Oproep. Versiert Uw Tuin sim. - ui*. WILLEM v. IEPENDAAL f 2.- fa. PAPENDRECHT BESCHIKBAAR 2 premie STAMBOEKBEREN FEESTELIJKE MEIVERGADERING op ZATERDAG 30 APRIL had zij 150 deelnemers kunnen notec- ren. Edoch, nadien gebeurde er iets, dat velen deed besluiten toch maar liever af te zien van een bezoek aan deze zijde van de Noordzee. Het Derde Rijk lijfde zonder slag of stoot Oosten rijk in. Deze gebeurtenis maakte die pen indruk op duizenden Engelschen. Terecht Overigens. Een onverwacht gevolg van het een en ander was echter, dat vele inschrij vers aan de „friendship tour" naar Nederland hun naam uit de lijst van deelnemers lieten schrappen. En tel kens bleek, dat bij vrijwel allen het zelfde motief hen daartoe had bewo gen nu Oostenrijk geannexeerd was, vonden zij het beter het vaderland voorloopig niet te verlaten Uit zweefmolen gevallen. Op de Potjeskermis, de voorkennis die op het Fort te Bergen op Zoom wordt gehouden, is Zondagmiddag om vijf uur de 16-jarige G. Paardenkamp uit een'zweefmolen gevallen, vermoe delijk doordat de jongen den ketting niet had gesloten. Paardenkamp viel op drie toeschouwers, namelijk zijn jongere zuster, de 16-jarige mej. Fran ken en den 18-jarigen G. Walis. Alle 4 werden tegen den grond geslingerd. Mej. Franken bleef bewusteloos lig gen. Een lid van het Roode Kruis ver leende de eerSte hulp, waarna een in middels {gewaarschuwde dokter over brenging naar het Gasthuis noodzake lijk achtte. Mej. Franken heeft een .hersenschudding, zware inwendjge kneuzingen en schaafwonden. Walis heeft een vrij diepe wond aan het ach terhoofd en klaagde over inwendige pijnen. Hij werd naar de ouderlijke woning overgebracht. Het zusje van Paardenkamp kwam er goed af. Zij werd naar haar ouders gebracht en ws erg overstuur. Paardenkamp zelf heeft weinig letsel opgeloopen. SPROETEN komen vroeg in het voorjaar, koop tijdig een pot SPRUTOL. Bij alle Drogisten, CRISIS - BUREAU. Verruiming toewijzing mestvarkens. Naar ons van bevoegde zijde wordt medegedeeld, heeft de Minister van Economische Zaken besloten, de toi wijzing van mestvarkens, welke thans circa 1.600.000 bedraagt, met 50.000 te verruimen, zulks wegens het grooter aantal biggenmerken, hetwelk voor 1938 werd toegekend. Deze verruiming is niet van zoodani gen omvang, dat een algeheele herzie ning der varkenstoewijzing noodzake lijk wordt zij stelt de Provinciale Landbouw Crisis Organisaties echter in staat, om in bijzondere gevallen, doordat de reserve was uitgeput, niet voldoende kon worden voorzien, de noodige verbeteringen aan te brengen. GEMEENTE WIERINGEN. School-Voetbal. De wedstrijden tus- schen de vertegenwoordigende elftal len der scholen in deze gemeente (uit gezonderd R. K. School, die geen elf tal op de been kan brengen) zijn weer begonnen. Dagen van groote spanning onder de schooljeugd zijn hieraan voorafgegaan. Samenstelling, kansbe sprekingen, etc., men kan zich voor stellen dat het heel wat voeten in de aarde had. Voor de uitverkorenen in- tusschen een sensatie op zichzelf dat men hen waardig keurde de kleuren van hun school te verdedigen. Met een zeldzaam 'fanatisme hebben deze zes maal elf voetbaljongens zich gister middag in den strijd geworpen. Teleur stellingen konden uiteraard niet uit blijven, dit neemt niet weg, allen heb ben hun best gedaan en zich voor de volle 100 pCt. gegeven. Een enorm aan tal kinderen had zich op het Succes terrein verzameld. Men moet zich er middenin begeven om te kunnen beoordeelen wat deze wedstrijden voor de schooljeugd beteekenen. Hulde aan hen, die er zich telkens voorspannen de wedstrijden doorgang te doen vin den. Het feest begon met de match Ooster land - Hippo 2. Ondanks de taaie te genstand van Hippo won Oosterland met 5-0. Derk Raatjes, nog wel bekend van vorig jaar, wist drie maal het net te vinden. Hippo 2 is vermoedelijk wel de zwakste van allen. Toch maar volhou den jongens Wie weet, kunnen jullie den een of ander nog eens een hak zetten. Deze match was niet direct geschikt om de kracht van Oosterland te beoor delen, maar bepaald tegengevallen is Den Oever, dat met niet minder dan 12-0 door Hippo 1 werd geklopt. Den Oever had vrijwel niets in te brengen, Het enthousiasme van de Hippo-aan- hang was onbeschrijfelijk. De groot ste belangstelling ging hier uit naar den man die de doelpunten maakte en dat was Joop Metselaar. Zeven maal deed hij het Oeversche net trillen en als hij de bal had, kwam er deining in de massa. Joop for ever Joost de Kreijger nam er vier voor zijn rekening en Bos maakte het dozijn vol. In Hippo 1 merkten we verschillende blauw-zwarten op, Succes-adspiranten Van de meesten hunner kan gezegd worden dat zij hun medespelers ver de baas waren. Van hun ging steeds de grootste kracht uit, zij waren het. die de lakens uitdeelden. Dit houdt ongetwijfeld een compliment in voor adspiranten-leider. Wij geven Hippo 1 dit jaar de beste kans op den wisselprijs. Haar zwaar ste concurrent was steeds Westerland, maar de Westerlanders hebben een paar goede krachten verloren,, o.a. de backs. Wij zagen hen dezen middag tegen de Chr. School van Den Oever, legen wind in spelend kon Wester- iand het niet verder brengen dan 1 doelpunt, vlak voor rust gescoord door den linksbuiten met een vliegend schot van véraf. Na de rust kwam de Chr. School er niet meer aan te pas, ondanks het zwoegen van hun spil. Deze stond als een rots in de branding, maar de overmacht was te groot. In net eerste kwartier na rust zag Piet Wigbout kans 2 doelpunten te maken. Een buitengewoon vlug ventje. Zijn mooie voorzetjes stichtten nogal ver warring, en als er een klein kansje was, was hij er als de kippen bij. Steeds deed hij iets goeds met de bal. Rechts buiten en middenvoor en spil (adspi- ranten) blonken mede uit, zij zorgden er voor dat de score tot 5 werd opge voerd. Goed gedaan jpngens En nu maar weer tot Zaterdag. FILMBESPREKING. Zaterdag en Zondag in Cinema De Haan 2 hoofdnummers. De eerste film is getiteld „ZIGEUNER - PRINSES" Deze film brengt in beeld tallooze dwaasheden van de bekenden LAUREL cn HARDY. Een film met onweerstaan baren humor en bovendien geniet men nog van verschilljende mooie zan; nummers uit de oude operette „De Zigeuner-Prinses", die het geheel tot iets volkomens maken. Wie een avond zijn zorgen wil ver geten, moet deze film gaan zien Het 2de hoofdnummer de film Tusschen Avond en Morgen." Deze film van boeienden inhoud geeft een dramatisch gebeuren weer en is van criminalistischen inslag. Prachtig is de nerveuze stemming van de hoofdfiguren uitgebeeld. Een film die ongetwijfeld een ieder zal boeien. Zondagmiddag draait de film „DE ZIGEUNER-PRINSES." Groote drukte; De verkooping van de M.U.Z., die Maandag en Dinsdag plaats had, mocht zich verheugen op een druk bezoek. Meer dan 40 auto's stonden alom geparkeerd, terwijl in de groote zaal van Jurrie Lont geen plaats onbezet bleef. VISSCHERIJGRENZEN IJSSELMEER. Ter aanduiding van een gedeelte der grens van het voor de kuilvisscherij verboden gebied in het IJsselmeer zijn geplaatstOp de lijn van den hoek van de Nek naar de oostpunt van Marken 4 palen op onderlingen afstand van circa 4000-M, met dien verstande dat de eerste paal gerekend vanaf den hoek van de Nek is geplaatst op een afstand van 2000 M. uit den wal. De palen op deze lijn zijn door loopend genummerd van 1 t.m. 4, te beginnen aan de zijde van den hoek van de Nek. Op de lijn van de Oostkant van Marken naar den toren van Doornspijk 13 palen, op onderlingen afstand van circa 3000 M deze palen zijn doorloopend genummerd van 1 t.m. 13 te beginnen aan de zijde van Marken. Op de lijn van de lichtboei van het Spijk naar de lichtboei van het- Roggebot 2 palen op onderlingen afstand van circa 3000 M. op deze lijn zijn de palen genummerd van 1 t.m. 6 te beginnen aan de zijde van Schok land. Alle palen zijn voorzien van een zwart ge schilderd kruis als dagmerk en van Zonson dergang tot zonsopgang worden de even ge nummerde palen voorzien van een wit licht, terwijl de oneven genummerde palen voor zien zijn van een rood licht, met uitzondering van paal No. i benoorden de lichtboei van het Spijk, welke voorzien is van een wit licht. In October 1938 zullen de palen weer ver wijderd worden. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 1 MEI. NED. HERV. GEM. Westerland 's av. 7Vs uur Ds. van Beek. Woensdag 4 Mei 'sav. 8 uur Hervormde Zus- terkring, Oosterland. DOOPSGEZ. GEM. H.-hoef v.m. 10 uur Ds. de Wilde. EVANGELISATIE H.-hoef v.m. 10 uur de hr. O. Deen. Den Oever nam. 4.30 uur de heer O. Deen. Den Oever 7.30 Jongeliedenbijeenkomst. MARKTBERICHTEN. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. Amsterdam, 27 April 1938. Op de heden ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt240 Vette kalveren, le kw. 68—72 cent, 2e kw. 52—66 cent en 3e kw. 42—50 cent per Kg. levendgew.123 Nuchtere kalveren f 5—9 102 Varkens, vleeschvarkens, wegende van 90110 Kg. 6465 cent, zware varkens 6263 cent en vette varkens 5961 cent per K.G. slachtgewicht3 Veulens, prijs niet ge noteerd. PAARDENMARKT. Alkmaar 27 April 1938. Op de heden gehou den paardenmarkt waren in totaal 248 paar den vorig jaar 223 en 1 veulen aange voerd, waarvan de prijzen als volgtrijpaar den f 250450 werkpaarden f 150300 slachtpaarden f 100300 hitten f 140300 en jonge paarden f 125250. Handel matig. GEMEENTE ZIJPE. Jeugdherberg „De Zevensprong" te Petten. Op de jaarvergadering van de Petle- ner Jeugdherberg stichting kon met tevredenheid worden geconstateerd dat het bezoek over 1937 weer vooruit gegaan was. Het aantal overnachtin gen steeg namelijk van 3001 tot 3346 of wel met 11,5 pCt. Dat de Wereld Jamboree op deze stijging geen invloed had blijkt uit het i'eit dat juist tijdens de Wereld Jamboree het bezoek bene den normaal bleef. Het aantal bui- tenlandsche bezoekers steeg belangrijk l'ypeerend was dat ook het bezoek van sclioolgroepen iets steeg, terwijl over liet algemeen van deze groepen een verlaging werd geconstateerd. Het aan tal maaltijden bleef constant en be droeg ruim 60 pCt. van het overnach- tigings aantal. De exploitatie sloot op f 3778,20, terwijl de raming 1' 3360.- bedroeg. Wanneer de. .toestand zich dit jaar in dezelfde ricKfeng ontwikkelt, zullen ook de volledige aflossingen kunnen worden voldaan. Bovendien zal worden getracht de rente van eeni- ge leeningen verlaagd te krijgen. September 1938 bestaat de Jeugdher berg te Petten 10 jaar. Het aantal over nacht igingen bedroeg over de afgeloo- pen negen jaar 19.910. Een respectable aantal. En het is dan ook vanzelfspre kend dat dit jubileum van de oudste Néderlandsche Jeugdherberg niet on opgemerkt voorbij zal gaan. Verschil lende plannen staan reeds op het pro gramma, waaronder een internatio nale week in Augustus en verschillen de week-ends in de maand September. De toestand van de Pettener Jeugd herberg is gezond te noemen en het be stuur lieetf dan ook voor 1938 goede verwachtingen. Reeds deze Paaschda- gen werden ondanks het koude weer een 250 overnachtingen geboekt. En nu kwamen voor de Pinksterdagen reeds een 100 aanvragen binnen. ZIJPE- EN HAZEPOLDER. Vergadering van Dijkgraaf, Heemraden en Hoofdingelanden van het Waterschap Zijpe en Hazepolder op Woensdag den 27e April 1938 des namiddags 2 uur, in het Hotel „Het Wapen van de Zijpe" te Schagerbrug. Aan wezig alle leden. De Dijkgraaf, de Heer C. Tiel opent de ver gadering en heet de aanwezigen hartelijk welkom. De notulen der laatstgehouden vergadering worden onveranderd en onder dankzegging goedgekeurd. Volgt loting voor de omvragen. No. 10 wordt getrokken, zoodat de omvragen zullen aanvangen bij den heer G. Rademaker. De Dijkgraaf deelt mede dat voor dit jaar het slootwerk wordt stilgelegd. Ten tweede dat de lveering van het grind voor de polder is opgedragen aan de firma Spieker en Elferink te Amsterdam. Van 19 polderafdeelingen was een verzoek ingekomen om de vergoeding voor de Molen- meesters van f 4.— op f 8.— te brengen. De merderheid van het Dag. Bestuur kan hiermede accoord gaan. Hoewel de heer Dignum met het Dag. Be stuur kan medegaan, vindt spr. het nog maar een geringe vergoeding. De heer V. Bakker had er een andere voor stelling van. Spr. zou de Molenmeesters hun gewone vergoeding willen laten behouden, doch dat van de voorzitter verhoogen, daar deze toch steeds het meeste werk opknapt. De heerW. Bos vraagt of in deze f 8.de geheele vergoeding is begrepen en nu geen meerdere kosten in rekening kunnen worden gebracht. Algemeen is men van idee dat f 8.ver goeding al zeer laag is en dus eenige onkos ten hiernevens gedeclareerd kunnen worden. De heer Dignum is ook van idee dat 90% van het werk voor de Voorzitter is. Spr. is zelf lang voorzitter geweest en heeft nimmer kleine onkosten in rekening gebracht doch de tijd en moeite welke men er zich voor moet getroosten is van grooter belang. Spr. zou dan ook graag zien dat in deze geest aan de Molenmeesters werd bericht, dat de voorzitter een hooger salaris kreeg. De heer Van der Oord is er niet voor om pressie uit te oefenen dit moeten de hee- ren onderling maar regelen. De verhooging wordt hierna goedgekeurd, Volgt aanbieding van de suppl. begrooting welke sluit wat betreft Alg. Bestuur op een bedrag in ontvangst en uitgaaf van f 83673 - en Sloot- en weggelden f 114268.-, welke wordt goedgekeurd. 5. Rapport van de Commissie tot het con troleeren van de Rekening 1937 en Begroo ting 1938 en vaststelling van dezen. Deze commissie bestond uit de heeren H. Dignum, C. Kraakman en W. Jimmink. Bij monde van den hr. Dignum wordt rappor! uitgebracht. De ontv. en uitg. Alg. Best. be droegen ontv. f 83.105.82, de uitg. f 80.786.97; batig saldo f 2318.85. De Ontv. van Sloot- en Weggelden bedroegen f 114544.69; de uitg f 103741.03; batig saldo f 10803.66. Het heeft de commissie verwonderd dat trotsch de saldo's toch nog een verhooging der lasten a f 1.- per H.A. werd voorgesteld. Doch gezien de verschillende bedragen is de comm. hier toch mede accoord gegaan. De heer Dignum kan zich er evenwel niet mede vereenigen dat de wegen door de land- gebruikers worden betaald, terwijl de wegge bruikers hieraan niet betalen. Spr. hoopt van harte dat dit aan hoogerhand ter kennis wordt gebracht. Dijkgraaf deelt mede, dat door het aanvul lend wegenplan vergoeding wordt gegeven voor enkele wegen voor het onderhoud. De heer Dignum noemt het 'n jodenfooi. De hr. Joh. Bruin zegt dat geen polder als de onze haar wegen zoo goed onderhoudt. Wij hebben een wegennet van pl.m. 80 KM. voorzien van een gesloten wegdek. We moe ten wij er de eerste jaren voor „bloeden" doch het moet voor ons een vreugde zijn dat wij alles zoo goed hebben aangepakt. De hr. Dignum vindt het stuitend dat men wel de wegen mag betalen doch dat hooger hand het zeggingsschap er over houdt. De Rekening wordt vervolgens goedgekeurd Volgt aanbieding van de begrooting 1938. Deze sluit voor „Alg. Bestuur" in ontv. en uitg. tot een bedrag van f 23316.-. Sloot- en weggelden f 78241.- en Evenwichtige posten f 26541.- Bij de post f 400.- hulp bij de administra tie informeert d hr. Swan of dit wel noodig is De secr. heeft nu toch gen nevenbetrekkin gen en is geheel in onzen dienst. ONS WIERINGERMEERHOEKJE BEKENDMAKING. Zie vervolg 3e pagina. MALARIA - BESTRIJDING in de Wieringermeer. Den bewoners van de Wieringermeer wordt in hun eigen belang verzocht den Controleur, die dezen zomer werkzaam zal zijn voor het onderzoek naar muggen en muggen-larven, alsmede voor het controleeren van horren, toegang tot de woningen te verleenen. Het verdient aanbeveling den controleur toe te laten uitsluitend op vertoon van een door ons afgegeven legitimatie-bewijs. Burgemeester en Weth. van Wieringermeer, de Secretaris, de Burgemeester. BLAAUBOER. S. SMEDING. AANBESTEDING BOUW VAN TWEE CHRISTELIJKE SCHOLEN. Dinsdagmorgen werd in Hotel Smit te Slootdorp door 't Gemeentebestuur aanbesteed den bouw van scholen voor het geven van Christelijk onderwijs. Zooals bekend mag zijn wordt de bouw van gemeente-wege verzorgd, waarvoor bij de aanbestedinn aanwe zig wareen, de heeren A. Blaauboer, Gem.-secretaris, en A. D. van Eek voor de afd. bouw- en woningtoezicht, ter wijl de heeren Hoogendoorn en Van Veen voor het schoolbestuur aanwe zig waren. Ingekomen waren 45 biljetten. Als laagste inschrijver kwam uit de bus de aannemersfirma Ilartog en Wakker te Edam voor de som" van f 36.488.- Uit de Wieringermeer schreven in de aannemers A. C. van Oeveren, Mid denmeet' f 44.995 Jb. Kingma, Midden meer f 38.940 L. Schotte, Wieringer werf f 40.368 N.V. Kingma. Slootdorp f 38,240. Vierder werd ingeschreven door De Vries en Butter, Andijk f 51.890 Boekei. Schagen f 49.800 Buys Ou- dorp f 49.600; Abma, Enkhuizen f 40^320 Ilamstra, De Rijp 1' 42.735; Geuzebroek Medemblik f 44.800 Wittebrood, Beemster f 43.840 Smit, Alkmaar f 41.925 ftoorn en De Jong f 44.450 Doedens en Schilder, 't Zand f 40.387; Kuipers, Hugowaard f 41.740 Uiter dijk, Wïeringerwaard f 38.465 Koo- men, Zaandam f 45.800 Grinus, Zaan dam f 44.800 Houten, Zaandam f 45.200 Doorn, Zijpe f 47.400 Taus, Nieuwe Niedorp f 40.367 De Boer, Edam f 36.600 Schutte. Zaan dam f 47.200 De Vries, Zaandam f 46.200. De gunning we|rd aangehouden. Politie. Gevonden 3 sleutels w.o. 1 no. 4229 (Tummler), l no. 769 (Lips.) Inl. Politie Slootdorp. Het motorkorps oefende in groot verband. Dinsdag heeft het Vrijwillig Landstormkorps Motordienst, afd. Noord Holland, District Alkmaar, een oefening gehouden in groot verband, waaraan ook werd deelgenomen door de districts-afd. Wieringermeer. In een groot aantal auto's en per motoren werd de tocht gemaakt, ter wijl na afloop een gezamenlijke maal tijd werd genuttigd, bestaande uit zuurkool met worst. Zal Flevo weer herleven De voe.tbalvereeniging „Flevo" be gint weer eenige teekenen van leven te geven. Nu een heele poos de zaak gesluimerd heeft en men eigenlijk niet wist of de vereeniging bestond ja dan neev komt er bij de jongelui toch weer een gevoel, dat men een wekelijks sportgebeuren miste de laatste tijd in den Polder. Verschillende stemmen gaan op dat er weer gevoetbald moet worden. Er is daarom besloten dat Zondag middag 1 Mei om 3 uur in Hotel Smit een vergadering zal worden gehouden. Men geve dit aan elkander door. zoodat er een zoo groot mogelijk aan tal opkomen. DE GRAANBEURS. Op de gehouden Graanbeurs waren aanvoer en prijzen als volgt Witte voertarwe f 6.50 a 7.50 Rogge f 6.75 a 7.10 Wintergerst f 6.90 a 7.25 Zomergerst f 7 a 7.40 Witte Haver 1 5.50 a 6 Groene Erwten f 9 a 10 W ijker Valen f 8 a 8.50 Duive boonen f 10 a 10.50 Kanariezaad f 8 a 8.25 Blauw Maanzaad f 32 a 34 Karwij zaad f 20 a 21. De Fancy-Fair van de W.-Meerfanfare Het werkcomité van de fancy-fair van genoemde muziekvereen., die op 20.. 21 en 22 Mei zal worden gehouden ter gelegenheid van 't 5-jarig bestaan, kan mededeelen dat het met de voor bereiding reeds op rolletjes loopt. Het; eere-comité is zoo goed als sa- fengesteld. Ir. S. Smeding heeft als burgemeester zich Jbereid verklaard het voorzitterschap van dit comité te willen aanvaarden. De stands die zullen worden opge steld in Hotel Smit te Middenmeer, zijn reeds uitgezet. En de cadeaux vloeien reeds in rui me mate toe. Wat er allemaal te zien en de bele ven zal zijn, het zal er weer bont uit zien. daar kan men van op aan, wordt spoedig bekend gemaakt. De Wijdings-avond op 11 Mei a.s. In verband met de doopplechtigheid van onze jonge Prinses Beatrix, wordt de avond van te voren, dus op Woens dag 11 Mei een Wijdings-avond geor geaniseerd in de Ned. Herv. te Midden- meer, te verzorgen door de Chr. Oranje vereeniging, in samenwerking met de Algem. Oranje-vereeniging. Het bestuur is er in geslaagd een zeer mooi programma voor dien avond samen te stellen. Het Mannenkoor uit Broek op Langendijk, onder leiding van Paul Kok. verleend weer mede werking. Dit koor wat bij een vorige gelegenheid reeds eenmaal in den Polder zich lieeft doen hooren, zal een prachtig stel mooie koornummers zin gen. Velen zullen wederom hiervan willen genieten. Orgelspel zal gegeven worden door den bekende organist Joh. v.d. Brink uit Apeldoorn, terwijl Ds. Voorsteegh uit Den Haag een rede zal uitspreken. Men houde dus Woensdag 11 Mei voor deze ongetwijfeld mooie avond, reeds vrij. Ondertrouwd N. A. KNOOK en M. A. VAN BAAR. Purmer 28 Aprll 193s Beemster Toekomstig adres Tussenweg H 36. Marnichoeve, Middenmeer. BIEDT ZICH AAN BOERENZOON, 26 jaar, met diploma L. W. S. om op BOUW BEDRIJF werkzaam te zijn ALS KNECHT, (extern.) Blieven bureau Wieringermeerbode onder letter B. Middenmeer. De vereeniging voor HUISVERZORGING in de WIERINGERMEER roept SOLLICITANTEN OP VOOR VERZORGSTERS. Leeftijd niet beneden de 18 jaar, gehuwden komen ook in aanmerking. Sollicitaties persoonlijk bij het voorloopig dagelijks bestuur vóór 10 MEI a.s. Mw. TAMSMA, Wieringerwerf. Mw. v. d. VLIET, Slootdorp. Mw. v. VEGTEN, Middenmeer. Alles op naam en in prima kwaliteit. 300 STUKS FRANCO THUIS. 100 Gladiolen, 20 Begonia's, 25 Annemonen, 25 Renonkels, 25 Montbretia, 50 Oxalis, 50 Laxten, 25 Rots- of tuinplanten in soorten naar keus 5 Pracht Dahlia's. Elke besteller 1 Calla voor pot gratis. HALF PAKKET f 1.25. HILLEGOM. TE KOOP 2 beste PINKSTIEREN, goede opbrengst en T.B.C.-VRIJ. J. HOOGSCHAGEN, Zeugen worden op verzoek gehaald en weer thuis gebracht. P. LAAN, NOORD-STROE, WIERINGEN. Aid. WIERINGERMEER. 's AVONDS V/: UUR IN HOTEL SMIT TE MIDDENMEER. Eerste optreden van de MANDOLINECLUB D.H.V. V.H.V., benevens optreden van het zoo welbekende gezelschap Feestredenaar, de heer P. VAN DER VAART van DEN HELDER. Entrée 40 cent voor ongehuwden, 30 cent voor gehuwden, plus belasting. BAL NA. GRATIS BUSSEN. Bussen vertrek Slootdorp 7 u, W.werf VU u. HOUD DEZE AVOND VRIJ.

Wieringer courant | 1938 | | pagina 2