ONZE FOTO- PAGINA De bemanning der reddingboot van het nieuwe reddingstation op de Noordkust van Terschelling, dat Woensdag officieel geopend is, wordt aan Z. K. H. Prins Bernhard voorgesteld - Bij de scheepsbouwwerf -De Merwede" te Hardinxveld is Woensdag de kiel gelegd van het voor Portugeesche rekening te bouwen vracht en passagiersschip „Gaza" De Engelsche Koninklijke Familie bij haar terugkeer uit Schotland te I nnWoH De vorstelijke personen bij het verlaten van het Euston station Voor de leden van den Engelschen .civil air-guard" is een nieuw cos- tuum ontworpen Z. K. H. Prins Bernhard bij aankomst op Terschelling, waar Hij Woens dag de officieele opening van het nieuwe reddingstation op de Noord kust verricht heeft Ter opening van het ijshockey-seizoen werd Woensdagavond op de Haagsche kunstijsbaan de wedstrijd H.H.IJ.C. Queen's Club gespeeld. Een spelmoment Het nieuwe reddingstation der N.Z.H.R.M. op de Nooidkust van Terschelling is Woensdag officieel door Z. K. H. Prins Bernhard geopend. De Prins ontsluit de deur van het nieuwe gebouw Gekleed in „zeewaardig costuum inspecteerde Z. K. H. Prins Bernhard na de opening van het reddingstation der N.Z.H.R.M. op de Noordkust van Terschelling de nieuwe reddingboot Op 19 October a.s. zal het 30 jaar geleden zijn, dat de heer E. Ostermann de bekende Persil Producten in den handel bracht, welke in de fabrieken te Jutphaas bij Utrecht vervaardigd worden. In den loop der jaren ontwikkelde zich hof Persil Bedrijf dusdanig, dat hieraan momenteel plm. 350 personen verbonden zijn

Wieringer courant | 1938 | | pagina 8