ONZS FOTO - PAGINA ONTVANGEN DE NIEUWSTE TASSOHEN Bosker's Boekhandel H.-hoef - Middenmeer.i ïei AC De laatste ceremoniën voor de bijzetting van wijlen Z. H. Paus Pius XI. Het sluiten en verzegelen der in elkaar passende kisten, waarin het stoffelijk overschot rust ouwiumng van aen Grocius-gedenksteen in de Nederlandsche Kerk te Londen. De Nederlandsche Minister van Buitenlandsche Zaken Mr. J. A. N. Patijn woonde de plechtigheid bij, evenals Lord Halifax, Minister van Buitenlandsche Zaken van Engeland en verder vele Kerkelijke autoriteiten. De bekende tweewiekige molen te Stompwijk zal niet gesloopt worden, doch gerestaureerd en door een modern systeem van nieuwe krachten worden voorzien I en gerieve van de gasmcter-gebi uikers zijn door het Haagsch Gasbedrijf zestig gaspenning-automaten in de residentie geplaatst Het vorig jaar werden niet minder dan 12 millioen gaspenningen verbruikt In den raadskelder te Den Bosch werden de manschappen van het nieuwopgerichte 2e regiment huzaren-motorrijders door het gemeente bestuur onthaald op erwtensoep met kluif. Burgemeester Van Lanschót ziet toe. hoe de mannen het zich laten smaken De oefenwedstrijd, welke het Ned Bondselfta! Woensdag tegen de Engelsche derdeklasser Watford te Rotterdam speelde, eindigde in een 4 1 overwinning voor de gasten De Engelsche keeper in actie Tarug van da traditioneele uitreiking van onderscheidingen, welke deze WHk In Buckingham Palace ie Londen door den Engelschen Koning werd verricht Het nieuwopgerichte 2e regiment huzaren-motorrijders, dat aan het Bossche garnizoen wordt toegevoegd, heeft Woens dag zijn intocht in de garnizoensplaats gehouden Da uitvaart van wijlen Z. H. Paus Pius XI in de St, Pieter te Rome. Een overzicht tijdens de laatste plechtigheden bij het stoffelijk overschot van rlon Hoilinon Varlor in rif» ^arramantcLanol Alfred Kaiberer, Amerikaansch piloot, is sedert kort in dienst getreden bij de K.L M. op de Europeesche luchtlijnen

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8