EN HET N°. 14. 1847. SEZUnDMAZIïïS1. AANBESTEDING. VIJFDE JA1RC1.VC!. lGEN HET Dit Weekblad wordt eiken Maandag-morgen uitgegeven bij C. BAKKER Bz te Nieuwe Diep. De Prijs is 80 Cts. in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zicb bij de Boekbandelaren en Postkan toren zijner woonplaats. Iï A i S B A G ADVERTENTIEN gelieve men ongezegeld aan den Uilgever in te zenden uiterlijk Zaturdagsdes middags ten 12 ure; de prijs van 1 tot 4 regels is CO centen voor eiken regel meer 15 centen behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. 5 APRIL. BURGEMEESTER en ASSESSOREN der Gemeente Helder, maken bij dezo aan de daarbij belanghebbenden bekend 10. Dat de derde zilling des Mililieraads bestemd tot keuring van Plaatsvervangers en Nummerverwisselaars op Maandag den 12. April 1847 des middags ten twaalf uren te Hoorn zal wotden gehouden. 2o. Dat de handteekening der ouders of voogden op 'de bewijzen van toestemmingaan hunne zonen of pupillen schriftelijk afgegeven om als Nummerverwisselaars voor de Nationale Militie te kunnen optreden door de hoofden der Plaatselijke Besturen of door de Commissie geautori seerd lot het teeltenen en afgeven der attesten en certificaten voor de Nationale Militie ingevolge art. 185 der Wet van 8 Januarij 1817, voor echt zullen behooren te zijn verklaard. Helder 3 April 1847. Burgemeester en Assessoren voornoemd, J. IN 'T V E L T. Ter ordonnantie van HEd. Achtb. J. SCHOON, Secr. BEKENDMAKING. BURGEMEESTER en ASSESSOREN der Gemeente Helder, maken bij deze ten gevolge eener daartoe bekomene ken nisgeving van den Heere Schoutbij nachtDirecteur en Kom- mandant der Marine alhieraan de daarbij belanghebbenden bekend dat alle binnenkomende Schepen welke onderhe vig zijn aan quarantaine, van af den 16 April, tol en met den 15 Oclober aanstaande, op de Reede van Texel, in de bogt van den Zuidwal zullen moeten verblijven ten einde aldaar liet ontslag uit de quarantaine allewachlen. Burgemeester en Assessoren voornoemd herinneren bij dezo alle SchippersSloeplieden en andere Personen dal het aan gecno Sloepen of andere vaartuigen onder welk voor wendsel ook, geoorloofd is, zich naar boord van quarantaine Schepen ter adsistenlie of om andero redenen Ie begeven, alvorens daartoe de noodige permissie van den Heer Ivom- mandant van Z. M. Wachtschip, of wel zoo noodig een' quarantainewachter van het genoemde Wachtschip lol opzigt te hebben bokomen en waarschuwt dientengevolge, elk er* een iegelijkom zich bij voorkomende gelegenheden dien overeenkomstig to gedragen ten einde zich voor de iiatleo- lige en onaaangename gevolgen, weliee uit een tegenstrijdige handelwijs noodzakelijk zouden voortvloeijen te vrijwaren. Helder 3 April 1847. Burgemeester en Assessoren voornoemd J. in 'T V E L T. Ter ordonnantie van HEd. Achtb. J. SCHOON, Secr. Op Woensdag den 7 April 1847 des namiddags ten 2 ure zal onder nadere approbatie, door den Staatsraad, Gouverneur der Provincie Noord-Holland, of, bij deszelfs absentie, door een der Leden van do Gedeputeerde Staten en in bijzijn van den Hoofd-Jngenieur van den Watersliat aan het lokaal van het Gouvernement te Haarlem worden aanbesteed Het doen van eenige Vernieuwingen en Herstellingen aan de Hoofden van de Haven beoosten bet Oude Schild op Texel. Het maken van eene KAPEL, over de Grafkelder van Hen auld van Brcdcrodc bij de Kerk der Hervormde Gemeente te Veen- huizen. Deze Aanbestedingen zu'len geschieden bij inschrijving en opbod. De bestekken op welke deze Aanbestedingen zullen plaats hebben zulten boven en behalve aan het Gouvernement der Provincie Noord- Holland, te Haarlem, ter lezing liggen: te Amsterdam, in hel Logement het JVapen van Mtdembhk op den Dam, in het Harlinger Veerhuis, op de Texelsche Kade in het Koffijhuis het Vosje, bij het plein van de afgebroken Beurs en in de Nieuwe Stads Herberg, aan het IJ; te Haarlem in het Logement de Kroon en in het Bossche Koffijhuis; tc Nieuwediep in het Logement den Burg en bij Ihnen; aan den Helder, in het Heeren-Logementte Medcmblik en te Enkhuizen, in den Valk; te ltooin in het Ongemaakte Schip en in den Doelen; te Alkmaar, in de Logementen de Bootte. Leeuw de Toelast en in het Wapen van Haarlem; te Warmenliuizen en te Veenliuizen in de Dorps Herher- gen; te Purmerende, in de. Vergulde Roskam; te Monnickrtdam in het Logement den Doelen; te Ednm in het Heeren-Logementte Buiksloot, in het Roode Hertop het Eiland Texel aan het Oude Schild in de Zeven Provinciën en op bet Eiland Wielingen, te Ilippolitus Hoef. Zullende acht dagen vóór den dag der besteding de noodige aanwijzing in loco worden gedaan en vooris nadere informatien te bekomen ijjrr bij den Iloofd-Ingenieur van den Walepsiaat^j. tle Kruiffte Haarlem, en bij den Ingenieur van den Waterstaat J. OÏÏK* te Alkmaar. /<V'

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1847 | | pagina 1