan het machinebe drijf zitten. Want wanneer je te laat bent kun je veel vlugger opschieten en als je vroeg wil zijn kan dat ook, men is veel bedrijfsze- kerder. Wij moeten ons helaas beperken tot de kern van de inleiding, van den heer van Galen. Doch hij heeft als machineman op duidelijke wijze een en ander uiteengezet. Dit bleek wel overduidelijk bij de discussie, waarbij de paardenliefhebbers zich ook niet onbetuigd lieten de voordeelen van het paard te doen uitkomen. Na de inleiding volgden nog eenige huis houdelijke besprekingen van de contactcom missie en deelde de voorzitter nog iets mede over de Zaaizaadvereeniging die staat gebo ren te worden, waarvan men heden een ad vertentie in ons blad zal aantreffen. Hierna volgde sluiting en werd onder ap plaus de heer van Gaaien dank gebracht voor diens heldere inleiding. POLITIE. Gevonden een paar nieuwe da mesbeenpij pen en een blauwe dameshoed. Verloren een paar motorriemen. Inl. Politie Slootdorp. DE BLIJDE GEBEURTENIS. Van de zijde van het damescomité deelt men ons nog mede dat Mevr. Hoogendoorn, Ulkeweg Slootdorp, ook zitting heeft in het Comité. ADVERTEERT IN DIT BLAD I DE BESTE RECLAME CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Slootdorp, DONDERDAG 16 DECEMBER nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER ln het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te Slootdorp. DIENSTBODE, GEVRAAGD EEN FLINKE voor dag en nacht, niet beneden de 20 jaar. Brieven onder letter V.N., Bureau Wieringer- meerbode, Middenmeer. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringerwerf. ZITTING WOENSDAG 15 DEC. nam. 1.30 uur tot 2.30 uur Dr. J. TAMSMA, nam. 2.30 uur tot 3.30 uur Dr. A. HOOGKAMER in het Gym.-lokaal te Wieringerwerf. De voorloopige Commissie uit de 3 landbouworg. tot berichten hiermede dat eventueele gegadigden zich kunnen opgeven, en inlichtingen tot toetreding kunnen worden ingewonnen vóór of op 18 DECEMBER 1937 bij A. LANGEREIS, Ulkeweg. J. JANSEN, Kolhornerweg. A. SAAL, Medemblikkerweg. KONINKLIJKE LUCHTVAART MAATSCHAPPIJ VOOR NEDERLAND. op DINSDAG 21 DEC. a.s. 7% uur in HOTEL SMIT te Middenmeer. Populaire Causerie door de K.L.M. over „De Ontwikkeling der Burgerluchtvaart." IN DE PAUZE Muziek. muzikale illustratie. Zang. Pianospel. Beroemde Waalhave-film. KOMT ALLEN ENTREE f 0.25. in het gymnastieklokaal te Middenmeer. Mooi muziekprogramma. Afgewisseld door voordrachten. AANVANG 7.30 UUR. Entrée f 0.30, belasting: inbegrepen. Donateurs vrije toegang op vertoon van kaart.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2