ONZE FOTO-PAGINA Dat doet een mensch goed. Een verfrissching, door lieftallige hand toegediend aan de Vierdaagsche-enthousiasten Tusschen het rijpe koren. Wandel-idylle tijdens de Vierdaagsche Afstandsmarschen rond Nijmegen, die deze week weer onder de traditioneel geworden groote belangstelling „geloopen" worden Madame Bleriot was te Londen eere gaste bij de herdenking van den 30sten verjaardag van Bleriot's vlucht over het Kanaal Te Wormerveer werd Woensdag de afdeeling Zaanstreek van het Vrijwillig Landstormkorps Luchtalweerdienst geïnstalleerd, waarna de commandant der luchtverdediging, generaal majoor P. W. Best en inspectie hield Vol goeden moed. De Amsterdamsche politie in goeden luim tijdens de Vierdaagsche Afstandsmarschen rond Nijmegen. De manschappen houden er flink de pas in Een detachement aanvullingstroepen der Koloniale Reserve is Woensdag met de „Marnix van St. Aldegonde" naar Ned. Indië vertrokken. Het schip verlaat de Javakade t® Amsterdam De eerste transactie in de groote graanbeurs, welke Woensdag te Middenmeer officieel door den burgemeester geopend werd Melle Kanter werd winnares van het concours hippique te Ostende, dat uitsluitend voor dames was uit geschreven De nieuwste aanwinst der Nederlandsche Marine, de onderzeeër-mijnenlegger Hr. Ms. O. 19, is Dinsdag naar Ned. Indië vertrokken. - Het schip verlaat de haven van Nieuwediep Hoe nat het vras op den eersten morgen van de Vierdaagsche Afstandsmarschen, die Dinsdag in de omgeving van Nijmegen aanvingen

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8