ONZE FOTO-PAOINA Adverteert in dit blad, de beste reclame. Jhr. mr. G. C. J. vari Reenen, burgemeester van Baarn, werd bij zijn aankomst ten paleize Soestdijk voor de geboorte-aangifte van Prinses Irene ontvangen door jhr. mr. C. Dedel, particulier secretaris van Z K. H. Prins Bernhard Voor de groote verduisteringsproe ven te Londen werden allerwege uitgebreide maatregelen getroffen Als een concurrent voor de Amsterdamsche gemeentetram Woensdag het rijtuig van den electrischen driewagentrein, bestemd voor de Spoorwegtentoonstelling na het gestagneerde transport bij het Concertgebouw in de hoofdstad, in afwachting van het verder vervoer Koning George aan boord van de „Courageous tijdens zijn inspectie van de Engelsche reserve-vloot in de Weymouth Baai Ni de vorming van het nieuwe kabinet werd de formateur, jhr. mr. D. J. de Geer, Woensdagmiddag door H. M. de Koningin ten paleize Noordeinde te Den Haag in audiëntie ontvangen De aankomst van dr. H. Colijn er. jhr. mr. F. Beelaerts van Blokland ten paleize Soestdijk voor de geboorte-aangifte van Prinses Irene, waarbij zij ontvangen werden door jb*\ mr. C. Dedel, oarticulier secretaris van Z. K. H. Prins Ber-»hard Een interessant detail van het groote jaarlijksche bloemencorso, dat Woensdagmiddag te Bergen-binnen onder veel belangstelling is gehouden ;y.- - Een carillonconcert door den heer Vincent en massa-zang vóór het Koningin-Emma-monument vormde te Soest het hoogtepunt der viering Yan den nationalen feestdag. Een overzicht

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8