fe koop ISSEL Melkerscursus Grasland- Praatavonl „Zadeenrieed" vraagt Telers TE WIERINGERWERF J. V. STRIEN ber was het werk zoover gevorderd, dat ae Kanonnen van ue oveiv-ijae uer giens sieciiis ecu deiue van ue verseer Kingen iiauuen Kunnen vermeien, ue weuioop lUösenen gescnuc en versier- kingen was loen uus gewonnen. HÜT SCHiP DuR WANHOOP Voor ae Kust van L.oiumbia Het Dunsche' s.s. iYuiiiösieiii, aan bt'. od waarvan zien 2vü uostennjkscne Joden bevinaen, uie „ergens aan Hiiu gezet" moeien Woraen, ngc mans voor ue kust van Lpljjinbia. 111 Ueoröeiu\vn (briiscïi Uuyaiiafi konden zij mei aan wal gaan, ornaat zij geen 'visum hen- ben voor ae uiiisene Koiomen. Voor de reis van Hainnurg naar de kust van Zuiu-rvmerika nedoen ae p-ssa- giers net aunneie van den nouiiaieii passagepnjs moeien netaien. ie wee- nen is uen verwanien van ae ongeluk kige emigranten aangezegd, aai zij meer geiu moeien zeiiuen om in hei l-evensonaernoA{d vdn ae viucnteun- gen te voorzien. De Kapitein van net scnip heeit oraer gekregen, aat mj ae Joden m geen geval naar nuropa mug terugbrengen. LUCHfMIJNEN UITGEVONDEN De Hngeisciie schrijver H. U. Wens heelt m een aagblaaartiKel gesproKen van luentimjnen ais miaael ter be scherming tegen aanvanen van vijande lijke viiegiuigen. Wells is beKena om de producten Van zijn ïantasie, aie ui zijn verbaten worden binnengeleid. Het is thans eenter gemeken, aat de ze lucntmijnen geen producten van zijn ïantasie zijn, maar dat zij werke- kelijk bestaan. Zij zijn uitgevonden door een Engelsen majoor vaii ae ar tillerie, die in boutnampton woont. Zijn naam is Muir. Hij heeft verteld, aai hij twee jaar aan zijn uitvinding heeft gewerkt. Zij bestaat uit een kleine mijn, die met fijn ïjzerdbaad van ongeveer 12 M. lengte aan een kleinen baiion, van de soort die voor meteorologisch onder zoek wórden gebruikt, is vastgemaakt. De mijn is cylmdervörmig, circr lu cm. hoog en weegt geladen ten naastebij 200 gram. Zij heelt 4 horens ot ontpiof- fingspunten en verder sluithoedjes en een tijdlont. Deze bommen kunnen bij honderden worden opgelaten tot een zekere hoogte en de wind kan ze dan voortdrijven in de richting van de nade rende vijandelijke vliegtuigen. Het gebruik van de uitvinding, zegt Muir, is mogélijk geworden, omüat de weerkundigen zoo nauwkeurig kunnen aangeven, hoe en met hoeveel kracht de wind gedurende een zekere periode zal waaien. De tijdlont zorgt ervoor, dat de mijn binnen zekeren tijd ont ploft, indien zij niet in botsing met een vliegtuig is' geweest. De uitvinding is aan het Luchtvaart ministerie voorgelegd, waar men er kent, dat zij mogélijk nuttig kan zijn. Men wil er echter op 't öogenblik geen gebruik van maken, omdat er te veel kosten aan zijn verbonden en ook om dat de mijnen in den weg zouden kun nen komen van de eigen vliegtuigen. De uitvinder heeft hierop geantwoord, dat de eigen vliegtuigen altijd de lucht mijnen kunnen ontgaan, zooals de duik booten de zeemijnen ontgaan en dt de kosten lager zouden zijn bij aan maak in het groot. De deskundigen toonen veel belangstelling voor de uit vinding en misschien hoort men er nog wel meer van. Ook in oost-Europa verwacht men geen versiorende gebeurtenissen, althans voor het oogexibnk niet. Een Duitsche politieke over- neeiscnmg in dat deel van Europa kan niet in kor uen tijd worden bereikt, zoo zij ooit kan woruen bereikt, het zou een ontwikkeling van zanen zijn, die voor west-Europa gevaren zou opieveren, indien het Duitschland te doen was geweest om aigemeene machtsuitbreiding. Met net oog daarop wordt de nieuwe Britscn- Russisene toenadering, die is gebleken uit het bezoek van Cnamberiain aan eén receptie in het Russische gezantschap te Londen, uit de aanwezigneid van lord Halitax als gast aan een maaitijd in dat gezantschap en uit het aangekondigde handeisbezoek van minister huuson aan Moskou, algemeen welkom ge- heeten. In gezaghebbende kringen wordt echter de conclusie, die hier en daar is getrokken, dat cie Trrple Alliantie van vóór den grooten oor log geleidelijk werd herboren, sterk afgekeurd en even sterk ontkend. Deze oude alliantie was tegen Duitschland en Oostenrijk gericht. De Britsche regeering is ten sterkste tegen de herschepping van zulk een groepeering tot benoua van net machtsevenwicht gekant. Het zou rechtvaardige achterdocht in Duitsch land gaande maken en het is er de Britsche regeering juist om te doen achterdocht te doen verdwijnen en met Duitschland in goe de vriendschap te leven. VOORUITZICHTEN VOOR MAART. Krijgen onheilsprofeten ongelijk Hoewel de maand Maart een bedenkelijken naam heeft in de internationale politieke wereld in Maart 1935 werd in Duitschland de algemeene dienstplicht ingevoerd, in Maart 1936 geschiedde de Duitsche herbezetting van het Rijnland, en in Maart 1937 werd Oosten rijk bij Duitschland ingelijfd gelooft men in Londensche politieke kringen, dat Maart 1939 geen onaangename verrassingen in den intern, toestand brengt. Integendeelmen hoopt positief, dat het gevaar voor een bot sing tusschen de mogendheden met den dag verder weg wijkt. Deze hoop is voor een groot deel gebaseerd op de Britsche herbewapening en de organi satie van de civiele weermacht, die nu juist weer is gebleken uit mededeelingen van sir Kingsley Wood over de recruteering voor de luchtmacht, welke snel, ongestoord en vlot verloopt. Men neemt te Londen als vanzelfsprekend aan, dat dit een kalmeerenden invloed heeft op de leiders van de andere mogendheden. Het gezag van Groot-Brittannië neemt gesta dig toe en men meent, dat dit een van de belangrijkste factoren is, die den vrede in Europa kunnen handhaven. Daar korptvbij, dat er meer waarde wordt gehecht aan dé berichten over weder-ople- ving van denJhandel dan tot heden het geval is geweest, omdat zij thans worden bevestigd door tastbare resultaten en door meer han delsbeweging, zoowel op nationaal als op in ternationaal gebied. In de handelswereld kan nieuw vertrouwen worden opgemerkt, dat zijn bron vindt in gunstiger internationale poli tieke vooruitzichten in Europa. De onheilsprofeten hebben al maanden ge leden aangekpndigd, dat de bom in Maart zou barsten, maar de moeilijkheden, die zij voorzagen, schijnen eer weg te trekken. Enge land zet zijn vredespolitiek voort en de rede van den Britschen gezant, Nevile Henderson, te Keulen, is geheel in de lijn van deze poli tiek. Men heeft hier het gevoel, dat het effect van deze politiek, hoeveel tegenslag zij ook heeft gehad, thans begint te werken en dat de kracht ervan zal toenemen. Ook het na derende einde van den burgeroorlog in Span je wordt algemeen optimistisch aanschouwd, al was het alleen maar, omdat het einde van dezen oorlog waarschijnlijk de gelegenheid zal verschaffen voor onderhandelingen ter beslechting van het geschil, dat Frankrijk en Italië scheidt. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. BKC-NIEUWS. BKC Kampioen 4e kl. Hoewel de wedstrijd Atlas-joivC geen kampioen-weastrijd is geworden, is toen net ïeit rijkelijk beslist, dat BKC de sterkste in deze aideenng mocht ge noemd woraen en dan ook verdiend net kampioenschap heeit behaald. De terugtocht van Den Heider was ■mooi de geiuidswagen van Van Baa ien voorop,, gevolgd door een lti-tai au to s, allen met de vlag in top, kwam men via De Kooy den Polder binnen. De ontvangst was dan ook schitte rend, alles gaf blijk van medeleven met BKC. In het Clubgebouw van Slikker was alles keurig verzorgd en daar werden de spelers onthaald. De voorz. sprak hen toe en bloemen werden aangebo den door supporters-vereenigiugen, [sigaretten door de elitalcomm. terwijl door verschillende sprekers, waarvan als uitzondering moet genoemd wor den de Heer H. Jonker, sportredacteur, het woord werd gevoerd, Na nog een tijdje gezellig doorge bracht te hebben, sloot voorz. het voor dezen dag oificieele gedeelte. Vischclub „Vischlust" Genoemde vereeniging hield Zondag 5 Maart haar laatste wedstrijd van dit seizoen. De aanvang der wedstrijd was des voormiddags om 9 uur)V terwijl de prij zen vielen als volgt le prijs M. J. Wiegman, grootste baars 2e pr. Th. van Bunderen 18 st. 3e pr. R. Geerings 12 stuks 4e H. Kal ter 12 stuks oe J. Kalter 9 stuks 6e J. Daalder 9 stuks /e P. Smit 6 st.; 8e P. Borst 5 st. 9e P. Winnubst 4 st.; 10e A. Kossen 3 stuks. In totaal werden 88 baarsjes ver schalkt. De beker voor de grootste naars van het seizoen werd gewonnen door den heer J. Wiegman met 27,1 cm. De 2e beker voor het grootste aantal gevangen baars van het seizoen, werd gewonnen door den heer Th. van Bun deren met 68 stuks in 9 wedstrijden. Benoemd. Naar wij vernemen, gaat Pastoor v.d. Eem onze Gemeente ver laten, diar hij is benoemd als Pastoor te Vogelenzang. In diens plaats is aangesteld Kapelaan Wortel uit Amsterdam. GEMEENTE ZIJPEL HOE DE PETTENER JEUGD HERBERG HET IN 1938 MAAKTE Vaor „de Zevensprong" was 1938 een belangrijk jaar, omdat de Jeugherberg dat jaar haar eerste jubileum zou vie ren. Bovendien verwachtte het Stich tingsbestuur een stijging van het aan tal overnachtingen. Omdat deze verwachting werkelijk heid werd, zijn de resultaten van het afgeloopen jaar zeer bevredigend ge weekt. Het aantal overnachtingen steeg van 3346 tot 3815. Klet buitenlandsch biezoek was he la ngrijk meer, 27 Amerikanen, 10 Bel gen, 4 Duitschers, 52 Engelschen, 3 No ren, 4 Schotten, 30 Zwitsers en 3 Au straliërs. De financieele uitkomsten waren in verhouding even gunstig. De ontvang sten bedroegen ongeveer f 4400 (ra ming f 4000) Ook dit jaar kunnen alle ailossingen geschieden en is een slui tende exploitatie verkregen zonder eenige steun of subsidie. De verwachting voor 1939 is dan ook, dat de Jeugd'herbeg zich in gunstige zin zal ontwikkelen. Mochten we er in slagen in 1939 het overnachtings-aantal op te voeren tot 4000, dan zijn daarmee alle directe ex- ploitatié moeilijkheaen van de baan. Arbeidsbemiddeling. Op 1 Maart j.1. waren bij de Arbeidsbemiddeling in de Gemeente Zijpe 205 werkzoekenden ingeschreven, namelijk 105 Landarbeiders 62 Grondwer kers 12 Dijkwerkers 6 Timmerlie den 4 Losarbeiders 3 Schilders 3 Arbeiders-Chauffeurs 2 Metselaars; 2 Slagers 1 Smid 1 Wagenmaker Inlichtingen bij den Gemeentebode, H.-hoef. MIDDENSTANDS-VERGADERING Woensdagavond vergaderde de Wie- ring er Middenstands vereen, in de zaal van den heer M. Engel. Ongeveer 30 leden waren vertegen woordigd. Nadat voorzitter de heer C. J. Bos- ker het openingswoord had uitgespro ken, leest de secretaris de notulen, wel ke onveranderd en onder dankzegging worden goedgekeurd. Naar aanleiding van een vraag van den heer Th. Rasch, gesteld op een vo rige vergadering, zal thans aan het Gemeentebestuur worden verzocht de Politie-Verordening dusdanig te wijzi gen, dat het voortaan verboden zal zijn om op étalage^raamposten e.d. te gaan zitten of voor', étalages samen scholingen té hodsiën. BONNENSTELSEL. Naar veel heen en weer gepraat hier over werd besloten, voor te stellen aan het Bestuur van District XI der Kon. Ned. Middenstandsbond, op de agenda der a.s. algemeene vergadering een voorstel te plaatsing tot aanneming van een algeheel wettelijk verbod van uitgifte van bonnen door de leden-win keliers en zulks bij de Begeering aan te vragen. Tevens werd besloten eveneens aan District XI te verzoeken om op deze agenda een voorstel te willen plaatsen, het rijden van gratis-autobussen met het doel cliëntéle van andere naburige gemeenten tot zich te trekken, te ver bieden. DE REIS. Thans komt de bespreking van de jaarlijksche reisdag aan de orde. Spontaan geven de aanwezigen zich voor deze trip op. Besloten wordt de Jaarbeurs te Utrecht te bezoeken om vervolgens via Amsterdam huistoe te keeren. De dag is bepaald op Maandag 20 Maart a.s. Er bestaat alsnog gelegenheid voor de leden zich tot Zondagavond a.s. op te geven bij één der volgende adressen: C. J. Bosker, Hippo Philip Deijs, Den Oever. Als laatste punt komt de Landbouw- Tentoonstelling ter sprak^. Men wil gaarne samenwerken. Er gaan stemmen op om het bestuur van de Holl. Mij. van Landbouw (afd. Wieringen) erop te wijzen, d t de Mid- denstands-vereeniging het zeer op prijs zou stellen, dat de tentoonstellingster reinen ook opengesteld werd voor vee van buiten Wieringen, hetgeen niet alleen het tentoonstellingsbezoek zal verhoogen, doch ook ten goede zal ko men aan de houders van stands enz. Aldus besloten. RONDVRAAG. Niets meer aan de orde zijnde, sluit voorzitter deze gezel lige bijeenkomst, Inschrij'vingen Handelsregister WIJZIGINGEN Wienntien J. Boersen, Voorstr. 29 Afuto-v-erhuurinrichting overgegaan gaan aan Mw. de Wed. J. Boersen. Succes-Nieuws. De Zaaltraining (he den Donderdag) gaat niet door. RECTIFICATIE. Naar aanleiding van 'n bericht in ons vorig nummer aangaande stich ting R. K. Vereenigingsgebouw, meldt men ons, dat van deze bouw geen sprake is. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 12 MAART. NED. HERV. GEM. Oosterland v.m. 10 uur Ds. van Beek. Westerland nam. 2 uur Ds. van Beek. DOOPRGEZ. GEM. GEEN DIENST. EVANGELISATIE Den Oever v.m. 10 uur de heer O. Deen. Hippolytushoef nm. 4.30 uur de hr. O. Deen. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. 1 Steenzetter 1 Metaalbewerker; 1 Op perman 1 Schipper. GEMEENTE WIERINGEN. POLITIE. Verloren gedeelte van rieten koffertje, inhoudende een winterjas. KOSTEN N.O.-POLDER OP f 2600 PER H.A. BEREKEND. Blijkens de memorie van antwoord inzake het ontwerp van wet tot vaststelling van de begrooting van inkomsten en uitgaven van het Zuiderzeefonds voor 1939 is het nog niet mogelijk reeds een inzicht te verkrijgen om trent de feitelijke kosten van de droogmaking van den Noord-Oostelijken polder voorloopig kan slechts worden vastgesteld, dat tot nu toe de kosten dooreen genomen beneden de raming van 1935 blijven. De totale uitgaven voor de Wieringermeer kunnen op 100 milli- oen worden gesteld. Intusschen moet worden bedacht, dat een belangrijk deel van het werk is uitgevoerd in de periode van ernstige werkloosheid van 1930 af, zoodat de werkverruiming tot beper- !king van den werkloosheidssteun heeft bijge- aragen en wel blijkens 'n daartoe opgezette berekening tot 'n bedrag van rond 17 millioen. Wordt dit bedrag in mindering gebracht, dan resteert ten laste van de 20.000 H.A. groote Wieringermeer een bedrag van 83 millioen of van f 4150 per bruto H.A. Wanneer, gelijk de regeering deed bij de overweging van de uitvoering van den N.O.- polder, wordt aangenomen, dat bij een kost prijs van ongeveer f 2500 per bruto H.A. aan de drooglegging geen te groot risico voor den staat is verbonden, zou het tekort op de Wie ringermeer, voor zoover dit niet economisch en sociaal direct verantwoord zou zijn te ach ten, op 33 millioen gesteld moeten worden 'of op f 1650 per bruto H.A. en f 1833 per H.A. cultuurgrond. Dat de uitkomsten van de Wieringermeer geen grondslag vormen voor verwachtingen omtrent de volgende polders is bereids bij den N.O.-polder naar voren gekomen. Blijkens het in den aanvang genoemde overzicht der kosten is deze polder begroot op f 2600 per bruto H.A., welk cijfer vergeleken moet worden met het genoemde bedrag van f 4150 voor de Wieringermeer. MIDDENMEER, Onder aanwezigheid van den heer uttenhros, feecr. der Gew. Landstormcommissie (verhand Alkmaar) en de heeren ur. A. P. Hoog kamer, Ir. Prummel en H. Heerink ais plaatselijke commissieleden, werd Dinsdagavond in Hotel Smit te Mid- denmeer een jaarvergadering gehouden van de Buitengewone V(rijwillige L^andstorm, Afd. M.-Meer. De voorzitter, de heer Dr. Hoogka mer, die in een hartelijke toespraak de aanwezige Dames en neeren verwel komt, inzonderheid de heer Otten bros, deelt voorts mede dat bericht van verhindering is ontvangen van de neeren Suikerbuijk en Blaauboer, bei den leden der pl. comm. De voorz. me moreerde verder in korte trekken het verloop der Afd. in 1938 en gaf tevens aangaande de financiën eenige mede deelingen. De heer Ottenbros, daarna het woord bekomend, begint met te verwelkomen de heer G. de Vries, als nieuw benoemu plaatselijke leider van het corps. Bij de mededeelingen aan de vergade ring verstrekt, memoreert de heer Ot tenbros het overlijden van den heer Van Houten, oud corpscommandant Bij de a.s. begrafenis zulten zijn verte genwoordig de Gew. Landstormcomm., 3 pl. leiders en 3 gewone leden. In de plaats van de thans verscheiden oud commandant is benoemd de heer J. de vries. De heer Ottenbros wekt voorts de aanwezigen op, deel te nemen op ruime schaai aan de corps-schietwed- strijderi te Alkmaar. De g;edenkplaai werd uitgereikt. In overleg met de pi. leider werd besloten, ten spoedigste schietwedstrijden te organiseeren en wel in 3 series, in 't voorjaar en 2 in het najaar. De eerste schietwedstrijd denkt men te houden» op Donderdag 16 Maart des avonds 7 uur, waartoe het Gymgebouw zal worden aangevraagd. Aan deze wed strijden kan tevens worden deelgeno men door het pl. corps Motordienst, echter buiten mededinging van prijzen. De heer Prummel dringt aan op het maken van propaganda en vooral in eigen kring door de leden zelf, om an deren voor het corps B.V.L, te winnen. De heer Ottenbros memoreert hierop de groote beteekenis vervat in het Ko ninklijk woord, ten aanzien van de geestelijke en moreele herbewapening ook voor de B.V.L. als corps, doch niet minder individueel. De voorz. brengt hierop vriendelijk dank aan den heer Ottenbros voor de uiteenzetting instructief en collectief, de Dames en Heeren voor hun aanwe zigheid en spreekt de beste wenschen uit voor het corps onder de nieuwe lei ding in dit ingetreden jaar. De vergadering kenmerkte zich door de gezellige toon welke er heerschtte. WIERINGERMEERBEGROOTING VOOR 1939. Ook kleine bedrijven. Bliikens de memorie van antwoord inzake het ontwerp van wet tot vaststelling van de begrooting van inkomsten en uitgaven van de rij ksafdeeling van het openbaar lichaam „de Wieringermeer" voor het dienstjaar 1939, ont moet het echter geen bezwaar op gezette tij den mededeeling te doen van de in de inpol dering gestoken kapitalen. De bestuurscommissie. De leden der bestuurscommissie werden be noemd, nadat Ged. Staten, die in dit verband vooral als kenners van de streek moeten wor den gezien, daarover hadden geadviseerd. Bij de samenstelling dier commissie, die volgens het voorloopig verslag bij de bevolking weinig bevrediging zou hebben gewekt, is,een zoo ruime plaats aan bestuurders uit de be volking gegeven, als met het oog op de bij zondere taak van dat college mogelijk was. De medewerking van de bevolking aan de keuze van een deel der leden kende de wet niet, omdat op dat tijdstip zeker niet kon wor den aangenomen, dat in de Wieringermeer reeds een stabiele bevolkingsgemeenschap was gegroeid. Ook de minister is van meening, dat met de instelling van een zelfstandige gemeente niet langer moet worden gewacht dan noo- dig is» Opgemerkt zij dat uiterlijk op den datum waarop het gemeentelijk beheer aan het open baar lichaam „de Wieringermeer" zal worden onttrokken het eigenaarsbeheer van de staats eigendommen, dat thans aan dat lichaam is opgedragen, terugkeert naar den minister van financiën. Blijkens het voorgaande moeten een aantal regelingen worden voorbereid alvorens tot de instelling van een gemeente kan worden over gegaan. Teneinde de tijdige instelling daar van te bevorderen, zal de minister reeds thans met zijn ambtgenooten van financiën en van binnenlandsche zaken in overleg treden om trent de voorbereiding van die regelingen. Kleine bedrijven. De minister is er zich evenwel van bewust dat de inpoldering behalve een landbouw- economisch belang ook zooveel mogelijk een sociaal belang heeft te dienen. Dit belang wordt bij de uitgifte van de gronden ook geenszins uit het oog verloren, hetgeen moge blijken uit het voornemen om in 1939 en 1940, naast het reeds belangrijke aantal uitgegeven kleinere bedrijven, nog 100 bedrijfjes ter groote van 8 tot 14 H.A. te verpachten. Gedurende het tijdvak, dat het Joodsche werkkamp Nieuwesluis was opengesteld (voor- I jaar 1934 tot en met 31 Dec. 1938) werden voor opleiding tot beroep of ambacht 494 1 Joodsche uitgewekenen opgenomen, waarvan er 269 na korter of langer verblijf in het kamp vertrokken. Van dit aantal keerden 24 leerlingen naar Duitschland terug, terwijl de overige 245, na voltooiing hunner opleiding naar verschillen de landen vertrokken. Inplaats van kaarten. j H. VEENSTRA en L. MULDER geven hierbij kennis van hun voorgenomec' Huwelijk, waarvan de voltrekking D. V. zit plaats hebben Dinsdag 21 Maart a.s. Cl Wieringerwerf, .;j Boerakker, Maan 1WÖ* Kerkelijke inzegening 'snam. 2.30 uur, in "da u-eref. Kerk te Boerakker door den Weleer?® neer Ds. H. S. de Jong. Toekomstig adres Ij Sternstraat 3, Wieringerwerf. 1 GEVRAAGD een VAST ARBEIDER, goed kunnende melxen en v.g.g.v. Woning?' met tuin op nader te bepalen datum vooi'' vV.-meerbewoner beschikbaar. D. TROOST, p.a. A. C. DE GEUS, Noord»* xwelweg J 63, Wieringerwerf. li 1 Een 5-voets rechtsnijdende DEERING ZELFBINDER, prima in orde. Wordt onder garantie verkocht^ 2 Gebr. KUNSTMESTSTROOIERS, Een Sacksonia 2 m. ZAAIMACHINE met zaailijst. Landbouwstraat 124, SCHAGEN.1 j TE HUUR BABYWEEGSCHAAL, f Kroeze's Bazar Slootdorp' .1 EEN ADVERTENTIE PLAATSELIJK BLAD DE BESTE RECLAME Degeen, die dit jaar een MELKCURSUS wil volgen in de Wieringermeer, gelieve zich opfj te geven vóór of op 18 MAART bij den Sectf van de Stalcommissie 3 B. SCHALKWIJK, 8 Nieuwesluizerweg of den Stalcontroleuij D. VISSER, beiden te Slootdorp. e De Drie Gezamenlijke Landbouw1 organisaties in de Wieringermeeit deelen mede dat de jaarlijksche 1 ,t in samenwerking met de Wieringei meerdirectie zal worden gehouden op in HOTEL SMIT te Slootdorp. Zij die voor deze avond vragen hebben ti stellen worden verzocht zoo spoedig mogelljt deze schriftelijk In te .zenden aan het Kan-, toor Domeinen te Slootdorp. De Besturen R.K. L.T.B. H. Mjj v. L. C. B. T. B. voor TUINBOONEN, SPINAZIEZAAD ERWTEN en andere TUINBOUWZADEI TEGEN GUNSTIGE CONTRACT PRIJZEN. TELEFOON 20, MIDDENMEEl

Wieringer courant | 1939 | | pagina 2