Smakelijk Brood KOKs Bakker Paschen v. Ufiick Af. BURGER Centraal Genootschap TOT MAANDAG TE KOOP Nieuwe SCHOENEN gedragen. VOOR DE a.s. FEESTDAGEN ONTVANGEN Veltman niet goed verstaanbaar is. De heer Jansma zegt, dat de verbouw van de kerk te Petten zoolang in petto blijft. Wordt er nog werk van ge- maakt De voorz. deelt mede dat er bij de Kerkvoogdij op een beslissing was aan gedrongen en mondeling is mede gedeeld dat de gelden bijeen zijn, doch dat men de toestand liever wilde bestendigen. De Pettemers zouden tegen de verandering zijn en spr. heeft toen ge-informeerd of men wel wist wat de bedoeling van ons was. Het bleek toen wel dat men niet op de hoogte was, dat men dacht dat er een gewoon afdakje gemaakt zou worden, inplaats van het feit dat het een be hoorlijk gebouw zou worden. De Ad viescommissie heeft de zaak ter plaatse opgenomen en vond het een keurig plan, een plan dat een harmo nisch geheel zal geven. Maandag zal spr. in de verg. van V.V.V. eeii uiteenzetting van het plan geven en hij hoopt dat die verg. dan eens goed bezocht zal worden. De heer Jansma hoopt dat de pogin gen van den voorz. succes mogen heb ben en het werk spoedig uitgevoerd zal worden. De heer Jansma vraagt wat gedaan moet worden om een woning waarvan het dak zoo lek is als een mandje, on bewoonbaar verklaard te krijgen. De voorz. deelt mede, dat als de eige naar de woning niet in bewoonbaren staat wil brengen, de huurder zich tot het Gem.-bestuur kan wenden en op .verbetering kan aandringen. Wordt er daarna nog geen gevolg aan gegeven, dan kan de Gemeente stappen doen om de woning onbewoonbaar te verklaren. Hierna sluiting. DE OFFICIEELE INWIJDING VAN HET VERBOUWDE EN RAADHUIS TE ZIJPE. Na de openbare vergadering van den Raad had des namiddags om 4 uur deze officiëele inwijding plaats. Behalve den burgemeester, secretaris en het raadseollege waren aanwezig Mevr. Bree- baart, Mevr. de Boer, het geheele secretarie- personeel, de gemeenteveldwachter, de con cierga en zijn echtgenoote, de heer Wiering, hoofd der school te Schagerbrug, de gemeen te-opzichter, de heer Plevier, aannemer de diverse onder-aannemers. Een zestal bloemstukken gaf bovendien aan dit samenzijn een fleurig aanzien. De rede van den Burgemeester. De Burgemeester, de heer Mr. D. Breebaart opende met een hartelijk woord van welkom aan de leden van den raad en genoodigden en dankte namens het gemeentebestuur zeer hartelijk voor de ontvangen bloemstukken. Spr. merkte op, dat hoewel het verbouwde en opnieuw ingerichte raadhuis reeds gerui- men tijd in gebruik is, om practische rede nen gewacht werd met deze plechtigheid tot de eerste raadsvergadering na de restauratie. Dit heeft immers voor, dat het nu mogelijk is een oordeel uit te spreken over de groote verbetering, welke heeft plaats gehad. Spr. acht het niet noodig om den ouden toestand in herinnering te brengen. Eigen lijk is 't ook overbodig geworden over den nieuwen toestand uit te weiden, want hier over heeft een voortreffelijk artikel gestaan in elk der in deze gemeente gelezen plaatse lijke bladen, n.1. in de Zij per Courant, de Noorderpost, de Schager Courant en het Schager Dagblad, waarvoor een welgemeend woord van dank aan de Pers hier zeker op zijn plaats is. Ik kan mij voorstellen, vertegenwoordigers van de Pers, dat het U wel eens aangenaam is, wanneer in deze zaal de meeningen zoo een enkelen keer met elkaar botsen, want dat geeft U copie. Ik kan U verzekeren, dat het ons aangenaam heeft getroffen, dat U hoewel ook in uw bladen de strijd tegen elkaar wel eens losbarstte zoo amicaal een drachtig en prettig bij ons bijeen zijt ge weest. Nu wij voor het feit dezer restauratie in feestelijke stemming bij elkaar zijn, past het mij, aldus de Burgemeester, aan verschillen de personen die aan de verwezenlijking onzer plannen een werkzaam aandeel hebben gehad dank te betuigen. Spr. dankt dan de Raad voor het genomen besluit, de raadscommissie Mevr. Vriesman Slot, de heeren Doedens en Jansma, voor de vele nuttige en goede adviezen, den bouw kundige, de waarnemend gemeente-opzichter de heer C. de Leeuw Wz., die met dit werk zoo'n uitstekend debuut als gemeente-op zichter heeft gemaakt. Op rustige en bescheiden wijze hield hij wel vast aan zijn ideeën, ook al dreigde deze soms door mindere deskundigheid van een of meer der leden van het college van B. en W. in gevaar te komen. Het is juist geweest, dat al de adviezen en raadgevingen van den Heer De Leeuw zijn opgevolgd. Spr. brengt dan verder dank aan den aan nemer Plevier met zijn onder-aannemers, de heeren Jasper, metselaar, Renooij, schilder, Meijer, electricien en Flumans, stoffeerder. De heer Plevier heeft eer van zijn werk en het was ons een vreugde dit werk aan een ingezetene als laagste inschrijver, te kunnen gunnen. We hebben er geen spijt van. Spr. dankt dan verder de levercier van de Centrale verwarming, de N.V. Wolter en Dros, den congierge en diens echtgenoote voor de goede zorgen reeds tijdens de restaura tie verleend, de dames Breebaart en De Boer voor de zorg bij de aanschaffing van het ser vies en de verzorging van het verdere huis houdelijke deel van de inrichting van het Raadhuis. Spr. richt zich dan tot den heer Wiering, het hoofd der O.L .school te Schagerbrug en brengt hem dank voor de goede zorgen tij dens het tijdelijk onderdak van de secretarie in de school. Om tenslotte uiting te geven van zijn dankbaarheid jegens het secretarie- personeel voor de bewonderingswaardige wij ze waarop de heeren zich, hoewel zij zich moesten behelpen, er tijdens den verbouw hebben doorgeslagen, zoodat geen achter stand ontstond en de loopende zaken werden bijgehouden. Waar deze restauratie zoo uitnemend is geslaagd, hebben wij gemeend dit met een gezien de omstandigheden overigens bescheiden plechtigheid niet onopgemerkt te moeten laten voorbijgaan en U In de comfor tabele omgeving eenige ververschingen te met klem Dinsdagavond aanwezig te moeten aanbieden, waarbij tevens de gele-|zijn, want zij zouden het. aan zich zelf genheid bestaat het resultaat van uw arbeidhe wijten hebben, na een winterhalf- onder genoegelijk samenzijn nog eens te be- jaar vol inspa,ming, dat zij liet diplo- zien. Daartoe is een bultet opgesteld in de ma nie, zouden behalen. kamer voor de „Sociale zaken." DinsdaSavond dus allen present. Spr. eindigt met den oprechten wensch, dat in deze rustige, voorname sfeer van dit gebouw de gemeente met wijsheid worde bestuurd, dat de administratie ter secretarie vlot en correct worde afgewerkt en dat het publiek, hetwelk zijn zaken hier moet afdoen, de zegeningen hiervan zal genieten. Met deze woorden verklaart de Burgemees ter dit gerestaureerde, zoo goed als nieuwe raadhuis, officiëel in gebruik genomen. Appl. Andere sprekers. De heer De Leeuw, bouwkundige dankt B. en W. en den raad voor het verleenen van de opdracht waardoor hij heeft kunnen toonen wat hij als bouwkundige kan. Spr. dankt ook de bouwcommissie voor de wijze waarop de samenwerking en de besprekingen plaats vonden en voorts de onder-aannemers allen die bijgedragen hebben om deze restau ratie te doen slagen. De heer J. A. de Boer dankt mede namens het secretariepersoneel voor het tot stand komen van dit raadhuis waardoor een veel rustiger werkgelegenheid is ontstaan. Spr. roemt de groote medewerking die zij steeds van de raad voor de verbeteringen en ver nieuwingen mogen ondervinden, waarvan spr. met name noemt de invoering van het persoonskaartenstelsel over welk stelsel hij straks gaarne inlichtingen zal verstrekken. De heer Wiering complimenteert het ge meentebestuur met dit gebouw waarmede een einde is gekomen aan den toestand dat men het raadhuis binnen moest komen door het bewuste deurtje op zij, een toestand een gemeente als Zijpe onwaardig. Zijpe heeft nu eindelijk een ruime, mooie secretarie met een ingang als een gemeentehuis van Zijpe behoort te hebben. De heer Nannis herinnert er aan dat het raadslidmaatschap inhoudt, dat men zorgt voor een goede samenwerking in het belang der gemeente. Die beloften worden niet al tijd nagekomen doch spr. uit den wensch dat in dit nieuwe gerestaureerde raadhuis die beloften in daden worden omgezet en de kleinzielige dingen achterwege mogen blij ven. Wij zitten hier ter behartiging van de belangen der gemeente en in goede harmo nie hebben wij die te zien. Spr. dankt ten slotte Mevr. Breebaart voor de hartelijke ont vangst die het college van B. en W. tijdens den verbouw ten deel viel, als het college ten huize van den Burgemeester vergader de. Spr. sluit zich voorts aan bij de woorden door den Burgemeester gesproken en wekt op te doen wat onze groote plicht is, te werken in 't belang der gemeente. HET BESTUUR. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 10 APRIL. NED. HERV. GEM. Gosterland 'sav. 7Va uur Ds. v. Beek. Avondmaalsviering. Woensdag 13 April 8 uur Herv. Zusterkring te H.-hoef. H.-hoef Vrijdag 15 April 'sav. 71/» uur Avondmaalsviering Ds. v. Beek. DOOPSGEZ. GEM H.-hoef v.m. 10 uur ;x. Ds. de Wilde. Doop. collecte. Bijeenkomst Doopsgèz. Jongerenkring op Vrijdagavond 8 April a.s. EVANGELISATIE H.-hoef v.m. 10 uur de hr. O. Deen. Den Oever nam. 4.30 uur de heer O. Deen. Den Oever Zondagschool half twaalf L.i.Zi. Den Oever half acht Jongeheden Land i. Z. GEREF. KERK H.-hoef v.m. 10 uur Leesdienst. H.-hoef 2V2 uur Cand. J. v. Eerden. Den Oever v.m. 10 uur Cand. J. v. Eerden. Den Oever nam. 3 uur Leesdienst. MARKTBERICHTEN. ONS WIER1NGERMEERHOEKJE. GEMEENTE ANNA PAULOWMA. BKC-Nieuws. BKC fl ontvangt Zon dag om 2 uur thuis Texel '2 voor Gou den Kruis. Dit belooft een interessante wedstrijd te worden. Vriendschappelijk gaat BKC 3 naar Oudesluis 2, 's morgens om 10 uur. WITTER DAN WIT, worden Uw tanden indien Tube 60 en 40 ct. Doos 20 ct. U poetst met IVOROL GEMEENTE WIERINGEN. De Kaasmarkt. Alkmaar, 8 April 1938. Op de heden gehou den kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt31 stapels Kleine fabriekskaas f 21.50 1 stapel boerenkaas f 20.50. Totaal 32 sta pels, wegende 74000 K.G. Alles met rijksmerk. Handel goed. De Graanmarkt. Alkmaar, 8 April 1938. Op de heden gehou den Graanmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt26 H.L. voertarwe f 67.75 5 H.L. rogge, prijs niet genoteerd 70 H.L. gerst f 6.257 gerst chev. f 7.258 80 H.L. haver f 66.50 46 H.L. boonen, w.o. bruine f 7 13, citroen f 10.5015, duiven f 1011 en witte boonen f 1722.50 2 H.L. karwijzaad f 2022 en 12 H.L. erwten, w.o. grauwe f 15 en vale erwten f 7.50. Totaal aanvoer 241 H.L.'s. Alles per 100 Kg. Handel matig, Leeuwarden, 8 April 1938. Op de heden ge houden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgtVeemarktStieren 72 Enter f 75 —185 en 85 Twenter f 185—340548 Vette koeien f 135—270, 46—66 cent per K.G.1721 Melk- en Kalfkoeien f 130310 352 Pinken f 60—150 25 Vette kalveren f 22—70 1405 Nuchtere kalveren f 3—7 347 Vette schapen f 12—30 123 Weide schapen f 11—21 260 Vette varkens f 40170, 4754 cent per Kg. 34 Mag. varkens 24—50 cent per Kg. 122 Kleine biggen f 10—20 32 Bokken en geiten en 73 Paarden, prijzen niet genoteerd. Totaal aanvoer 5199 stuks. OverzichtDe aanvoer van groot vee was niet grooter doch bleef vrijwel stationnair. Nuchtere kalveren werden in iets grooter getale aangevoerd. Van varkens en schapen was het aanbod iets minder. Stieren handel stug, duur. Vette koeien goede soort vrij goed en wel prijshoudend, overigens kalm. Melk-, kalf- en weidekoeien goede vraag, handel iets gedrukt als gevolg van het gure weer en de hooge prijzen, afwijkende soort iets kalmer. Pinken iets flauwer. Vette kalveren flauw, nuchtere kalveren handel iets vlugger en ruim prijshoudend. Varkens iets flauwer en niet geheel prijshoudend. Wolvee stugger en niet duurder. De N.V.C. nam 105 varkens over. Burgerlijke Stand Wieringen. Van 2 t.m. 8 April 1938. Geboren Berend, zoon van J. Zuide ma en A. Kampen Bartholomeus Jacobus, zoon van P. C. Dietvors en P. van Dongen Hendrik, zoon van R. van der Woude en J. van Huizen. Ondertrouwd Geene. Gehuwd: L. Platschorre en A. Pruim boom J. Scheltus en J. de Krijger. Overleden C. Koorn, m. 88 jr., wedn. van N. Dekker G. Hermans, vr. 74 jr., wed. D. Mulder; (te Alkmaar) Dirk Jacob Tijsen, 5 weken, zoon van J. Tijsen en C. Wiegman. Loop der bevolking over Maart 1938. Ingekomen H. Oosterveld uit Oost stelingwerf A. Kaarsemakers uit Wer vershoof T. Huizing uit Norg G. van Keimpema en gezin uit Barradeel Mw. J. Meering uit Sloot- dorp J. Bosman uit Zaandam M. Been baas uit Krommenie D. Jongs- ma uit Smilde E. Molema uit Win schoten Mw. L. Hofstra uit Idaarde- radeel; N. W- Boontjes uit Eindhoven; M. Bleeker e.e. uit Krommenie T. W. de Jong uit Slootdorp W. Boere en gezin uit Den Helder Th. Lubbers uit Wieringermeer G. Schoorl en ge zin uit Wieringermeer M. Steinfort en gezin uit WieringermeerP Holt man e.e. uit Oldehove Mw. A. H. Roo- ze uit Veendam J. Bos en gezin uit Nieuwe Pekela. VertrokkenJn. Moes en gezin naar Alkmaar A. van der Welle en gezin naar Anna Paulowna W. J. Lind hout en gezin naar Urk D. Hegeman Az. naar Kampen Mw. G. Sloothaak Halfweeg naar Anna Paulowna Wed. J. Oldersma en gezin naar Hengelo W. Verschoor naar Spanbroek G. A. Coert naar Amsterdam J. Bakker en gezin naar Wieringermeer M. Tim mermans naar Wieringermeer H. van Heukelum naar Zuid Afrika C. Alberda naar Heerenveen H. Kuiper naar Urk H. Jager en gezin naar Alk maar A. A. K. Blokland en gezin naar Urk G. Kuntkes naar Rotterdam Mw. G. Mostert naar Utrecht H. Baijs naar Den Helder C. de Haan naar Medemblik G. C. v.d. Weeken naar Amsterdam. Aan de cursisten van het Midden- stands-instituut te Wieringen. De lijs ten voor het examen der spoed-cursus- sen zullen a.s. Dinsdagavond moeten worden ingevuld. Waarschijnlijk door drukke werk zaamheden pleegden de laatste avon- len enkelen verzuim. Het bestuur verzoekt ook dezulken De Kleuterclub in Slootd. behouden. Vrijdagavond werd in Gebouw Maat schappelijk Werk te Slootdorp, onder voorzitterschap van den heer A. van Oers, een vergadering gehouden van ouders die belang stellen in het behoud van de Kleuterclub, waarbij tegenwoor dig waren de Zeer Eerw. Heeren Pastoor Braak en Ds. Nijholt. De heer Van Oers deelde mede, dat het kleuterclubje wat voor een tweetal maanden terug door Mw. Daalder in het leven is geroepen, dreigt te verdwij nen, daar Mw. Daalder wegens vertrek uit den Polder er mee ophoudt,, tenzij de ouders prijs stellen op het voortbe staan. Allereerst vraagt spr. of men door moet gaan. Alle aanwezigen blij ken prijs te stellen op het voortbestaan Vervolgens zegt de beer Van Oers, dat gevraagd is aan het Gem.-bestuur om bet lokaaltje van Maatschappelijk Werk voor de kleuterclub gratis te mogen gebruiken. Het Gem.-bestuur zou het echter op prijs stellen als een vereeniging met rechtspersoon, in dit geval het Nut er achter stond. Spr. heeft een onderhoud gehad met Ir. Prummel, de voorz. van het Nut, die medewerking heeft toegezegd en op de vergadering zou komen. De heer Prummel is echter niet ge komen, zoodat men eigenlijk niet ver der zou kunnen gaan. Uit de vergadering komt echter aan drang om toch door te gaan en een ver eeniging op te richten waar desnoods het Nut moreel achter kan staan. Pastoor Braak stelt voor, dat indien het Nut niet blijkt mede te werken, de Middenstandsvereen. die ook rechts persoon heeft, er achter zou kunnen staan. De voorz. zegtr daartegen geen be zwaar te hebben. Hierna gaat men over tot oprichting van een vereeniging. Een bestuur wordt uit de volgende dames en heeren samengesteld Pastoor Braak, voorz. A. van Oers vice-voorz. Mw. Vas-Visser,, secreta resse Mw. Suijkerbuijk, Penningm. de heer M. Kingma, bestuurslid. Het bestuur zal de zaak grondig voorbereiden, zoodat op 26 April (na de Paaschvacantie")' de Kleuterclub weer doorgang kan vinden. Een 2-tal dames zullen worden be noemd om het clubje te leiden, terwijl Mw. Lindenbergh als inspectrice zal worden aangezocht. Aan een drietal personen zal boven dien gevraagd worden om een Comm van Toezicht te vormen. AGENDA RAADSVERGADERING GEMEEN TE WIERINGERMEER OP DONDERDAG 14 APRIL a.s. 1. Goedkeuring van de notulen der vorige vergadering. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. 3. Het voorstel tot vaststelling van een ver ordening tot aanwijzing van de tijdvak ken, binnen welke de zgn. landbouwverlo- ven aan leerplichtige kinderen worden ver leend. 4. Het voorstel tot vaststelling van een ver ordening betreffende het beroep, bedoeld in de artt. 13, 15, 17 en 18 van het Regle ment Autovervoer Personen. 5. Het voorstel tot hernieuwde vaststelling van een verordening, als bedoeld in art. 43, eerste lid, art. 10, eerste lid, sub'7 der drankwet. 6. Het voorstel tot vaststelling van een ver ordening op de heffing van reinigings rechten in de gem. Wieringermeer. 7. Het nader voorstel tot vaststelling van een verordening op de heffing van een ver makelij khedenbelasting. 8. Het voorstel tot vaststelling van een ver ordening vervoerkosten schoolbezoek en beslissing op ingekomen aanvragen om steun ter tegemoetkoming in de vervoer kosten. 9. Het voorstel om in beginsel te besluiten tot deelname aan de gemeenschappelijke regeling tusschen de gemeenten Den Hel der, Texel, Anna Paulowna, Wieringen en Callantsoog, betreffende het instellen van een geneeskundig schooltoezicht. 10. De ontwerp-begrooting der gemeente voor het dienstjaar 1938. Nota van wijziging der ontwerp- begrooting der gemeente voor het dienstjaar 1938. B. en W. schrijven aan den raad Door de Wieringermeerdirectie is van den Minister van Waterstaat bericht ontvangen, dat naar het oordeel van den Minister van Binnenlandsche Zaken geen aanleiding be staat om voor de boerderijen etc., vóór 1938 zonder vergunning in de Wieringermeer ge bouwd, alsnog aan het gemeentebestuur van Wieringermeer vergunning te vragen. De ge meente zal derhalve het op f 2500.- geraam de bedrag wegens leges voor deze vergunnin gen niet ontvangen. Teneinde het evenwicht der begrooting te herstellen is nagegaan, welke uitgaaf-posten voor verlaging in aanmerking komen. Op de ontwerp-begrooting is rekening gehouden met drie gemeen te-veldwachters, terwijl naar bekend is te Middenmeer een vacature be staat. Nu een rijksveldwachter-brigadier te Middenmeer is gestationneerd, rijst de vraag, of daarnaast de gemeentelijke vacature moet worden vervuld. Alvorens daartoe over te gaan komt het gewenscht voor eenigen tijd aan te zien, of het thans in den polder aan wezige politie-personeel voldoende talrijk is om in den dienst te kunnen voorzien. De be dragen, voor den derden veldwachter op de begrooting geraamd, kunnen daarom voor 1938 vervallen. De op volgno.s 72 en 113 geraamde uitga ven zijn met resp. f 40,en f 22.verhoogd, teneinde bij de fa. J. C. J. Knegt en Zonen te Amsterdam een verzekering te kunnen af sluiten ter dekking van schade, welke het gevolg is van aanspraken, die derden tegen de gemeente instellen, op grond van in Ne derland bestaande wettelijke bepalingen voor door hen geleden nadeel, alsmede een wette lijke aansprakelijkheidsverzekering ten be hoeve van de Fordbrandspuit en de tweewie lige brandspuit. Toegevoegd is volgno. lla, waarop zal wor den verantwoord de vergoeding, welke de ge meente ontvangt voor het door haar te ver lichten onderhoud aan de in den polder aan wezige brandkranen, toebehoorende aan het P.W.N. In nader overleg met de Wieringermeer directie is overeengekomen, dat de gemeente de door haar ontvangen rechten ter zake van de aansluitingen van brongasinstallaties op het openbaar riool voor zich zal kunnen behouden, zoodat de uitgave op volgno. 149 kan vervallen. Als gevolg van de hiervoor omschreven wij zigingen zou het aanvankelijk geraamde te kort van f 29.800 met f 500 stijgen. Door den post „onvoorziene uitgaven" met f 300 te ver minderen, blijft deze stijging tot f 200.- be perkt. Het nadeelig saldo der begrooting 1938 moet derhalve nader op f 30.000 worden ge steld. inmiddels tot rond f 30.000 is opgeloopen. De gemeente wordt dus niet in de gelegen heid gesteld f 2500 rechtmatige legesgelden te vorderen. Of het college van B. en W. in beroep kan of zal gaan vermeldt de nota niet. Mogelijk dat van de zijde van de raadsle den in de a.s. raadsvergadering oppositie te gen de beslissing van den minister komt. Nog hebben wij iets recht te zetten. In een vorige beschouwing verzuimden wij er op t« wijzen, dat de f 1057.salaris, die ir. Sme ding als Burgemeester geniet, wordt gekort op zijn jaarwedde als Directeur van de Wie ringermeer. Hier is dus rekening gehouden met den tijd, dat Z.Ed. voor gemeentelijke zaken beschikbaar is. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 10 APRIL. NED. HERV. GEM. W.-werf v.m. 10 uur Ds. Nijholt. Slootdorp 'sav. 7 uur de hr. Korndorffer. Middenmeer 's av. 7 uur Ds. Nijholt. NED. HERV. EVANGELISATIE: Middenmeer v.m. 9.30 uur Cand. Nijdam. W.-werf nam. 2 uur Cand. Nijdam. Slootdorp nam. 2 uur Ev. K. Kiewiet. W.-werf 7.30 uur Jongeliedensamenkomst in het Gym-lokaal. GEREF. KERK MIDDENMEER. Middenmeer v.m. 9.30 uur Cand. R. Zijlstra, hulppr. te Heemse. Middenmeer nam. 2.30 uur Cand. R. Zijlstra. GEREF. KERK SLOOTDORP Slootdorp v.m. 9 uur Ds. C. v. d. Vliet. H. Avondmaal. Slootdorp nam. 2 uur Ds. Chr. v. d. Vliet. H. Avondmaal en Nabetr. GEREF. KERK WIERINGERWERF W.-werf v.m. 10 uur Leesdienst. W.-werf nam. 2.30 uur Cand. Feenstra Den Helder. tegen elk aannemelijk bod een KANO, een KAST MET BIJEN, WECKFLESSCHEN en een TUINSLANG bij DAALDER, Slootweg 5, Slootdorp. UIT MIDDENMEER. OOK VOOR GEBAK EN KOEKJES. Uit deze nota blijkt dus dat ons gemeente bestuur de eerste tegenvaller van f 2500 reeds mag boeken nog voor de begrooting behan deld is, en door het schrappen van geraam de uitgaafposten, o.a. de derde gemeente veldwachter, wordt het verstoorde evenwicht in de begrooting in balans gebracht, wat niet weg neemt dat het tekort op de begrooting De traditie getrouw worden met Paschen Wij hebben een pracht collectie DAMES-, HEEREN-, MEISJES- en JONGENS SCHOENEN. ZIET DE ETALAGE en U koopt in de beken de schoenhandel van VAN WIJCK TE SLOOT DORP. Aanbevelend, Tel. 17 Tel. 17. moet goed bekend zijn met LANDBOUW WERKTUIGEN, bekend met DRAAIBANK en ELECTRISCH LASSCHEN strekt tot aanbe veling. H. STRUIK, Smederij, Slootdorp. een mooie sorteering DELANA KINDERGOED. Voor zomer-jumper mooie KANTWOL in nieuwste soorten en kleuren. PATRONEN EN ONDERRICHT GRATIS. LEUKE ZOMERMUTSEN voor groot en klein. Mooie handwerken, Smyrna en Kelim wol, haakgaren en borduurzijde. Ook Jutte-wafel en reformstof p. el verkrijgbaar TORENSTRAAT 8 a MIDDENMEER. AFD. WIERINGERMEER. ALGEMEENE LEDENVERGADERING op MAANDAG 11 APRIL 1938 des avonds 8 uur in HOTEL SMIT te SLOOTDORP tot VERKIEZING DEFINITIEF BESTUUR. Bespreking uitzending Kinderen. Vaststelling Huish. Reglement. Leden en belangstellenden worden opgewekt deze vergadering bij te wonen. Het voorloopig Bestuur.

Wieringer courant | 1938 | | pagina 2