Onze Foto - Pagina Koningin-weduwe Elisabeth van België brengt deze week verschillende bezoeken aan de kampen der soldaten In haar land. De vorstin temidden der militairen Op de daken der Zwitsersche ziekenhuizen wordt thans een Rood Kruis van groote afmetingen aange bracht, om deze inrichtingen tegen eventueele luchtaanvallen te beschermen De spoorwegwerken in Ams'.er dam Oost het ver Keer van de Amsteliaan naar den ingang van het nieuwe Amslels'aiion is onder het emplacement doorge'eici Het luchtverkeer in oorlogstijd. Naar aanleiding van de beschieting van de „Mees" gaan thans op de Europeesche lijnen der K.LM. in elk vliegtuig twee piloten mee. De piloot Smirnoff jilnks) en J. Moll voor hun vertrek met de „Kemphaan" naar MalmS Z.ICH. Prins Bernhard bracht Woensdag een bezoek aan de fabrieken der Hij. voor Vliegtuig- °*oendrecht. De Prins tijdens de bezichtiging van de X-32, Het soldaten-ontbijt staat gereed bij de manschappen, die de verdediging der Op het ba'con van het raad- hu's te Koudum tijdens de ins'al'atie van den nieuwen burgemeester, den heer R. Reitsma veldleger dij ae soiaaien. net aagenjnsen ie»eu ton «"»- verdedigers is met gemoedelijkheid doorspekt De inauguratie der nieuwe leden van de I.S.S A. in de aula der gemeentelijke universiteit te Amsterdam stond in het teeken des tijds, daar de leden van den senaat het militair uniform droegen De „Jan van Gelder" na aankomst van het transport uit Terschelling aan de werf te Den Helder. Duidelijk ziet De mijnenveger „Jan van Gelder" is Maandagmiddag, gesjord tusschen twee sleepbooten en gesleept door twee men de beschadiging van den achtersteven en de geweldige ravage, welke aan dek werd aangericht. andere sleepbooten van Tèrschelling naar Den Helder getransporteerd. Het transport bij aankomst in Den Hel der. Men onderscheidt de beschadiging aan den achtersteven van den oorlogsbodem.

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8