WEEKBLAD van den MELDER ES het MELWEDIKP- N°. 11. VIJFDE JAIRCAXC. ao£ Dit "Weekblad wordt eiken Maandag-morgen uitgegeven bij C. BAKKER Bz te Nieuwe Diep. De Prijs is 80 Cts. in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zicb bij de Boekhandelaren en Postkan toren zijner woonplaats. 1AA1VDA Cl ADYERTENTIEN gelieve men ongezegeld aan den Uitgever in te zenden uiterlijk Zaturdagsdes middags ten 12 urede prijs van 1 tot 4 regels is 60 centen voor eiken regel meer 15 centen y behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. 15 .MAAK. T. AAHBESÏBDHTa Op Woensdag den 17 Maart, des jaars 1847, des namiddags ten 2 ure zal, ten verzoeke van bet algemeen Plaatselijk Polder-Bestuur van Hoog woud en Aartswoud onder nadere appiobatie door den Staatsraad Gouverneur der Provincie Noord-Holland, of, bij deszelfs absentie door een der Leden van de Gedeputeerde Staten en in bijzijn van den Hoofd-Ingeuieur van den Waterstaat aan het Lokaal van het Gouverne ment te Haarlem worden aanbesteed Het BESTRATEN van den Hoofd- of Middelweg loopende langs de Dorpen Hoogwoud en Aartswoudvan af de Banschei- ding met Opmeer tot aan den West-Vrieschen Zeedijk. Deze Aanbesteding zal geschieden bij inschrijving en opbod. Het bestek op hetwelk de bovengemelde Aanbesteding aal plaats heb ben zal boven en behalve aan bet lokaal van het Gouvernement der Provincie Noord-Holland ter lezing liggen te Amsterdam in het Lo gement het li apen van Medemblikop den Dam in het Koffijhuis het Vosje bij het plein van de voormalige Beurs, in het Logement het Har- linger Veerhuisop de Texelsche Kade in de Dcerebijtbuiten de Utrechtsche Poort in de Bel op den hoek van het Haarlemmer Plein en in Nieuwe Stads Herberg aan het IJte Haarlem in de Halve Maan in de Kroonin het Noord-Hollandsche Koffijhuisin de Leeuw- rik en in het Bossche Koffijhuiste Alkmaarin den Rooden Leeuw in het Wapen van Haarlem en in de Toelastte Nieuwediep in het Logement den Burg en bij Ihnen aan den Helder in het Heeren Lo gementte Medemblik en te Enkhuizen in den Valkte Purmerende in den Vergulden Roskam te Hoorn in het Onafgemaakte Schip en in de Doelen te Edam in het Heeren-Logementte Mounickendam in deu Doelente Zaandam, in den Otterte Buiksloot, in het Roode Hert in den Vergulden Wagen; ie Weesp in den Roskam; te Muiden in het Hof van Holland; te Naarden bij Jurrissen op het Eiland Texel, aan het Oude Schil l in de Zeven Provinciën; op het Eiland Wierin- gen te Hippolitus Hoefte Hoog- en Aartswoud in de Dorps Herbergen; te Utrecht in de Koflijhuizen den Ouden- en Nieuwen-Bakte Slie- drecht in het Regthuis en te Hardinxveld in de Dorps Herberg. Zullende acht dagen vóór de besteding de noodige aanwijzingen in loco worden gedaan, en bij den Hoofd-Ingenieur van den Waterstaat E. de Kruiffte Haarlem, en bij den Ingenieur A. B. Mentz, te Pur merende de noodige inlichtingen te bekomen zijn. AANBESTEDING. Op Woensdag den 17 Maart des jaars 1847 des namiddags ten 2 ure, zal, onder nadere approbatie, door den Staatsraad, Gouverneur der Provincie Noord-Holland of, bij deszelfs absentie, door een der Leden van de Gedeputeerde Sta'cn en in bijzijn van den Hoofd-Ingenieur van deu Waterstaat, aan het lokaal van het Gouvernement te Haarlem, wor den aanbesteed Het ONDERHOUD van den SCHULPWEG tusschen den Hui- gendijk en TJrsem uitmakende een gedeelte van den Grooten Weg tusschen Alkmaar en Hoorn van 1 Maart 1847 tot 31 De cember 1849. Deze Aanbesteding zal geschieden bij inschrijving en opbod. liet bestek, op welke deze Aanbesteding zal plaats hebben, zal, boven en behalve aan het Gouvernement der Provincie Noord-Hollandte Haar lem ter lezing liggen: te Amsterdam, in het Logement het Wapen van Medemblik op den Dam in het Noord-Hollandsche Koffijhuis in de Kalverstraat en in het Koffijhuis het Vosje hij het plein van de af gebroken Beurs; te Haarlem in het Logement de Kroon en iu het Bos sche Koffijhuis; te Nieuwediep, in het Logement dm Burg en bij Ihnen, te Medemblik en te Enkhuizen in den Valk te Warmenhuizen en te Avenhornin de Dorps Herbergente Purmerende in de Vergulde Roskamte Mounickendamin het Logement den Doelente Edam in het Heeren-Logementte Buiksloot in het Roode Hertte Zaandam in den Otter en te Sliedrehctin het Regthuis. Zullende acht dagen vóór den dag der besteding de noodige aanwijzing in loco worden gedaan en voorts nadere informatien te bekomen zijn bij den Hoofd-Ingenieur van den Waterstaat E. de Kruiff'te Haarlem en bij den Ingenieur van den Waterstaat J. Orttte Alkmaar. AANBESTEDING. Op Woensdag den 17 Maart 1847, des namiddags ten 2 ure, zal, onder nadere approbatie door den Staatsraad Gouverneur der Provincie Noord-Holland of, bij deszelfs absentie door een der Leden van de Gedeputeerde Staten en in bijzijn van den Hoofd-Ingenieur van den Waterstaat, aan het lokaal van het Gouvernement te Haarlem, worden aanbesteed lo. De leverancie van 1200 kubieke ellen BRIK en 40 kubieke ellen FIJNE KALKPUIN tot onderhoud der Heldersche Zee wering. 2o. De leverancie van 550 lasten Duitsche UiNKELSTEEN mede tot onderhoud dier Zeewering. 3o. IEet doen eener bestorting aan den voet der Steenglooijing van den Helderschen Zeedijk rnet 500 lasten Noordsche Drentsehe Duitsche of Brabandsche KEISTEENEN en van eene verhoo ging van een gedeelte Steenglooijing hij Kaaphoofd. Deze Aanbestedingen zullen geschieden bij inschrijving en opbod. De bestekken zullen ter lezing liggen als boven is omschreven. BUITENLANDSGHE BERIGTEN. D IJ I T S C II L A N D. MUNCHEN4 Maart. Bij de jongslo tooneelen van on geregeldheden der sludenten heelt Signora Lola Montes gelijk ooggetuigen verzekeren groolc bewijzen van onver schrokkenheid gegeven. Zij begaf zich naar het geopende venster en ving vele naar haar toegeworpenc sleencn zeer behendig opwelke zij vervolgens trrct- qene zekere hajui. cu met voel kracht weder terp'Jwicrp naar de aanvallers.

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1847 | | pagina 1