^l6Z HEr G WEEKBLAD w bes IIELDEB es bet MEI WEDIEP. waarschuwing. aanbesteding. N". 29. VIJFDE JAARGANG. Dit Weekblad wordt eiken Maandag-morgen uitgegeven bij C. BAKKER Bz te Nieuwe Diep. De Prijs is 80 Cts. in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zich bij de Boekhandelaren en Postkan toren zijner woonplaats. M A A. S 9 A fi ADVERTENTIEN gelieve men ongezegeld aan den Uitgever in te zenden, uiterlijk Zaturdagsdes middags ten 12 ure; de prijs van 1 tot 4 regels is GO centen voor eiken regel meer 15 centen behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. 10 J L IJ. Do BURGEMEESTER der Gemeenlc HELDER herinnert bij dezen nogmaals aan elk en een iegelijkwien zulks zoude mogen aangaandat in den loop dezer week door Heeren Wijkmeesleren eene naauvvkeurige opneming zal worden gehouden, of alle perceelenonder welke benaming ook gelegen binnen de Gemeente zijn voorzien van dcrzelver kadastrale Nummers, Wijknummers en Wijkleltersen waar schuwt de belanghebbenden, dat ieder verzuim ten dezen, volgens Art. 25 van het Plaatselijk Reglement van den Hel der van den 28 Augustus 1844, wordt gestraft met eene geldboete van eene gulden. Helder, den 19 Julij 1847. Burgemeester en Assessoren voornoemd J. in 't Y E L T. Op woensdag den 28 Julij des jaars 1847 des namiddags ten 2 ure zal onder nadere approbatie door den Staatsraad Gouverneur der Provincie Noord-Holland of, bij deszelfs absen tie door een der Leden van de Gedeputeerde Staten en in bijzijn van den Hool'd-Ingenicur van den Waterstaat aan het lokaal van liet Gouvernement te Haarlem worden aanbesteed lo. Het driejarig onderhoud van het Oost-Indische Bin nenhuis slaande op den hoek van den Hoogstraat en Klovcniers Burgwal te Amsterdam vau den 1 Junij 1847 tot en met den laatstcn Mei 1850. 2o. Het driejarig onderhoud van 's ltijks Waaggebouwen in de Ooster- en Westerdokken en bij de Nieuwebrug te Amsterdam mede van dc 1 Junij 1847 tot en met den laatslen Mei 1850. Deze Aanbestedingen zullen geschieden bij inschrijving en opbod. De bestekken op welke de boven gemelde Aanbestedingen zullen plaatshebben, zullen, boven en behalve aan liet Locaal van het Ministerie van Financiën te 's Gravenhage en aan dat Tau het Gouvernement der Provincie Noord-Holland to Haar lem ter lezing liggen te Amsterdam in het Logement het Wapen van Medemblik op den Dam in het Koffij huis het Vosje bij het plein van de voormalige Beurs iu het Loge ment het Harlinger Veerhuis op de Texelsche Kade in de Beerebijtbuilen de Ulrechtsche Poort, in de Belop den boek van het Haarlemmerplein cu in de Nieuwe Stads Her berg aan het Y te 's Gravenhage in het Bossche Veerhuis en wijders in de voornaamste Koffij huizen aldaar; te Haarlem, in de Halve Maan in de Kroon iu het Noord-Hollandsche Koffij hu is in de Leeuwrik en in het Bossche Koffijhuis te Alkmaar in den Booden Leeuiv iu het TVapen van Haar lem en in de Toelastte Nieuwe Diep, in het Logement den Burg en bij Ihnen aan den Helder iu het Heer en-Logement-, te Medemblik en te Enkbuizen in den Valk te Purinercnde, in den Vergulden Boskamte Hoorn iu het Ongemaakte Schip en in de Boelen te Edam iu het Hceren-Logement te Mounickcndam iu den Boelente Zaandam ,in den Otter te Buikslootin het Booele Hert eu in den Vergulden TVa- genlo Wecsp in den Boskam; te Muideu in het Hof van Holland; te Naarden bij Jurrissen te Utrecht, in de Kof- fijhuizen den Ouden en Nieuwen Bak en te Sliedrechtin het Regthuis. Zullende acht dagen vóór de besteding de noodige aanwijzing in loco worden gedaan en bij de Hoofd-Ingeuienr van den Waterstaat E. de Kruiffte Haarlem en bij den Ingenieur J. G. van Gent te Amsterdam de noodige inlichtingen te bekomen zijn. BUITENLANDSCHE BERIGTEN. ITALIË. Uit Rome schrijft men dat het de reactionnaire party niet gelukt is Pius IX van zijne hervormingsplannen afkeerig te makenzoodat hij thans vastelijk besloten moet hebben op den weg der hervorming voor te gaan. Zoo heeft thans do Paus de hervorming begonnen van dc klooster- en ordengees- telijkheid. Daarop zal volgen de organisatie van burgergar des, terwijl eerlang dc provinciale afgevaardigden zullen bij een geroepen worden worden. Het plan het Ghctto der Jo den to openen is daarentegen voor 's hands ter zijde gelegd. ENGELAND. LONDEN, 12 Julij. To Deerfield Staat Oliioheeft een geacht burgerdo Heer flobert Meldronop eene vreesselijke wijze zijn leven verloren, llij liet namelijk op zijne pachthoeve boomen en struiken platbranden. Een der

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1847 | | pagina 1