OflSKER's VOORJAARSBIJENMARKT TE TILBURG. BOEKHANDEL Middenmeer - H.-Hoef. De tiende voorjaarsbijenmarkt, welke Woensdag op het terrein van het Sportpark te Tilburg werd gehouden, was druk bezocht. Er waren hea. wat bijenvolken vertegenwoordigd Gandesa in het bezit der Spaansche nationalistische troepen. Een kijkje in de veroverde stad Lichting 1938 krijgt de wapen rok aan. Een diepe knie buiging moet ..den proei op de som" demonstreeren ol de broeken passen De herdenking van het eewfeest van Leon Gam- betta's geboorte. Daladier. de .Fransche minister van Oorlog, complimenteert generaal d'Humieres na het défilé der troepen te Parijs De Spa3nsche vluchtelingen te Luchon Vrouwen, kinderen en grijsaards worden naar het staticn geleid om naar andere bestemming in Frankiijk gebracht te worden de 28ste maal werd Woensdag te Amsterdam de Emmabloemcollecte gehoudep De Limburgsche .Betuwe" staat in vollen bloei. Als reusachtige bruidsbouquetten prijken de kersenboomen thans in het heuvelland Jehudi Menuhin tijdens de repetitie met te Amsterdam onder leiding van prof. de eerste uitvoering in Nederland van vanaf f 7.75 Een „Swan" pen laat U nimmer in den steek. Hoor betrouwbaarheid is spreekwoordelijk. Onbeperkte garantie voor goed schrijven en niet lekken Luchtpassagiers. Per vliegtuig werd Dinsdag vana'i het vliegveld Schiphol een zending dieren naar '.onden getransporteerd. Deze lading bracht haar eigenaardige problemen met zich Door het opdringen der toeschouwers tijdens den voetbalwedstrijd België Nederland begaven de hekken der staantribunes in Jv.t Ant- werpsche stadion zich, waarbij eenige personen gewond W2rden. Reode Kruis-personeel en bereden agenten waren direct ter plaatse H. K. H. Prinses Juliana woonde Dinsdag de zitting van den Raad van State te 's Gravenhage bij. De Prinses verlaat het paleis Noordeinde, om zich naar de vergadering te begeven

Wieringer courant | 1938 | | pagina 6