DE BURGER. ASMODÉE Slftttcrtcntiën. DILIGENCE DIENSTEN De verantwoordelijke directeur en uilgever van dit week blad die tevens verantwoordelijk redacteur is van het fransche weekblad Asmodéeverzoekt de redactiën van alle onaf hankelijke bladen onderstaande advertentie wel in hunne kolommen te willen opnemen. Hij durft vertrouwen, dat zij niet zullen achterlijk blijven hem dit blijk van deelneming en welwillendheid lo geven uit aanmerking van de wederwaardigheden die hij thans ondervindt. "weekblad. Hoewel de verantwoordelijke directeur en uitgever van dit blad ver oordeeld zij om voor twee maanden naar de gevangenis te gaan enz. uit hoofde hij aan den hr. Box directeur van het Journal de La Ilaye heeft verweten dat deze hem bij 'L. Exc. den heer Rochussen is gaan be lasteren zal nogtans De Burger geregeld des Woensdags verschijnen. Met deze advertentie stelt zich de uitgever van dit blad ten doelaan diegenen zijner weldenkende medeburgers, die zich dit zijn beroep op de publieke opinie zonden willen aantrekken, de gelegenheid gemakkelijk te maken om hem een bewijs van welwillendheid en deelneming te geven. Abonnements-prijs ƒ0.90 per kwaitaalƒ1.05 franco per post. Men adressere zich (brieven franco) aan het bureau van het blad 3e Wagen straat, No. 162, 's Gravenhage, aan alle post-directeuren en boekhandelaren. journal kebdomada1re. Bien que le rédacteur responsable de cette feuille soit condamné a aller faire deux mois de prison etc.pour avoir reproché au Sr. Boxdirecteur du Journal de La Haijed'être allé le calomnier chez Sr. Exc. Rochus sen VAsmodée continuera de paraitre régulièrement tout les dimanches. En faisant cette annonce le rédacteur de ce journal a uniquement en vue de faciliter a ceux de c«s concitonjens bien pensants, qui seraient portés a répondre a eet appel a 1'opinion publique Foccasion de lui doaner une marqué préciuese de bienveilUnce. Prix d'abonnement fl. 6.00 par an 11.6.50 franco parlapostc. S'adres- ser au bureau du journal: 3e JVagenstraat162, La ilaye a tous les directeur des postes et a tous les libraires. (Oo est prié d'alFrancliir). Ondertrouwd J. A. E. vait MEERBEECK. en M. va iv MEURS. van Heemstede. Helder, tO Oct. 1846. Eenigo kennisgeving. REGENTEN en REGENTESSEN van het Algemeen Wees huis aan den Helder voornemens zijnde, voor den tijd van een Jaar, bij inschrijving aanlebesteden de Leverancie van de LEVENSMIDDELEN alsmede van de MANUFACTUREN Noor Kleeding en Ligging welke voor genoemd Geslicht van noodo zullen zijn verzoeken alle gepatenteerde Koop beden en Winkelierswelke naar die leverancie wenschen inedetedingen hunne inschrijvings-billetten op behoorlijk zegel geschreven aan het Weeshuis le bezorgen voor of op Maandag den 26 October aanstaandedes morgens tooi- tien ure. De lijst der voorwerpen, waarnaar de inschrijving zal ge schieden dc voorwaarden der aanbesteding en de monsters der goederen, liggen van af Woensdag den 21sten dezer, aan het Weeshuis voormeld ter lezing en ter bezigtiging. De onbekende crediteuren in de onder voorregt van boe delbeschrijving aanvaarde nalatenschap van wijlen den heer GERARDUS van OTTENSTEIJNin leven Koekbakker doch laatst zonder beroep, gewoond hebbende aan den Hel der en aldaar overleden den 4 April 1846 worden bij deze opgeroepen om op Vrijdag den 30 October 1846 des namiddags ten een ureten Kantore van den Notaris J, SCHOON aan den Helder tegenwoordig le zijn bij de Rekening en Verantwoording welke alsdan zoowel aan hen, als aan de bekende crediteuren en aan de legatarissen van het ingemelde nalatenschap gehouden beheer zal wor den afgelegdzullende daarnaindien geen verzet plaats heeftde schuldvorderingen en legaten worden voldaan voor zoo verre het gering bedrag der nalatenschap toerei kende zal zijn. De onbekende crediteuren in do onder voorregt van hoe- delbeschrijving aanvaardo nalatenschap van wijlen den heer ROELAND CARPENTIERin leven zonder beroep, gedomi cilieerd geweest aan den Helder; doch laatst verblijf gehouden hebbende te 's Gravenhage en aldaar overleden den 25 Janu- arij 1845 worden bij deze opgeroepen om op Vrijdag den 13 November 1846, des namiddags ten een ure, ten Kantore van den Notaris J. SCHOON aan den Helder te genwoordig te zijn bij de Rekening en Verantwoording welko alsdan zoowel aan hen als aan de bekende credi teuren en aan de legatarissen van hel irigemelde nalatenschap gehouden beheer zal worden afgelegd zullende daarna indien geen verzet plaats heeftde schuldvorderingen en legaten worden voldaan, voor zoo verre hot bedrag der na latenschap toereikende zal zijn. ad opus jus habentium. De Opperstrandvonder in het ressort Helder is voornemens om op Maandagden 26 October 1846, des voormiddags ten elf uren bij de Jagtboek aan het Nicuwediep in do Gemeente Helder ten overstaanvan den Notaris J. SCHOON, publiek to verkoopen Twee kapitale zware ANKERShet eene wegende on geveer 1200 en het andere ongeveer 1000 Ned. Pd.beide zoo goed als nieuw en twee stukken zware KETTINGhet eene stuk lang 55 en het andere lang 24 ellen. De goederen zullen des morgens voor de verkooping, van 8 tot 11 uren, bij de Jagtboek voormeld kunnen worden bezigtigd. Allo die iets te vorderen hebben van ver- schuldigd zijn aan of zoo aan boeken papie ren als anderzints onder hunne berusting mogen o o hebbenbehoorende tot de boedel en nalatenschap van wijlen den heer J. SUIJDERHUIJSENvroeger gewoond hebbende te Willemsoord aan het Nicuwe diep gemeente Helder en onlangs overleden te Amsterdam gelieve daarvan voor of uiterlijk ultimo October aanslaande schriftelijk opgave of betaling te doen bij C. GILTJES aan de Kanaalweg te Helder. tgssghen ALKMAAR en HAARLEM. Verandering der vertrek uren. Met den 15 October e. k. zijn dezelve bepaald: van ALKMAAR 's morgens ten 6| ure en 's namiddags ten 5u ro HAARLEM IO5 en 6 ure In Correspondentie op en van de Spoortreinen. De ondernemers. J. van der HAAGEN en de Wed. J. J. QUINTERNE. Uit gegeven bij C. BAKKER Bz te NieuwcDiep, Gedrukt bij G. GILTJES te Helder

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1846 | | pagina 4