,jan Ongeluk" te Slootdorp Wat eeten wij vandaag? 2Scl. a.s.1 rs T. O. V. BAL MA GROEMTEM J. v. d. Kooi SPORT. Iwordt verdrongen. HOTEL SMIT BIJ VAN DER WAL SPERCIEBOONEN SNIJBOONEN ANDIJVIE SPINAZIE GESNEDEN WORTELEN TWEEDE BLAD ZATERDAG 12 FEBRUARI No. 18. 3e klasse ü.n.v.b. Als verantwoordelijk man voor de Het competitieprogramma loopt naar het'sociale politiek in ons land deed de eind, en zooals het 't mooiste is, neemt de1 Minister een dringend beroep op de spanning toe. Elk puntje dat gewonnen of 'werkgevers, al hun deskundigheid in verloren wordt heeft de grootste waarde, daarte stellen der gemeenschap om hiermede het kampioenschap of de onderste te trachten fa werkloosheid te beper ken en de geldelijke gevolgen daarvan te verminderen. plaats mee gemoeid is. In de 3e klasse is de strijd wel zeer spannend, niet minder dan vier gegadigden dienen zich aan voor de begeerde plaats, t.w. Alkm. Boys, Helder, Zaandijk en De Volewijckers. Als we de wedstrijd Helder— Volewijckers buiten beschouwing laten zien we dat het verschil tusschen de clubs slechts gering is. Alkm. Boys 15 10 3 2 44-17 23 Helder 14 11 0 3 39-27 22 Zaandijk 14 9 3 2 31-21 21 Volewijckers 14 8 3 3 43-16 19 Als het K.N.V.B.-bestuur een beslissing neemt ten gunste van de Volewijckers, wat wel in de lijn ligt, kan Zaandijk een gelijk aantal punten behalen als de Alkm. Boys Het programma dat elk der candidaten nog te spelen heeft bevat wedstrijden waarbij een puntenverspeling niet tot de onmogelijkheden behoort, wat ook uit de uitslagen van j.1. Zon dag wel gebleken is. De nog te spelen wed strijden der betreffende clubs is Helder (thuis) Texel, Succes en uit A. Boys. Alkm. Boys (thuis) Helled, Assendelft en uit Purmersteijn Zaandijk (thuis) Assendelft, A.P.G.S., Hollandia, uit Volewijckers De Vo lewijckers (thuis) Zaandijk uit Purmer steijn en Hollandia. Het programma voor Zondag bevat voor de leiders oogenschijnlijk geen moeilijkheden. De Alkm. Boys ontvangen Assendelft, Helder Texel, Zaandijk—A.P.G.S. en de Volewij ckers bezoeken Purmersteijn, wat wel eens een verrassing kon opleveren. De wedstrijd van mindr belang is HollandiaSucces waar van de uitslag wel nabij een gelijk spel te vinden zal zijn. IN DE 4e KLASSE is de spanning er af, door de nederlaag van B.K.C. tegen D.T.S. kan Wieringerwaard op haar voetbalslofjes kampioen worden. De W.-waard-club moet weliswaar nog 5 wed strijden spelen, maar het is niet in te denken Gemeentebestuur beleedigd Voor den politierechter te Zutfen is verschenen de 53-jarige R. S., oud- Tweede Kamerlid en gewezen voorz. van het N.V.V., omdat hij zich verleden jaar in een openbare vergadering te Apeldoorn beleedigend had uitgelaten over het gemeentebestuur. Volgens 'n krantenverslag zou verdachte het (iem.-bestuur onzedelijke en asociale politiek hebben verweten.; Verdachte zei, dat het verslag on juist was geweest. Hij had, sprekende over de grondpolitiek, gezegd dat de grondeigenaren onzedelijke en asociale handelingen pleegden, als zij Gods na tuur verbeterden door prikkeldraad versperringen te maken om hun eigen dommen te beschermen. Twee getuigen, een verslaggever en een bezoeker van de verg., verklaarden duidelijk te hebben verstaan dat ver dachte zei - Nu moet het maar uit zijn met de onzedelijke en asociale politiek van de gemeente. De bezoeker had toen hij het hoorde, gedacht Dat is kras dat wil ik noteeren. Twee getuigen a décharge onder streepten de verklaringen van ver dachte. De Officier van Justitie eischte f 40 boete subs. 40 dagen hechtenis. Verdachte wees er in zijn verdediging op, dat hij in de dertig jaar, waarin dat er van deze 5 nog 3 verloren worden, de hij politieke redevoeringen heeft ge- nog te bekampen clubs zijn B.K.C., Schagen houden, nooit eenige moeilijkheden thuis, en uit N. Niedorp, Watervogels en met de politie of justitie heeft gehad, ook niet als hij zich door temperament liet gaan, dat vroeger feller was dan nu De politierechter vond, dat er na het getuigenverhoor twijfel was blijven bestaan en sprak verdachte vrij. Strandvogels. B.K.C. speelt nog tegen Nieuwe Niedorp, Alkmaar thuis en uit tegen W.waard en Andijk. Voor Zondag zijn de wedstrijden Alkmaar —AndijkB.K.C.—N. NiedorpM.F.C.— D.T.S.Strandvogels—W.-waard Schagen Watervogels. SUCCES NIEUWS. Na de prachtige wedstrijd van j.1. Zondag tegen Zaandijk zouden we voor de thans te spelen wedstrijd een overwinning durven voorspellen alsHollandia niet een ploeg was van een heel ander caliber. De wedstrij den tegen deze ploeg behoorden lang niet tot de mooiste, het waren allen harde wedstrij den, waarbij overvloedig van de lichaams kracht gebruik werd gemaakt. De traditie wil dat Hollandia niet van Succes kan winnen en de uitslagen waren dan meestal een ge lijk spel of een kleine overwinning voor Suc ces. Dat deze traditie ook nu gestand zal blijven kunnen we niet voorspellen. Het spe lersmateriaal van Succes is niet gschikt voor harde wedstrijden, maar we hopen niettemin op en gunstig resultaat uit een wedstrijd waarbij de hoofden koel worden gehouden en de scheidsrechter de touwtjes in handen heeft. SUCCES 2 speelt thuis om 2 uur tegen H.R.C. 4 waarvan uit werd gewonnen met 3-1 SUCCES 3 vertrekt om 9 uur naar Helder 6. SUCCES 4 speelt om tien uur thuis tegen Oudesluis 2, terwijl de adspiranten b om 12.30 uur een thuiswedstrijd speelt tegen H.R.C. e, welke gewonnen wordt. HAAR PRINSES JULIANA VOEDT BABY ZELF. Evenals ieder jonge moeder heeft Prinses Juliana den wensch te ken nen gegeven, haar baby zooveel moge lijk in haar nabijheid te hebben. Zij wil volledig moeder zijn en zij acht het 'n voorrecht alle plichten op zich te ne men, die als moeder op haar rusten. Prinses Juliana voedt do baby zelf ,en ook de kleine zorgen, die zij aan een verpleegster zou kunnen overlatexi, zal zij, zoodra zij daartoe in staat is op ;zich nemen. Prinses Beatrix zal dan door haar moeder zelf worden gebaad en gekleed en de moederlijke voorzieningen van Prinses Juliana hebben zich ook al verder uitgestrekt. Op haar aanwij zing werd de wieg van kleine wielen voorzien, zoodat zij de baby naar bui ten kan rijden naar de glazen veranda aan de achterzijde of naar het gazon, dat in de luwte van het park ligt. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. WITTER DAN OOIT worden Uw tanden indien U poetst met Tube 60 en 40 ct. Doos 20 ct. IVOROL ÏINNENUNDSCH NIEUWS. DE POLITIEK VAN MINISTER ROMME. Uiteenzetting voor werkgevers.] Te Breda heeft de Algemeene Katho lieke Werkgeversvereeniging een socia len dag georganiseerd, welke beoogde een goed inzicht te krijgen in de groo- te lijnen van het tegenwoordige soci ale beleid. De minister van Sociale Zaken, prof. mr. C. P. M. Romme, was bereid gevonden, deze bijeenkomst bij, te wonen en een algemeene inleiding te houden over de door hem te voeren politiek. De Minister vroeg zich af, of wel een sociale politiek kan worden gevoerd na het voldoen aan de eischen van het defensie-apparaat en of er ruimte overblijft voor het voeren van sociale politiek. Meer in het bijzonder kwam spr. op tegen den gedachtengang, als of het voeren van sociale politiek recht evenredig zou zijn met het uitge- van geld uit de overheidskas. Een duurzame sociale politiek kan ook worden gevoerd zonder belangrij ke geldelijke offers uit de Overheids kas. De Minister bracht naar voren, dat de drang naar persoonlijke zelfstandig heid tot de invoering van de befaam de spaarregeling heeft geleid. De werk looze mag geen arme worden. Daarom moet er naar worden gestreefd. de werkloozen zelf te laten meedoen om de geldelijke gevolgen der werkloos heid te bestrijden of te helpen vermin deren. De bestrijding van de werkloos heid zelf zag spr. ook als een actie ter versterking van de persoonlijke zelf standigheid. Er bestaat een neiging, de vervroeg de uitvoering van werken van open baar nut veel belangrijker te achten dan de werkverschaffing. Maar naar spr.'s overtuiging, zal het voor de werk loozen rampzalig worden als de werk verschaffing tegenover de werken uit het Werkfonds naar het tweede plan DE TENTOONSTELLING TE BREEZAND. Aangaande de tentoonstelling te Breezand valt nog te melden dat de officieele opening Vrijdagmiddag a.s. om 2 uur zal plaats vinden. De openingsrede zal worden uitge sproken door Mr. Dr. A. baron Roëll, commissaris der Koningin in de Prov. Noord Holland, voorz. van het eere comité. Vele autoriteiten zijn tot bijwoning van deze officieele opening uitgenoo- digd. De toch groote veilingzaal zal te klein blijken om alle inzendingen te bevatten. Het arrangement der tentoonstel ling staat onder leiding van den tuin architect de heer Carl van Empelen te Heemstede, terwijl de inzendingen be oordeeld zullen worden door een jury bestaande uit de heeren Dix, Heem stede Limburg. Heemstede en Van der Wal, Beverwijk. De tentoonstelling zal vanaf Vrijdag middag 6 uur voor het publiek geopend zijn. BEGIN VAN BRAND. Onder het middaguur hadden kinderen met een stuk papier dat ze in het vuur hadden gehouden en toen op een vat mastiek hadden gegooid bijna een groote brand veroorzaakt in de smederij van de fir ma de Leeuw. Het mastiek brandde al hevig toen de heer de Leeuw de brand ontdekte. Deze behield echter zijn tegenwoordigheid van geest en smoorde de hevige vlammen met een stuk zeildoek en als men „van op tijd ont dekt" durft spreken, kan de heer de Leeuw er van meepraten. WIERINGERWAARD. De bekende W.-waard- speler Frans Rob, is volgens de Sportkroniek meld, geschorst tot 1 Sept. 1938 in verband' met de onregelmatigheden van hem in de wedstrijd Alkmaar—W.-waard wegens na trappen en onpasselijk gedrag tot de scheids- rchter. FILIAAL GESTICHT. Naar wij uit goeden bron vernemen Is bij den heer H. J. Berghorst te Den Oever een filiaal gesticht van „De Tijdgeest" te Winkel. DEN OEVER. Weer thuis. Na een verblijf van zesentwintig dagen te Soestdijk is de heer de Jong, rijksveldwacht gestationneerd, te Den Oever, Donderdag j.1. weer aldaar te ruggekeerd. Distributie levensmiddelen. De distributie van onvermengde margarine en bak- en braadvet, zal voortaan weer in I ruimere mate kunnen geschieden. I De voorgeschreven wachtweek van 3 maan- den om voor m^-arine in aanmerking te I komen komt te vervallen. Zoodra de arbei ders in de steunregeling vallen, steun ont- j vangen of bij de werkverschaffing worden geplaatst komen zij thans in aanmerking. Ook z.g. alleen wonenden (dus geen kost gangers) kunnen bij werkloosheid of arm- lastigheid margarine bekomen n.1. lh pond per week. i WERKLOOSHEID. Het aantal werkloozen bedroeg iin deze gemeente op 31 Jan. j.1. 392. Hiervan waren 191 arbeiders in de werk verschaffing in de Wieringermeer geplaatst. AANRIJDING. Op de draaibrug aan het eind van den afsluitdijk te Den Oever raakte i Donderdagmiddag een trailer van de fa. De I Neef te Maassluis door een rukwind gegrepen I van het brugdek op het rijwielpad, reed eeni ge spijlers van de leuning krom en kwam toen tot stilstand. Na eenigen tijd slaagde de chauffeur er in de trailer weer op het goede j pad te krijgen. Met wat materiëele schade kwant een en ander dus nog al goed terecht. EEN ONVERWACHT BAD. Toen de heer D. T. Donderdgmiddag met een fiets met aanhang- wagentje langs de Gesterweg reed, raakte eensklaps dit wagentje, dat door een slang aan de fiets verbonden is, los. De stang gleed tusschen de spaken van zijn fiets, met het gevolg dat de heer T. met fiets en al over stag ging en in een aldaar zijnde groote plas viel. Dat de omstanders er gauw bij waren, om te zien, wie zoo'n elegante duik in deze barre tijden maakte, spreekt van zelf. Met wat schrammen en een nat pak kon de heer T. naar huis trekken. Loop der bevolking Januari 1938. Ingekomen personen Mw. S. P- Paans uit Waspik G. Dikken uit Mep pel Mw. E. Kaan uit Alkmaar Mw. A. Doldersum uit Emmen W. Ver schoor uit Stolwijk C. H. W. van Ros sum du Chattel en gezin uit O.-Indië; Mw. Wed. M Koster-Van Oers uit Den Helder N. de Beer en gezin uit Har- lingen. Vertrokken personen Gezin K. Kes naar Marken J. de Peinder naar Wie ringermeer A. V A. Vleitland naar Ouddorp R. van Duren en gezin naar Kampen T. Veenstra naar Grijpskerk Mw. T. Smit-Dirks naar Den Helder A. J. Schotting naar Den Helder J. Bosker naar Alkmaar Mw. S. Hum mei naar Den Helder Jac. Doves naar Zijpe Mw. S. W. van Overbeeke naar Den Helder Mw. A. M. Plieger naar Den Haag G. van der Wal naar Den Helder K. van Wijngaarden en gezin naai* IJsselmuiden Mw. P. Hendriks- Pruimboom naar Den Helder. Goedkeuring Gem.-Begrooting. Naar wij vernemen is de gemeente- begrooting, dienst 1937 thans door Ge deputeerde Staten van Noord-Holland goedgekeurd. Zielental der Gemeente. Door de af scheiding van de Wieringermeer is het zielenaantal dezer gemeete weer beneden de 6000 gekomen. Op 31 Dec. j.1. bedroeg het aantal inwoners 6748. Op 1 Januari werden alle bewoners van de Wieringermeer eerder behoo- rende tot de gemeente Wieringen afge voerd, totaal 811. Het inwonertal op 1 Januari was dus 5937. FILMNIEUWS. Zaterdag en Zondag in Cinema de Haan de film „ZONNESCHIJN." De naam Jan Kiepura. welke so wie so reeds een bijzondere aantrekkings kracht bezit, omdat hij den man aan duidt, die niet alleen als zanger, maar ook als filmspeler een belangrijke plaats inneemt in de wereld van het amusement, heeft nog een extra glans je verkregen, omdat het geboorteland van dezen opera-tenor alsmede het door hem en zijn vrouw Martha Eg- gerth geëxploiteerde Hotel Patria, ons Prinselijk Paar zoo gastvrij hebben weten te ontvangen. De film „Zonneschijn"', die deze week in Cinema de Haan draait, zal het zeker niet aan belangstelling ont breken. Een echte „Kiepura" zal men zeggen en dat beteekent een waar zangfestijn. Want dank zij de moderne geluidsinstallatie is de weergave van dit krachtige, klankvolle mannenge- luid gaaf en helder te noemen. Wie van muziek houdt, van orkest, koor en Jan Kiepura, kunnen we een bezoek aan deze film ten zeerste aanbe velen. GEMEENTE WIERINGEN. BURGERLIJKE STAND van 511 Februari 1938. Geboren Geene. Gehuwd H. Spa en M. Klasens. OndertrouwdJ. Sloothaak en G. Half- weegW. van Wijngaarden en N. A. Zomer dijk. Overleden C. Russelman, m. 70 jaar, echt genoot van G. Sprenkeling. MARKTBERICHTEN. DE GRAANMARKT. ALKMAAR, 11 Febr. 1938. Op de ge liouden Graanmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 18 HL voertarwe f 7.75 a f 8 Rogge f 7.25 115 HL Gerst 1 6.50 a 7 Gerst chev. f 7.50 a 7.90 263 HL Haver f 5.50 a 7.40 Zaaihaver f 8-30 63 HL boonen, w.o. paarde f 9 a 9.6 bruine f 10 a 12 citroen f 10 a 14 duiven (zaai f 12) f 8.75 a 10 en witte boonen f 21 a 22.50 16 HL diversen 10 HL Blauwmaanzaad f 36.10 50 HL erwten, w.o. kleine groene i 9 a 11 Igroote groene f 8 grauwe f 15 a 26 vale erwten f 12 a 15. Aanvoer 535 HL. 'Alles per 100 Kg. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. DE JAARLIJKSCHE PRAAT-AVOND van Voorlichtingsdienst,, Cul tuurmaatschappij en pachters. Tweehonderd en twintig personen hadden Vrijdagavond gevolg gegeven aan de oproep tot hij woning van de jaarlijksche praat-avond van voorlich tingsdienst, Cultuurmij. en pachters. Wij mogen vaststellen, dat vrijwel allen die pachter zijn in den Polder, aanwezig waren. Uitgeschreven door de drie gezame- lijke iandbouw-org. is een avond weer gebleken te zijn van uitstekende sa menwerking. Behalve de inleiders van deze avond, Ir. C. L. Van Steen,, Ir. C. Kalisvaart, (Ir. Bosma was door ziekte verhinderd) waren aanwezig, Ir. Smeding, de heel de Bruijn, de heer Van Eek, de heer de Jong en alle inspecteurs van de Cul tuurmij. De heer K. v.d. Veen, voorz. der C. B. T. B. opende de vergadering na-] mens de 3 landb.-org. met de volgende rede Geachte Verg. Mijne Heeren, Het is mij een groot genoegen om U namens de drie landb.-org. een welkom toe te roepen op deze verg., de grooie opkomst geeft ons het bewijs dat samen werken, en vooral deze praat-avond in Uw aller belangstelling staat. In het bijzonder een woord van welkom tot U mijnheer Smeding. Het verheugt ons,, dat hij het vele werk wat U te verzet ten hebt, ook nog tijd heeft gevonden om in ons midden te wezen, het is voor ons een bewijs, dat U als steeds to.c in de kleinste bijzonderheden, wat betreft de landbouw-vraagstukken op de hoog te wilt blijven en in alles met ons mee leeft. Wij stellen Uw tegenwoordigheid op lioogen prijs. Tevens is het mij een vreugde om de sprekers die de verschil lende vraagstukken en ervaringen zul len behandelen dezen avond, betreffen de den Wieringermeerpolder, hartelijk welkom te heeten. Mijnheer Van Steen, en Kalisvaart. Uw kennis en rijke erva ringen opgedaan bij het in cultuur bren gen, en onderzoekingen die door U zijn verricht, geven ons het beste bewijs dat wij ook voor deze avond niet te leurgesteld zullen worden, al zullen er hoogst waarschijnlijk vragen zijn, waar geen definitief antwoord op gege ven kan worden. Wij' weten dat uwe meeningen en adviezen groote waarde hebben. Ook wil ik richten een woord van bijzonder welkom tot inspecteurs an adjunct - inspecteurs voor het in cultuur brengen van den polder, waar bij ik dan voeg het personeel van het D omeinenkantoor. Het verheugt ons dat ook van uwe zijde belangstelling is voor deze praatavond, en daar wij als pachters veel zaken met u hebben te regelen, zoo hopen wij dat ook deze vergadering er toe mag mede werken, dat alles naar behooren en er op de meest hatelijke wijze worde samen gewerkt. Ik zou onvolledig zijn als ik de pers niet noemde in mijn openings woord. Ook u heet Be hartelijk welkom De medewerking die gij onze organisa ties bewijst, stellen wij op hoogen prijs en wij vertrouwen op uw verderen steun. Mijne heeren. Ik weet, dat u er geen prijs op zult stellen, dat ik ga memoreeren al her geen er in het tijdvak is gebeurd, dat er ligt tusschen deze en de vorige praat avond in 1937. Het zou ons doel van de ze praatavond geheel voorbij streven en de bestemming zou er door teloor gaan. De aanleiding en het gebeuren in dit jaar geven wel voldoende redenen daar toe. Om slechts maar te noemen de hooge onderscheidingen die H.M. de Koningin heeft willen uitreiken aan de mannen uit ons midden, die deze poldetf e[n daarmee ons geheele land zulke groote diensten hebben bewezen Namens de drie landb. org. wil ik u met deze hooge eer van harte felieitee' ren. Het is onze wensch dat deze orde' teekenen nog vele jaren door u mogen worden gedjragen. Alvorens ik ein-) dig, wil ik nog wijzen op de vele vraag stukken die aan de orde zullen komen en die dit nieuwe gebied in goede ba nen moeten leiden. Er zijn er bij die door samenwerking dei- organisaties tot stand kunnen worden gebracht maar ook, die door particulier initiatief tot een goede oplossing moeten komen Mijne Heeren, ik eindig dit openings woord met de wensch dat we een leer zame en vruchtbare bespreking mo gen hebben. Ik doe op u allen een be roep om mij de leiding gemakkelijk te maken, en hiermede verklaar ik deze vergadering voor geopend. Zooals wij reeds mededeelden was Ir. Bos ma verhinderd wegens ziekte. Ir. Kalisvaart zag zich plotseling dus voor de taak gesteld ook de inleiding van Ir. Bos ma te houden, betreffende de voorlichtings dienst en de uitkomsten van de proef volden. Ir. Kalisvaart heeft zich van deze taak op verdienstelijke wijze gekweten. Het zeer uit gebreide cijfermateriaal werd met lantaarn plaatjes toegelicht. Ir. van Steen behandelde de uitkomsten van de Cultuur Maatschappij, waarna Ir. Kalisvaart de uitkomsten van de bedrijven der pachters weer behandelde. Aangezien binnenkort een uitvoerig verslag van deze avond zal worden verstrekt, stellen wij ons voor in feuilletonvorm dit in onze krant weer op te nemen. De praatavond duurde ruim vier en een half uur, zoodat het verslag indien wij het nu zouden plaatsen, wegens de beknoptheid onvolledig en dus zeer onduidelijk zou zijn. gezien het zeer groote cijfermateriaal wat nu eenmaal op dergelijke avonden ter sprake komt. Mondeling zoowel als schriftelijke vragen j v/orden nog behandeld, voor de beantwoording 'droeg Ir. Kalisvaart zorg. Ir. Smeding bracht aan het slot van de vergadering dank aan de pachters die op uit nemende wijze de formulieren hadden inge vuld, waardoor men tot een schat van gege vens was gekomen, die in de toekomst niet r,a zullen laten hun nut af te werpen. De heer K. v.d. Veen dankte ten slotte allen. ONVRIJWILLIG BAD. Terwijl eenige arbei ders bezig waren aan de waterleidingbuizen onder langs een brug te monteeren, had een hunner het ongeluk boven van een stellage te vallen en in het diepe kanaal terecht kwam. Hij was echter spoedig weer op het droge en bij den heer Veenkamp werd hij van droge kleeren voorzien.Wel een frisch bad om deze tijd van 't jaar. van Toneelvereniging in HOTEL SMIT te SL00TD0RP op ZATERDAG 19 FEBRUARI. Opgevoerd zal worden KLUCHT IN 3 BEDRIJVEN docr O. BLUMENTHAL en G. KADELBURG. Entree 40 ct. Aanvang half 8. Tijdens deze uitvoering zal de trekking der verloting plaats hebben. Bus rijdt vanaf Wieringerwerf 7 uur. Opgeven bij P. KUILBOER en POSTHUMUS. Kosten 15 cent Retour. to tUblüïS Wegens de vele aanvragen om kaarten hebben wij besloten (HEDEN) ZATERDAGAVOND 8 uur ook een voorstelling te geven in met hetzelfde programma, teneinde ook de dorpsbewoners gelegenheid te geven onze feestavond bij te wonen. Toegang vrij, voor zoover er plaats is. HAAL GAUW EEN BLIK MIDDENMEER. CENTRAAL ORANJE - COMITÉ WIERINGERMEER. REKENINGEN ten laste van bovengenoemd Comité moeten vóór of op 16 FEBRUARI a.s. ingediend worden bij den waarn. Secr.-Penn. Th. J. VAN VEGTEN, Brugstraat 23, Middenmeer. Rekeningen na dien datum ingezonden worden niet meer in behandeling genomen. Voor de I N S T A L L A T I E van uw nieuwe woning in den Polder kunt U volledig bij ons terecht. Uw gordijnen naaien wij gratis. Uw vloerbedekking leggen wij gratis. Manufacturen Woninginrichting Tel. 1 SLOOTDORP.

Wieringer courant | 1938 | | pagina 3