Kots of Tuinplanten Knip- en Naailes FILM - mi. Vrijdag 18 Maart Kindervoorstelling CIRCUS BLUMENFELD HITLER TE WEENEN. CIRCUS BLUMENFELD PAPENDRECHT CO. G. WASS1NK - VAN GARDEREN TE KOOP EIKEN WISSELBIELSEN D.T.S. met 1—0 te slaan, waardoor deze ern-j stig in gevaar komt zooals de stand laat zien. Ondanks des* teleurstelling bracht B.K.C. het tegen Alkmaar tot een klinkende over winning met 51 moest Alkmaar terug reizen. W.-waard 17 12 2 3 73-31 26 B. K. C. 17 11 1 6 45-28 23 Schagen 17 10 2 5 34-25 22 Watervogels 16 8 3 5 39-36 19 Andijk 16 7 3 5 39-36 19 M. F. C. 16 6 4 6 39-42 16 Alkmaar 16 4 4 8 39-42 12 N.-Niedorp 17 5 1 11 22-36 11 Strandvogels 17 4 2 11 28-39 10 D. T. S. 15 3 2 10 26-37 8 SUCCES NIEUWS. In een zeer slecht gespeelde wedstrijd moest Succes 2 het onderspit delven tegen H.R.C. 4. Gedurende vrijwel de geheele wedstrijd werd door beide partijen een lauw spelletje voetbal vertoond waarmede de Successers wel het meest uitblonken. De voorhoede in het bij zonder toonde gebrek aan doorzettingsvermo gen, waardoor geboden kansen onbenut ble ven. Lont had blijkbaar z'n dag ook niet, al thans deelde hij in de algeheele malaise, ter wijl de nieuwe keeper door training, moet trachten met beide handen z'n doel te leeren verdedigen. H.R.C. 4 maakte voor de rust een betere indruk "•'dan Succes, de overwinning is dan ook geenzins onverdiend, zelfs met een weinig meer geluk had deze er voor hen veel beter uitgezien. Na de rust was er ook bij hen totaal geen geestdrift, maar toch konden zij de volle winst meenemen doordat het einde kwam met een 24 in het nadeel van Succes. Succes 3 bracht het er bij Helder 6 ook niet best af, daar werd het ook een nederlaag van 4—2. De adspiranten A deden goed werk in An na Paulowna maar konden het toch ook niet tot een overwinning brengen, 2—0 in het voordeel van BK.C. was hier het resultaat. Het B.-elftal, dat een overwinning was toegedacht op H.R.C. e ging op eigen terrein ten onder met 41. Alzoo kwam er van de 8 te behalen winstpunten niet één binnen. Een weinig succesvolle dag. DE LOTEN. De Secretaris verzoekt aan de lotenverkoopers, deze ten spoedigste af te ko men rekenen en onverkochte loten terug te bezorgen. dans-avond. Ruim half drie kwam het einde eerst. Maar een nieuw Maske radehal wacht ons weer, want wij ver namen dat „Succes" op 3 April a.s. eveneens een gemaskerd bal zal oi'ganiseeren, U kunt dus aan Uw pak jes beginnen dames De Heldersche Komjnenclub „Streven n. beter" in „Eigen Gebouw'" Onder leiding van den heer Wit, werd Zondagmorgen een vergadering gehouden in het „Eigen Gebouw." Een 30-tal personen waren opgekomen om iets van de konijenhouderij en -fokkerij te vernemen. Volgens den spreker wor den twee groepen onderscheiden, name lijk de nutstokkers en de sportfokkers. Goede voorlichting is ook in deze on ontbeerlijk. Betreffende die voeding der beesten wordt gezegd, dat momen teel de boerenkool gevaarlijk voeder is daar de zaadkop boven in den stengel zeer nadeelig voor de dieren is. De bladeren en stengel zijn nog wel te voeren. De Heldersche vereeniging geeft veel voorlichting op dat gebied. Eenigen der aanwezigen gaven zich als lid der vereen, op, terwijl de heer Nieuwland (Hollebalg) als correspon dent werd aangewezen. Zondag 27 Maart zal een uitstapje naar Den Helder worden gemaakt om aldaar eenige konijnen-hokken te be zichtigen. Na eenige interne besprekingen sluit voorz. deze bijeenkomst. Cinema de Haan Hippolytushoef. GEMEENTE WIERINGEN. HET GEMASKERD BAL IN „CONCORDIA." N'iet alleen dat dit feest een groot succes is geworden door het groote aantal gemaskerden, doch ook de ani mo welke bij het aanwezige publicum heeschte, was oorzaak dat er spoedig een „Carnaval-stemming" was te be speuren. Van ver uit den omtrek was men komen opdagen en het was werke lijk opvallend hoe vele vreemde gezich ten op de dansvloer zweefden. W at de costumes betreft de mees ten hadden dit zelf gefabriceerd. Er was veel originaliteit en komisch gedoe. Haremdames, Sheiks, of Hallai Selas- sie's ontbraken ditmaal en hadden plaats moeten maken voor de Canadee- sche vijfling, voor Juffr. Snip en Juffr. Snap, strandschoonen, enz. enz. De winnares van de le pr. mej. Appie Brouwer stapte en coquetteerde in een flatteus blauw-zijden piccolo-pakje. Mej. Annie Smit was de Nederlandsche vrouw in „Woord en beeld." Oranje was de muts, rood-wit-blauw haar costuum. De vijfling bestond uit de dames Reina Dijkshoorn verpleeg ster bij de vijfling) Tiny Dijkshoorn, Jo Idema, Marie Lont, Trien Lont, Rina Mosk. De firma Naastepad uit Anna Paulowna (N.V. Atbonta) was verte genwoordigd door een touringcar,, ver kleinde uitgave natuurlijk. Een 2-tal bedienden van Albert Heijn waren ge inspireerd door Avro's kletskousen Juffr. Snip en Snap. Hier laten wij de uitslag volgen Enkelingen Lift-boy (picolo) Mej Brouwer, le pr. Schilderij. 2e pr. Holl. Maagd, Mej. Smit, foto-art 3e pr. Verkeersteekens, Zilv. lepel 4e pr. Vestigingswet, Mw. Koorn- Klein, aschbakje 5e pr. Keukenmeisje Willy de Jong, handsch. doos ,6e pr Russ. Boerenmeisje, A. Onris Nd., klu wenhouder. FANTASIE le pr. Muzieknummers Nely Halfweeg, spiegel 2e pr. Bloe menmeisje, G. Groenleer (A.-P.) vaas 3e pr. Dominospel, W. Kloots, doos zeep 4e pr. Kersenmeisje, zus Rotgans, doos lepeltjes 5e pr. Chief Whip, Mej. van Dalen (A.-P.) een dejeuner 6e pr. Schoppenvrouw, Zw. Ijzer, byouterie- doosje 7e pr. Cow-boy, Bets Poel. aschbak 8c pr. Anno 1950,, Bets Oost- dijk, (A.-P.) kandelaar 9e pr. Strand genot, A. Baijs, bloemen vaas. PAREN Origineel, le pr. Zeeuwsch Boerenpaar, T. Timmerman en II. de Jong, lamp 2e pr. Atbonta, Mw Naas tepad, bloempot. Komische Paren le pr. Juffr. Snip en Snap, (bedienden Alb. Heijn), schil derij, tevens publieksprijs. Fantasie-paren le pr. Pierette en Pierot, Annie Brouwer en Vogi Brou wer, waterstel 2e pr. Zomer-idylle, Jo Ruitenburg en .Tanny Russelman, tafelblik. Groepen Candeesche vijfling (zie hierboven) le pr. fruittest. 2e pr. Trekkers, Janny Blaauboer, Annie Bakker, Gré Wigbout en Tr. Kooy. •odeurspuit. De Jury was dames Gr. Bosker, P. Wims-Mostert de heeren C. Duijnker L. Noorden en C. Bakker. Het bal stond, onder leiding van D. Nieuwbuurt. Aldus werd dit feest een vroolijke GEMEENTE ZIJPE. Eerv. vermelding C. Doorn, Schagerbrug. Houtsnijwerk, le pr. S. Berkenpas, Schager brug 2e pr. Jb. Boontjes, id. 3e pr. J. Nieu- wenhuizen, id. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. INTOCHT ONDER KLOKGELUI. Adolf Hitier, de Duitsche Fuhrer en rijks kanselier is onder onbeschrijflijk gejubel gis termiddag om half zes met zijn gevolg via Schönbrunn te Weenen aangekomen. Bij zijn tocht door de stad werden de klok ken van alle kerken geluid. Hitier heeft zijn intrek genomen in hotel Imperial, dat geheel voor hem was ontruimd. Een groote menigte Wei >ong zich voor het hotel en riep om den fruhrer, die op het bal kon verscheen en hartstochtelijk werd toe gejuicht. MARKTBERICHTEN. SCHAGERBRUG. Zaterdagmiddag had in het lokaal van den heer S. Kuiper alhier de officiëele opening plaats van de Huisvlijtten- toonstelling, georganiseerd door de vereeni ging „Algemeen Belang". Door verhindering van de Voorzitter werd het woord gevoerd door den heer K. Winkel welke de aanwezigen hartelijk welkom heette. In het bizonder het college van B. en W. van Zijpe benevens de Secretaris. Het is de 4e tentoonstelling aldus spreker welke wij orga niseeren en hoewel de kwantiteit iets minder is (dit is het gevolg dat iemand een reeds eerder ingezonden voorwerp niet nogmaals inzendt) de kwaliteit is van de beste. Verder dankt spr. de dames en heeren die hebben medegewerkt de tentoonstelling te organiseeren en ook de fam. Kuiper wordt dank gebracht voor hare bereidwilligheid. Bizondere dank brengt spreker aan de Jury leden buiten de Gemeente. Verder hoopt spr. op flink bezoek en beveelt de attractie's in een ieders gunst aan. Hierna neemt Burgemeester Breebaart het woord en bedankt de voorzitter voor diens woorden van welkom aan het adres van B, en W. Spr. verontschuldigd zich voor het weinige wat hij gedaan heeft als commissielid, doch hoopt dat de tentoonstelling een succes moge worden. Burgemeester spreekt dan ook zijn beste wenschen voor deze tentoonstelling uit. Applaus. Hieronder vindt U de bekroningen welke door de Jury waren toegekent Volwassenen Fijn Breiwerk le pr. mevr. A. Moeijes-Peetoom, Schagerbrug, 2e pr. mevr. D. DekkerSmit, Keinsmerbrug. Richelieu le pr. mevr. Prop, Schagerbrug, 2e pr.- mevr. Burger-Rens, Burgerbrug 3e pr. N. Raven, id. Kantklos le pr. mevr. Jongejans-Kraak, St. Maartensvlotbrug 2e pr. mevr. G. de Graaf-Brouwer, Schagerbrug. Ajourwerk le pr. Willy Blaauboer, St. Maartensbrug. 2e pr. mevr. M. Hoogland-de Graaf, Burgerbrug. Borduurwerk le pr. Lucia Schouten, Bur gerbrug 2e pr. N. Bakker, Schagerbrug 3e pr. mevr. N. Noot-Steen, id.Eervolle vermel ding mevr. EriksAppel, Burgerbrug. Ontbijtlakens, borduurwerk le pr. mevr. J. de Wit-Abbenes, Schagerbrug 2e pr. mevr. 't Hart-Wagenaar, Burgerbrug 3e pr. mevr. E. Burger-Rens, id. Ontbijtlakens, kruissteek le prijs mej. A. Kaptein, Oudesluis 2e pr. mevr. J. Winkel- Brak, Schagerbrug. Prikwerk le pr. mevr. Jongejans-Kraak, St. Maartensbrug3e pr. mevr. A. Leeuwen- de Wit, id. Smyrna 2e pr. Willy Blaauboer, St. Maar tensbrug. Stopwerk le pr. R. de Geus, St. Maartens brug 2e pr. A. van der Vliet, Oudesluis. Eer volle vermeldingmevr. B. Eriks-Sleutel, Schagerbrug, mej. N. Klomp, id. Lapjeswerk Eerv. vermelding mevr. M. Lobregt-Keppel, Schagerbrug. Breiwerkle pr. Janny Ooms, Schager brug le pr. mevr. Roozing-van der Woude, id. le pr. Dieuw Groen, St. Maartensbrug le pr. mevr. Glas-Schrieken, Schagerbrug 2e pr. mevr. Hoogland-de Graaf, Burgerbrug 2e pr. mevr. B. Eriks-Sleutel, Schagerbrug 2e pr. mevr. Roozing-van der Woude, id.2e pr. mevr. Schoorl-Boekel, id.3e pr. Bregtje Keesman, St. Maartensrug3e pr. mej. P. Quak, Schagerbrug 3e pr. mevr. Kuiper-Klif fen, id.3e pr. mej. Lucia Schouten, Burger brug Eerv. vermeldingenmej. R. Middelie, 't Zand mej. G. Pool, St. Maartensbrug. Kruissteek le pr. mevr. B. Eriks-Sleutel, Schagerbrug, 2e pr. Reini de Wit, id.3e pr. mevr. Roozing-Nieman, id.Eerv. vermelding Bets Kuit, id. mevr. Hopman-Rezelman, id. mevr. Koster-Koster, id. Spreien, haakwerk, le pr. Lies Kleijne, Bur gerbrug 2e pr. mevr. Rampen-Delver, Scha gerbrug 3e pr. mej. M. Middellie, 't Zand. Eerv. vermelding mevr. Wed. J. Schuit, Sint Maartensbrug. Fijn haakwerk, le pr. mej. Miek Schotvan ger, Burgerbrug 2e pr. A. van Eeten, Scha gerbrug 2e pr. mevr. G. Nap-Kos, id.2e pr. mevr. Geel-Peetoom, id.3e pr. mej. N. D. Groen, St. Maartensbrug 3e pr. mevr. A. Zwaag, Oudesluis. Eerv. vermelding mej. G. Pool, St. Maartensbrug. Naaiwerk, le pr. mevr. De Graaf-Quak, Scha gerbrug 2e pr. mej. Jans Nobel, Oudesluis. Gobelin. Eerv. vermelding mevr. Noot-Steen Schagerbrug. Tasch breiwerk. Eerv. vermelding Janny Ooms, Schagerbrug. Filetwerk. le pr. mevr. Burger-Rens, Bur gerbrug. Ophaakwerk. le pr. mevr. Bruin-Ooster- man, Schagerbrug 2e pr. mevr. De Graaf-Wit Schagerbrug. Timmerwerk, le pr. G. Hollander, Petten. De Veemarkt. ALKMAAR, 14 Maart 1938. Op de ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 02 Vette koeien f 165 a 285, handel redelijk 369 Nuchtere kalveren, slacht, f 6 a 12 6 vette Schapen f 25 a 30 159 vette Varkens 56 a 60 cent per Kg. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 14 Maart 1938. Op de gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 421 vette koeien, le k\v. 74 a 79 cent, 2e kw. 65 a 72 cent, 3e kw. 56 a 64 cent per Kg. slachtgew. 65 Melk- en Ivalfkoeien f 180 a 240 56 Vette kalveren 2e kw. 60 a, 66 cent 3ek w. 50 a 58 cent per Kg. levend gew. 175 Nuchtere kalveren f 5 a 8.50 27 Schapen f 27 a 30 434 Vleeschvarkens wegende van 90-110 Kg. 68 a 69 cent, zware varkens 46 a 68 cent, vette var kens 64 a 66 cent per Kg. slachtgew. 3 Veulens, prijs niet genoteerd. HUISVERZORGING. Op initiatief van de Afd. „Wierin- germeer" van de Ned. Bond van Boerin nen e.a. Plattelandsvrouwen, wordt a.s. Donderdag des avonds 7.30 uur in Hotel Smit te Slootdorp een vergade- rine belegd, met het doel te komen tot oprichting van een vereen. van „Huisverzorging", zooals o.a. op Wie- ringen bestaat. In „In en Om Woning en Boerderij" lazen we van de vereen. „Huiszorg", zooals die in Anna Paulowna is. Mevr. De Haan-Bosker is bereid ge vonden een lezing ie houden over de vereeniging te Wieringen, zoodat de aanwezigen eenig idéé krijgen,, hoe een dergelijke vereeniging; werkt. Het /al e.v.t. een heele onderneming zijn en men zal op verschillende bezwaren stuiten, ook o.a. wat de financiën be treft, maar een dergelijke vereen, zou hier wel in een groote behoefte voor zien, daar de huish. hulp hier toch al zoo schaarsch is. Wlij maken belangstellenden er op attent, dat ieder hartelijk welkom is op de verg., ook al heeft men geen uit- noodiging ontvangen. Naar wij vernamen zijn de besturen van alle mogelijke vereenigingen hier ter plaatse aangeschreven. Wij hopen dan ook dat de belang stelling van dien aard zal zijn, dat, een vereeniging opgericht kan worden, waar in de toekomst ieder, van welke gezindte of stand ook. lid van zal zijn, evenals van T Witte ol Wit-Gele Kruis. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. BKC-Nieuws. In een zeer goede wed strijd die op hoog peil stond, wist BKC met 5-1 van Alkmaar te winnen. BKC speelde rustig doch zeer snel, en 5 mooie doelpunten,, 2 van Blok, 2 van Jac. van YVees en 1 van de Schip per, was haar welverdiende overwin ning. De uitslag BKC a - Succes a 2-0 Oudesluis 2 - BKC 3 5-2. Watervogels - Wieringerwaard 1-3. Dit was wel een spannende, doch geen mooi voethal. Door een groote fout van Watervogels is Wieringer waard kampioen van 4a geworden. 10 minuten voor het einde was de stand nog 1-0 voor Watervogels en K. Schenk, die een goede bewaking ge noot van 't Hert, had geen kans om iets te doen. K. Schenk verliet stiekum de linksbinnenplaats en ging rechts binnen spelen, maar inplaats dat Van 't Hert verhuisde, liet hij K. Schenk aan Treek Been over. Deze speler kon geen vat op Schenk krijgen, met gevolg dat W.-Waard spoedig gelijk maakte. Watervogels gooide alles op den aanval en Hazeloop maakte in de laatste minuut het derde doelpunt. Wij brengen dan ook Wieringer waard liet eere-saluut voor hun mooie prestatie. Hengelvereeniging „D.O.S." Zondag 13 Maart hield genoemde vereeniging haar laatste weds rijd in dit seizoen in de Molenvaart. De prijzen werden gewonnen door le pr. J.. Termij telen 2. Haverkorn 3. D. Kunnen 4 C. Rozenbroek 5e B. Zwirs 6e M. Bijhouwer 7e C. Raven 8e Jac. Andringa 9e H, Roets 10e P. Rozenbroek 11e A. van Loon 12e S. Schabbink 13e J. Nieu we nhuizen 14e J. van der Zon 15e C. van der Klooster 16 t.m. 26e prijs resp. gewonnen door P. van Berg, J. Zwirs, P. Nieuwenhuizen, S. Roets, P. J. van Loon, P. Kossen, S. Hoonaard, B. de Vries, II. van Loon, F. van Loon, L. Nieuwenhuizen. Er werden in to taal 52 stuks gevangen. De jaarprijs voor het grootste aantal 1937-1938 ontving J. Termijtelen met 118 stuks. De jaarprijs voor het groot ste aantal boven maat viel ten deel aan een van onze jongste leden Loutje Nieuwenhuizen met 11 stuks. WIERINGERMEER.- Christel. Jongere Boeren en Tuindersbond. Vrijdagavond kwam bovengen. Bond bijeen in Hotel Smit te Slootdorp onder voorzitter schap van den heer Montsema. Na Het lezen van Ps. 65 en gebed werd het openingswoord gesproken en vervolgens de no tuelen gelezen door den secr. den heer W. v. d. Veen. Deze werden goedgekeurd. De hr. v. Bielert hield een inleiding over de stoppelgewassen. De groenbemesting is volgens spr. van veel beteekenis voor de Meer De ondervruchten als voederkool en ook de wortel (welke veel in het Zuiden als onder vrucht wordt verbouwd) bracht spr. naar vo ren. De laatste heeft hooge voedingswaarde, en spr. ried aan hiermede proeven te nemen. Hierop volgde een geanimeerde gedachten- wisseling. De heeren Kalisvaart en Heerink gaven hun toelichtingen omtrent de groenbemesting. Vooral ook inzake de bestrijding van het on kruid worden wikken aanbevolen. Als groen bemesting zijn deze zeer goed en tevens wordt het onkruid er mede bestreden. Dezen zomer zal met de leden een excur sie worden gemaakt. Na een slotwoord van den voorzitter met dank aan de spr. ging de hr. Heerink voor in dankgebed. in Cinema de Haan Hippolytushoef. De Koggenrandweg. Een van de we gen die dringend behoefte heeft aan verbetering in den Polder, is wel de Koggenrandweg. Een weg die door de „ontkleeding" van den dijk eenige jaren steeds zwaar vervoer heeft gehad doch die voor ieder die de weg langs moest een kwelling was. Thans laat het zich aanzien, dat er eenige verbetering zal komen. Het stukje bochtige dijk wordt reeds uit de weg genomen, zoodat dit obstakel nu zal verdwijnen. Wij willen echter hopen dat., ook de weg zelf grondig onder handen zal worden genomen. Jaarvergadering van de Mod. Land. arb. Bond, Afd. Slootdorp-W.-Werf op 9 Maart in liet vergaderlokaal te Wic- ringerwerf. De voorz. opende met het gebruike lijke welkom en wijt de geringe op komst aan de drukte op tuintjes, enz. Overigens was het wel een bijzondere verg., daar de afd. onder zijn leden 2 telt die onafgebroken 20 jaar lid van den Bond zijn geweest, 't zijn de leden R. van der Wal en J. Scharringa. Het bestuur had gemeend dat, deze gelegenheid niet zoo maar ongemerkt moest voorbijgaan en de voorz. reikte hun als attractie een doos met sigaren over. Hierna werden de meer interne zaken behandeld. Volgde het jaarver slag van de penningm. De ontvangsten bedroegen over f936- 1937 rond f 2524.78, de uitgaven f 2268.12 zoodat op 1 Jan. 1938 in de kas aanwe zig was f 255.66. Hiervan was belegd bij de Boerenleenbank 1: 204.- De voorz. dankt den penningm. voor zijn accuraat beheer. Hierna volgde het jaarverslag van de secr. Hieruit memoreeren wij dat er heel wat werk door de afd. is verricht. Het ledental bedroeg 1 Jan. 44. Een lid werd geroyeerd, 19 leden moesten wor den overgeschreven. Er werden 4 huis houdelijke verg. gehouden en 6 be- stuursverg. plus verschillende keeren gecombineerd met andere org. De fede ratie verg. werden regelmatig bijge woond. Onderscheidene pogingen zijn gedaan om een beter loon te bereiken, doch hierin is de afd. niet geslaagd. Het verslag eindigt met de wensch, dat het komende jaar meer vruchten voor de leden mag afwerpen. Voor zijn keurig verslag had ook de secr. hartelijke woorden van dank in ontvangst, te nemen. Bij de rondvraag werd de aandacht gevestigd op 't weer aangroeiende kop pelsysteem. Telkens duiken weer be richten 'op, dat niettegenstaande alle moeite die de org. er aan besteden men weer genoemd systeem invoert. Er zal de noodige aandacht aan wor den besteed. De heer Scharringa bedankte nog voor de aardige cadeaux aan hem gege ven en hiermede was het einde der ver gadering daar, en dankte de voorz. voor de opkomst en sloot op de gebrui kelijke wijze de verg. Een buitenkansje. Het bestuur van de bijenvereeniging ontving een uit- noodiging van een eigenaar eener boomgaard in de buurt van Hoorn dat de bijenhouders hun volken in zijl boomgaard kunnen plaatsen,. Dit op zich zelf is reeds mooi, nog mooier is dat hij zich ook belast met het afhalen en weer terugbezorgen, Allemaal kosteloos Politie. Gevonden: een portemonnaie Inl. Politie Middenmeer. Een mooi bedrag voor het Witte en Wit-Gele Kruis. De besturen van ge noemde vereenigingen geven hierbij kennis dat de netto opbrengst van de gehoucfen Tooneel-avond op 11 Maart bedraagt f 199.19. Ondertrouwd G. SNIKKERS en C. J. GLERUM. Middenmeer Slootdorp Maart 1938. Huwelijksvoltrekking 26 Maart d.a.v. te Wie- ringerwerf. De inkomsten bedroegen tca aal f 231.65.' De noodzakelijke onkosten be droegen slechts 1 32.46, voornamelijk beslaande uit auteursrechten, huur van cos uums en kosten grimeur. Gaarne maken de heide besturen van deze gelegenheid gebruik. om hun üank te betuigen voor de spontane, medewerking van alle zijden onder vonden. in ue eerste plaats wel de ïooneelciuh gevormd uit leden van t Nut, voor nun buitengewone mede werking onder leiding van den regis seur, ue heer E. Bruins, ei/de wijze waarop zij door huu spel de aandaelL van ue zaal gespannen hielden. Een woord van dank voor hun be- langelooze medewerking komt zeer zeker ook toe aan de verkoopers van toegangsbewijzen en programma's. Ook cie heer Van Vegten komt een woord van dank toe voor de organisa tie van de verloting, die een flink be drag opbracht voor het financieel wel slagen van de avond, de heer Kok, die een taart beschikbaar stekte, moet hierbij nog genoemd worden. Dr. Hoogkamer die in niet geringe ma»e de organisatie van de kaarten- verkoop heeft geleid,, mag, in dit dank wooru niet vergeten worden, alsmede ue redactie en administratie van de „YV tferingermeerbode", die belangeloos ue reclame verzorgde. De besturen bera men nog meerdere mogelijke inkom sten-vermeerdering, waarover nadere nerichten volgen. GROEIEN IN ELK TUINTJE 25 IN 13 SOORTEN OP NAAM f 0.75 100 GLADIOLEN in ld. f 0.75 10 DAHLIA'S f 0.75 25 BEGONIA'S f 0.75 10 STRUIKROZEN f 0.75 4 KLIMROZEN f 0.75 4 SIERHEESTERS f 0.75 ANEMONEN, MONTRRETIAS, RENONKELS per 10 8 cent, per 100 f 0.50. ANJERS. MADELIEFJES, VIOLEN, VER- GEETMIJNIET per stuk 3 cent, per 100 f 2.50. Lïgustrum, groenbl. voor Haagjes f 0.75 p. 100. HILLEGOM. voor PAS BEGINNENDEN en meer GEVORDERDE LEERLINGEN. Kleine Club en privaat, dag- en avondlessen. Brugstraat 44 Middenmeer. DE PRACHTFILM DOOR DE BRANDING van de vereeniging „HET HOOGE LAND draait in het Gymnastieklokaal te MIDDENMEER des avonds te half acht uur. Bovendien worden actueele geluidfilms vertoond. Entrée 25 cent. des namiddags te 4 uur. Entrée 10 cent. Verrassende leuke Kinderfilms. 500 GEWONE BIELSEN. 6 ZETHEKKEN. 3 BADKUIPEN. IJZEREN BALKEN, VATEN, KIS TEN, PLANKHOUT, DEKZEILEN, (nieuwe en. gebruikte) 6 BRUGBALKEN (6«/- M.) WOENSDAG BEURS Middenmeer. DONDERDAG markt Schagen. H. SCHRIEKEN, TEL. 1 SCHAGEN.

Wieringer courant | 1938 | | pagina 2