PoMii 1939 Inscharen Pinken Optocht Laat Uw vlas trekken H. H. Vlasverbou ZITTING op ZATERDAG 15 JULI a.s. TE SLOOTDORP. te houden op ZATERDAG 15 JULI a.s. MET MIJN MODERNE VLAS - TREKMACHINE. S. HAYTEMA, Tel. 39, MIDDENMEER. Tel. 3, VROUWEN PAROCHIE. aan de oppervlakte drijven, zich ook in de polders voordoet. Zij wijten dit aan het besproeien van aardappelvel den met loodarsenaat in verband met de bestrijding van den colorado-kever Waar dit vocht in het water terecht komt. sterven alle visschen. Een van de sproeiers moet namelijk zijn sproei installatie in de Giessen hebben schoon gemaakt, tengevolge waarvan daar thans vele visschen sterven. VOERMAN DOOR WAGEN OVERREDEN. Paard op hol geslagen en in sloot terecht gekomen. In de Admiraal de Ruyterstraat te Amers foort heeft een ernstig ongeval plaats gehad. De 37-jarige voerman Van der Vuurst, die in dienst is bij de firma Van der Hoek, reed met zijn paard en wagen in de richting van het Geldersche Valleikanaal. Plotseling sloeg het paard op hol, waardoor de voerman van den wagen viel. De man kwam onder het voertuig terecht en een der wielen reed over zijn li chaam. De man is in levensgevaarlijken toe stand naar het St. Elisabeths gasthuis te Amersfoort gebracht. Het paard holde door en in een der bochten van de straat tuimelde de wagen en kwamen paard en voertuig in een sloot terecht, waar het later uit werd bevrijd. LOUIS DAVIDS OVERLEDEN. Veelzijdig artist. Groote man in de kleine kunst. In zijn woning te Amsterdam is Vrijdag nacht op 55-jarigen leeftijd overleden de voordrachtkunstenaar Louis Davids. De tijding van dit overlijden kwam voor de niet-ingewijden wellicht minder onverwacht dan voor hen, die hem meer van nabij ken den. Juist de laatste weken immers scheen in zijn toestand, die reeds meermalen veront rustende berichten had doen circuleeren, een wending, ten goede te zijn gekomen. Verleden week Dinsdag en Woensdag was zelfs te Zand- voort ter eere van zijn herstel een optreden bepaald, doch een inzinking van de laatste dagen heeft het nu bekende catastrofale ge volg gehad. Het is één der tragische omstan digheden in het leven van Louis Davids, dat hij, kort na zijn officieele erkenning in 1937, toen hij tot ridder in de Orde van Oranje Nassau was benoemd, ziek werd, of misschien juister, dat zijn asthma-lijden zoo verergerde, dat zijn werkzaamheden daaronder zeer moes ten lijden. In het begin van dit jaar wilde hy een reis naar Zuid-Afrika maken om zijn dochter te bezoeken, de medici verboden hem echter zelfs het verblijf op een schip, hij moest rust nemen, nam inderdaad dit seizoen niet de leiding van het Kurhaus-cabaret op zich, en volgde nauwkeurig de medische voor schriften, zoodat de toestand tot voor kort zich zelfs zeer gunstig liet aanzien. Vrij on verwacht heeft de dood dus een einde ge maakt aan de loopbaan van een artist, van wien men nog verwachting mocht koesteren. Louis Davids werd op 19 December 1883 te Rotterdam geboren. Hij kwam voort uit een artisten-millieu. Zijn vader en moeder vorm den een humoristisch duo en de jeugdige Si- mon Davids (zooals hij in werkelijkheid heette), kwam reeds vroeg, eerst als „wonder kind", later als duettist (met zijn zusters Rika en Henriëtte) op de planken. Dadelijk bleek zijn buitengewone begaafdheid en zijn Inzicht. Het bijzondere van Louis Davids was, dat hij, stammend uit de school van het variété en caféchantant, zoo'n opmerkelijk revue- artist werd, waarna hij later met zijn fijnen humor, zijn speciale voordrachtkunst en zijn slagvaardigheid het publiek van de meest veeleischende cabarets voor zich wist te win nen. Ook voor de radio vierde hij triomfen. Hij heeft eens geheel Nederland voor zich ge wonnen door zijn buitengewone creatie als „De kleine man." Zelden heeft een humorist met een liedje zoo tot het volk gesproken en als deze kleine man in dat liedje. Louis Davids, klein, beweeglijk, geestig, ge soigneerd, soms een tikje melancholiek, voor het overige w'at breeder van opvatting en le vensstijl dan het type, dat hij als „de kleine man" vereeuwigde, zal in de annalen van de Nederlandsche kleinkunst blijven leven als de artist, die in de zoo moeilijke kleine kunst groot wist te zijn. HIJ DACHT DAT ZIJN VRIEND SLIEP Griezelige ontdekking. In de hoofdstad heeft zich weer eens een scène- afgespeeld, welke doet den ken aan 'n gruwelroman uit de mid del-eeuwen. De hoofdpersonen waren juist uit Veenhuizen ontslagen mannen, die op den Zeedijk hun uitgaanskas kwamen opmaken. Toen men in een café zat. kreeg een der mannen 'n hartverlam ming en stierf, zonder dat iemand no tie had van hetgeen er gebeurd was. Het rosse leven ging onverstoord ver der De tweede man dacht, dat zijn kame raad in diepen slaap was verzonken en sleepte hem na eenigen tijd in 'n taxi. Men reed naar een tweede café en daar werd de overleden man weer uit de aüto getrokken en op 'n stoel aan een tafel neergezet. Zeer verbaasd was de Veenhuizen- klant, dat zijn vriend steeds maar bleef slapen en op niets reageerde, maar dat belette hem niet den man opnieuw in 'n auto te sleepen en naar weer een ander café te rijden. Maar toen de slapende man nog altijd niet wakker werd, bsloot men ten slotte toch 'n dokter erbij te halen en die con stateerde, dat reeds drie uur geleden de dood was ingetreden BUITENLANDSCH NIEUWS. ONS WIERINGE RMEERHOEKJE. BEPERKING GEBRUIK VAN KATOEN. VLAS EN LINNEN En uitbreiding van dat van celwol. Krachtens een verordening van 30 Juni welke den volgenden dag in wer king is getreden, in Duitschland moeten katoen, vlas en linnen in de eerste plaats gebezigd worden voor beslist belangrijke verbruiksgoederen zooals beroepskieeding, bedden- en lijfgoed. In verband hiermede is een lijst opge steld van goederen waarin katoen enz. niet mogen worden verwerkt. Daartegenover moet volgens de ver ordening het gebruik van celwol wor den uitgebreid. De jaarlijksche produc tie hiervan is volgens den Duitschen Handelsdienst thans 200 millioen Kg. en zal tot 325 mill. Kg. worden verhoogd GERED DOOR BIJENSTEKEN In de buurt van Kamnic, in Roeme nië, werd onlangs de opzichter van eeti spoorwegstation door 'n adder gebe- gebeten. In korten tijd begon de arm en de geheele borstzijde van den onge lukkige sterk te zwellen en. werd hee- lemaal blauw. Men brachl? hem naar n Ziekenhuis,, waar de dokters zijn toestand hopeloos noemden. Zij had den namelijk het vereischte tegengif niet bij de hand, maar in allerijl werd uit Boekarest serum aangevoerd. Intusschen echter kwam de moeder van den opzichter, een eenvoudige boerenvrouw, in het ziekenhuis. Zij bekeek met aandacht haar zoon en zei toen, dat men een groot aantal bijen op zijn arm en borst moest laten zet ten. De dieren werden zoo gesard, dat ze heftig in den arm en in de borst sta ken. Toen het serum uit Boekarest aankwam, was de man allang buiten gevaar. De wijze raad van 'n eenvoudi ge boerenvrouw had hem het leven ge red. Met de grootste belangstelling onderzoekt men nu het proces, dat zich na de bijensteken in het lichaam van den vergiftigden man heeft afge speeld. WANORDELIJKHEDEN IN ASTURIë Oneenigheid tusschen fascis ten, monarchisten en andere conservatieven in regeering over economischen opbouw van het land. In Asturië in Noord West Spanje zijn wanordelijkheden uitgebroken, hoewel bijzonderheden daarover de grens nog niet hebben bereikt. Asturië is 'n gebied met afgelegen en verlaten bergen, waar gewapende ben den sedert de ineenstorting van den republikeiuschen tegenstand in Noord Spanje in October 1M37 zijn blijven rondzwerven. Gevallen van moord en plundering zijn vrij vaak voorgekomen en de guardia civil moest reeds krach tig worden versterkt. Deze voorzorgs maatregelen zijn evenwel onvoldoende gebleken en plaatselijk zijn dan ook thans wanordelijkheden uitgebroken. Zeer alarmeerende geruchten doen daaromtrent de ronde, die echter tot nu toe niet bevestigd zijn. Zijn zij juist, dan kan worden gezegd, dat Franco hier te doen heeft met het eer ste ernstige geval van onrust in Span je, sinds hij de macht veroverde. BOERENSTAKING IN BELGIE De melkstaking, Zondag j.1. door het Borenfront geproclameerd, blijft zich nog steeds verder uitbreiden. Uit alle deelen van het Vlaamsche land komen berichten, die er op wijzen, dat de be weging, wel verre van te verslappen, integendeel iederen dag in kracht en omvang toeneemt en dat steeds meer zuivelfabrieken zich gedwongen zien, het bedrijf stop te zetten, omdat de boeren geen melk leveren. Ook in Bra bant, waar de staking zich aanvanke lijk beperkte tot het noordelijke ge deelte van de provincie, heeft zij zich - niet zielden onder den druk van de terroristische actie der stakers tegen hun collega's, die zich afzijdig hiel den - langzamerhand over het geheele gebied der provincie uitgebreid, met het gevolg, dat de melkvoorziening van Brussel op het oogenblik nog slechs mogelijk is door aanvoer van melk uit Walenland Iederen morgen tegen het krieken van den dag trekken de stakende boe ren in geheel Vlaanderen er in troepen van 150 tot 300 man op uit, om melk- transporteiï naar de Zuivelfabrieken te verhinderen. En ondanks de om vangrijke maatregelen, die de gendar merie allerwege heeft, genomen, wor den er iederen dag vrachtauto's door de stakers aangehouden en duizenden liters melk in de sloot of over den weg uitgegoten. Maar ook voor andere da den van geweld schrikken de stakende boeren niet terug, om druk uit te oefe nen op hun vakgenooten, die zich niet bij de staking hebben aangeslo ten. Van suikerbietenvelden wordt des nachts het loof afgemaaid, ruiten van de boerderijen worden ingeworpen, hier en daar heeft men zelfs hooiber gen en stroomijten in brand gestoken Met het oog op deze gewelddaden, die van dag tot dag talrijker worden, heeft de gendarmerie in tal van plaat sen versterking gekregen en er wordt thans dag en nacht gepatrouilleerd. Inmiddels is de Nationale Zuivel dienst, die van den Minister van Land bouw opdracht heeft gekregen een be middelingsvoorstel uit te werken, zijn besprekingen met de vertegenwoordi gers van de Zuivelfabrieken begonnen en deze hebben zich bereid verklaard, in afwachting van 'n definitieve rege ling van het melkvraagstuk voorloo- pig aan de boeren een minimumprijs van f 0.075 per liter met 3 pCt. vetge halte te betalen. Voor iedere tiende procent vet méér zal deze prijs met 2 centimes verhoogd worden. Daar het Boerenfront herstel van den ouden, verleden jaar door den Mi nister op 82.5 centimes vastgestelden prijs voor melk van 3 pCt. vetgehalte eischt, lijkt het weinig waarschijnlijk dat de stakers met dit aanbod van de Zuivelfabrieken genoegen zullen ne men. Te bevoegder plaatse hoopt men echter, dat het Boerenfront dezen voor loopigen prijs zal aanvaarden, in af wachting, van het rapport, dat de Zui veldienst eerlang - uiterlijk over 14 da gen - over de melkkvv,estie en haar ver schillende aspecten, als daar zijn de productiekosten van den boer, de winstmarge van den tusschenhandel, de organisatie van het ophalen en ver- deelen van de melk, etc. zal uitbrengen, welk rapport ten grondslag zal worden gelegd aan de definitieve regeling van den melkprijs in het Vlaamsche land. PROVINCIAAL NIEUWS. PREMIEKEÜRING VOOR TUIGPAARDEN TE SCHAGFIE- JUNI 1939. Toegekende pr' Veulens Dimo._ :an H. Grin, Slootdorp f 10.Diana vaïi F. A. Melchior, Winkel f 10.- Veulen van J. Nieuwhof, Middenmeer f 10 Doca van C. Muys, Heiloo f 5Veulen van K. Reijne Kzn., Barsingerhorn f 5 Dara van J. Helder Jbzn., Berkhout f 5.Dolga van J. Slagter, Slootdorp f 5.-. 46-jarige merriën met veulen Geldersch type Wohillie I van J. Nieuwhof, Midden- meer f 20 Wubalda van N. Appel, Schagen f 20 Zubana van D. Vries Dzn., Oudesluis Zijpe f 15 Winta van Wed. D. N. Mulder, Wieringen f 15. Groningsch type Zawina van J. Nieuwhof, Middenmeer f 20 Waneta van N. J. G. Geert- sema, Kolhorn f 15 Zoka van C. Muys, Hei loo f 15 Zandra van P. D. de Graaf, Scha- gerbrug f 15 Zonnekind je van H. C. Kooij, Harenkarspel f 15. 1-jarige merriën Cubalda van N. Appel, Schagen f 20 Numanda van N. Appel, Scha gen, Omentine van C. Mooy, St. Maarten f 20; Ceres van F. A. Melchior, Winkel, Corona van D. P. Timmerman, Schagen. 2-Jarige merriën Butilla van A. Zwart, Heiloo f 20 Budana van C. Muijs, Heiloo f 20 Bowiera van M. van Wieringen, Anna Paulowna f 15 Briane van J. Liefting, Eg- mond Binnen f 15. 3-Jarige merriën Nubertine (Gld. type) van C. Oly Jr., Heiloo f 25 Kelia (Gld.-type) van K. Reijne Kzn., Barsingerhorn f 20 Al- dova (Gron. type) van N. Donaberger, Kol horn f 20 Lutina (Gron. type) van J. Nieuw hof, Middenmeer f 15. 4-6 jarige guste merriën Vazelle (Gron. type) van H. C. Kooy, Harenkarspel f 20 Wuska (Gld. type) van P. N. Spaans, Barsin gerhorn f 15 Zonja (Gld. type) van P. Saai, Wieringerwaard f 15 Veina I (Gld. type) van P. J. Vlam, Burgerbrug f 15. KANTOORHOUDERS BIJ DE P.T.T.-DIENST De Gewestelijke Vakgroep Kantoor houders hij de P.T.T.-dienst „Noord- Holland boven het IJ", deel uitmaken de van de Centrale Bond van Neder lands Post-, Telegraaf- en Telefoon personeel (C.B.P.T.T.), kwam 2 Juli j.1. in vergadreing bijeen te Alkmaar. De heer D. Stoffels, redacteur van het Bondsorgaan, hield een met aan dacht gevolgde rede over Het hedeu en de toekomst van het corps Kan toorhouders. De aanwezigen waren van meening, dat de positie der Kantoorhouders bij de P.T.T.-dienst in de naaste toekomst versterkte waakzaamheid vereischt in verband mee de snel-voortschrijdende automatiseering van de telefoondienst. Grootere organisatorische eenheid on der de Kantoorhouders werd zeer ge- wenscht geacht. Besloten werd een ernstig beroep te doen op het hoofdbestuur van den Bond van Kantoorhouders om zijn le den op zijn a.s. Algemeene Vergade ring te adviseeren zich aan te sluiten bij de Centrale Organisaties. Genoemde vakgroep is er van over tuigd,, dat in dat geval bij de verkie zingen voor de vakgroepbesturen in dit najaar ook eenige hoofdbestuurs leden van de Kantoorhoudersbond als bestuursleden zullen worden gekozen van de Landelijke Vakgroep Kantoor houders van de C.B.P.T.T. Hierdoor zou een „werkelijke" vereeniging en dus versterking van het grootste ge deelte der Kantoorhouders in één ver band; een feit kunnen worden. Het bestuur van de Noord-Holland- sche Vakgroep verklaarde zich, in op dracht van de vergadering, gaarne be reid om bemiddelend op te treden en zoo mogelijk een samenspreking tus- schen de hoofdbesturen van de Kan toorhoudersbond en van de C.B.P.T.T. tot stand te brengen. MARKTBERICHTEN. VEEMARKT. Alkmaar, 3 Juli 1939. Op de heden gehou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt18 Paarden 3648 cent per kg102 vette koeien f 120260 handel matig 26 Graskalveren f 3052 86 Nuchtere kalveren f slacht) f 6—15 44 Vette schapen f 1622 256 Vette varkens 4852 cent per kg., handel redelijk. Amsterdam, 3 Juli 1939. Op de heden ge houden aardappelmarkt waren de prijzen als volgtGroote muizen 4V*5 ct., Kleine Mui zen 3Vï4 centNoordholl. blauwe eigenhei mers 8 cent, Malta 1212»/s ct., per kg. Aan voer 194000 kg. Amsterdam, 3 Juli 1939. Op de heden gehou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt435 Vette koeien, le kw. 7280 cent, 2e kw. 6270 cent, 3e kw. 4853 cent per kg slachtgew.70 stieren 4854 ct. per kg slacht gewicht Melk- en kalfkoeien f 180260 82 Vette kalveren, 2e kw. 4856 cent en 3e kw. 4046 cent per kg. levend gewicht64 Nuch tere kalveren f 710 79 Schapen f 1421 15 Lammeren f 9—14 380 Varkens, vleesch- varkens, wegende van 90110 kg, 6162 cent, zware varkens 6061 cent en vette varkens 58—59 cent per kg., slachtgewicht. MIDDENMEER. Excursie Chr. Plattel. Vrou wen- en Meisjes Bond. Onder leiding van Mw. Knibbe maakte de Chr. Plattelandsch Vrouwen en Meisjes Bond per „Habo"-touringcar Vrijdag een reisje. Na een koffietafel en maaltijd te Soester- berg, ging de rit door naar Zeist, alwaar on der deskundige leiding de Gero-fabrieken werden bezichtigd. Deze uitgebreide fabriek waar pl.m. 900 personen werkzaam zijn om onze keuken en sierproducten te vervaardigen is een bezoek overwaard. Elke bezoekster kreeg als aandenken een lepeltje cadeau, ter wijl ruimschoots thee met gebakjes werd ge serveerd. Voortgaande van hier werd te Val keveen in 't Gooi gedineerd. Thans stond op 't agendapunt „Amsterdam" alwaar men gearriveerd zijnde de Cineac be zoekt en de Prinses Beatrix-film zag vertoo- nen. Hoewel men in de hoofdstad niet spoedig raakt uitgekeken, moest worden besloten de thuisreis te aanvaarden, waarna men opge wekt en monter, vol lof over de meege maakte wederwaardigheden te c.a. 11 uur in de heimatt arriveerde. Het was een onver getelijke dag geweest voor de dames, zoo ver zekerde ons een deelneemster. KINDERSPEL AANGEBODEN DOOR DE STUDENTEN. Zaterdag a.s. zullen de medische studenten, die momenteel in de Wieringermeer werk zaam zijn, een serie tooneelvoorstellingen ge ven voor de kinderen van de scholen. Te Wieringerwerf om 1.45 uur. Te Midenmeer om 4.uur. Te Slootdorp om 6.45 uur. De voorstellingen hebben plaats op de speel plaatsen, bij ongunstig weer in de gymna- stiekgebouwen. De toegang is vrij terwijl er nog wordt ge- tracteerd bovendien. POLITIE. Gevonden een paar zomerhand schoenen. Inlichtingen Politie te Slootdorp. VERLOOP VAN DE FANCY-FAIR ten bate van de Mandolineclub „KUNST NA ARBEID" Afd. W.-MEER Het Bestuur schrijft ons Laat ons er mee beginnen te zeggen dat de fancy-fair in alle opzichten als volkomen geslaagd beschouwd kan worden. Het heeft waarlijk niet aan be langstelling ontbroken. Hieruit blijkt ten duidelijkste dat de bevolking van de Wieringermeer voor de opbouw van het cultureele werk wel de noodi- ge aandacht schenkt, en als 't moet, bereid is daarvoor een financieel offer te brengen. Nu wij toch de financieele kwestie hebben aangeroerd, kunnen wij wel zeg gen dat de bruto opbrengst f 785.20 bedraagt, ter zijner tijd zullen wij de netto-opbrengst publiceeren. Een aardig; bedrag dus, dat de ver wachting wel overtreft. Nog te meer moet men dit respecteeren als men weet dat dit bedrag hij een gebracht is door het minst kapitaal krachtige gedeelte van de bewoners.. Het wel be ter gegoede deel der pachters heeft niet veel belangstelling betoond, uitge zonderd de onkelingen die vanaf het be gin tot het eind krachtig hebben mee gewerkt een eeresaluut aan hun adres. Wat de medewerking buiten den Polder betreft is schitterend, schier van Alle deelen van het land zijn de artikelen voor de zaak afge staan. Onze hartelijken dank aan hun adres. Is er reeds in 'n verslag, van de eerste avond, de officieele opening, ver schenen, wij kunnen niet nalaten nog maals onze dank te betuigen aan den Burgemeester van W.-Meer voor het gratis afstaan van 'n repetitie-lokaal. Dan nog dank aan allen die de ver schillende stands bediend hebben, ook zij hebben hun krachten ingespannen tot het welslagen van deze fancy-fair. De laatste avond was als extra attrac tie aangekondigd, gemaskerd bal. Hieraan namen 14 personen deel. Win naar werd Mej. Schoon, prijs een prachtig schilderstuk. In totaal waren er 13 prijzen beschikbaar gesteld. Vrijdagavond j.1. had de Verloting verbonden aan de Fancy-Fair, ten over staan van de heeren Hoek en Haarsma in de Cantine te W.-Werf plaats. Hier volgt het lijstje van de num mers waarop een prijs is gevallen. 165 901 818 839 571 773 814 617 831 830 465 507 883 512 520 519 763 383 789 le prijs een bedsprei op no. 925. Prijzen kunnen worden afgehaald bij Mej. G. Feikes, Meeuwstr. 42, Wie ringerwerf En nu verder ijverig gerepeteerd, dan kan verkregen worden waarvan de Burgemeester gewaagde, namelijk: niet tweede prijzen, maar eerste prij- naar den Polder halen. SLOOTDORP. De bouw van een or gel in de in aanbouwzijnde Geref. Kerk alhier, is opgedragen aan de fa. Valckz en Van Kouteren te Rotterdam. Het zal worden gebouwd volgens het pneumatisch kegellade-systeem met 8 sprekende stemmen verleeld over 1 klavier en vrij pedaal. De controle be rust bij de Vereen, van organisten bij de Geref. Kerken. De Heer en Mevrouw CORSTIAENSEN SCHUIRINGA, geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon CORNELIS JOANNES. Middenmeer, 1 Juli 1939. Kerkstraat. GEVRAAGD EEN NET MEISJE of WERKSTER. W. TEN KATE, Schilder, Kanaalweg Middenmeer. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Middenmeer. DONDERDAG 6 JUNI nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. Aan belanghebbenden wordt medegedeeld dat op het Polderfeest in de Wieringermeer te Slootdorp gelegenheid bestaat, VOOR HET AilDDAGFEEST, tot het hebben van KRAMEN met de volgende artikelen a. ROOKARTIKELEN. b. FRUIT- en SUIKERWERK. c. VISCH. d. IJS. e. FEESTARTIKELEN. (Op het feestterrein Is geen concurrentie aanwezig.) f. Bovendien bestaat gelegenheid tot het pachten van de auto- en rijwiel stalling. (Parkeeren langs den weg is verboden.) SCHRIFTELIJKE AANBIEDINGEN worden ingewacht vóór of op 8 JULI a.s. bij den Secretaris van de Polderfeest-Com- missie Th. J. VAN VEGTEN, Brugstraat 23, Middenmeer, Tel. 23. Een beperkt aantal kunnen worden ingeschaard. Inlichtingen te bekomen VOOR 6 JULI a.s. aan het Kantoor van de Cultuur Mij. te Wieringerwerf. 3 De Polderfeest Commissie roept vereenigln- gen e.a. op tot deelname aan een te SLOOTDORP nam. HALF TWEE. Aan deze optocht is tevens een wedstrijd verbonden, waarvoor prijzen beschikbaar worden gesteld. Opgave voor deelname vóór of op 10 JULI a.s. bij de commissie voor de Optocht D. FEITSMA, Alkmaarscheweg, Middenmeer. R. J. TOP, Kerkstraat 55, Slootdorp. G. HOFMEIJER, Sternstraat 17, Wieringerwerf en bij de Secretaris der Polderfeest-Commis- sie, Th. J. VAN VEGTEN, Brugstraat 23, Mid denmeer. HET NIEUWSTE OP DIT GEBIED. BELEEFD AANBEVELEND

Wieringer courant | 1939 | | pagina 2