WEEKBLAD van des HELDER en bet MUWEDIEP. 3TEGEXDE JiARUAJiO. Dit Weekblad wordt eiken Maandag-morgen «ingegeven bij C. BAKKER Bz te Nieuwe Diep. De Prijs is 80 Cts. in de drie maanden en roor dt buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zich bij de Boekhandelaren en Postkan- Iveu zijner woonplaats. ADVERTENTIEN gelieve men ongezegeld a«o den Uitgever in te zenden, uiterlijk Zaturdagsdes middags ten 12 ure; de prijs van 1 tot 4 regei» is GO centen voor eiken regel meer 15 centan behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. WWEW9DAG 1 3 A IV U A li IJ. 1 JANUARIJ 1851. De ondergeteekenden brengen hiermede hunnen welmeenenden Nieuwe jaars groet met Heil- en Zegenwen- schen aan BloedverwantenVrien den, Bekenden of Begunstigers. Ahlé. H. M. Griffier bij het Kantongeregt. Arons. J. H. Splitter der Staats-Loterij. Arts. J. Scheeps-Agent. Bakker. A. Grutter. Bakker Bz. C. Boekhandelaar Bakker Bz. D. Graanhandelaar Bakker. J. Zeilemaker. Bas. A. Timmerman. Beets. P. A. Notaris. Ben. F. van der Winkelier. Berghe. J. van den Lt. Magazijnm. der Arttill. Berghuijs. Wed. D. In Wijnen en Steenkol. Bethlehem. C. Schilder. Betou. C. J. in de Boekhout Yinke. W. Kargadoor, Bolï. M. Boodt. G. C. Costerman. Genees-, Heel- en Verloskundige. Boomsma. A. Boon. C. Ze Commies ter Secretarie, Borgart. J. C. Logementhouder. Borst Wz. J. Braaksma. 3. Apotheker. Breebaart. J. Banket- en Koekbakker, Breet Jz. C. Broodbakker. Bremer. J. Broodbakker, Bretz. J. S. Opzigter bj den Waterstaat. Breuk B. K. do Bruggen en Zonen. J. van Buchele. J. Broodbakker. Buchem. J. van 11. C. Pastoor, Burgers. A. Koopman in Ijzerwaren, Burgers. C. Timmerman. Burgers. H. Logementhouder Burgers. I. Kapitein der Artillerie. Buuren. J. van Buwalda. J. van Zandbergen Visiteur bj de Ambulante Recherche. Bijl. S. Landman, Calkoen. H. J. Waarnemend Ontvanger van 's Rijks Belastingen. Campen. J. E. C. van Doctor in de Genees- Heel- en Verloskunde. Christoffels. J. Mr. Pomp. en Blokkemaker. Cock. C. de Hervormd Predikant. Colom. G. Wijnhandelaar Colom. J. Winkelier Cramer. C. T. Visiteur. Crap Hellingman. A. H. Crap Hellingman. J. L. Inspecteur, enz. Cremer. J. Havenmeester van het Groot Noord-Hollandsch Kanaal. Creijghton. J. J. A. Daarnhouwer. H. Hoofd-Onderwijzer, Dahmen. J. Muzijkmeester. Dekker. D. Hoofd-Onderwijzer. Denijs. A. Visiteur. Douwes Dekker. P. Doopsgezind Predikant. Driessen. A. Kleermaker. Duinker. J. P.Kapt. der Stoomb. Amsterdam. Duinker. P. J. Kapt. der stoomb. Archimedes. Duinker. P. P. Adj-Gommiss, der Loodsen. Eenhorst. L. B. Banket- en Koekbakker, Eichstorff. G. F. von Es. H. J. van Magazijnmcest. der Marine. Exter. J. van Winkelier, Franke. A. Broodbakker. Franke. A. C. Broodbakker. Gauw. Jn. Slijter in Wijnen en Sterke Dr. Gelder. A. L. van Vleeschhouwer. Gelder. L. M. van Koopman. Gelhard. P. IVinkelier. Giltjes. J. Ontvanger der Loodsgelden. Giltjes S. Boekdrukker. Glaser. B. Winkelier. Goedkoop. J. Koopvaardij-kapitein. Goedkoop. Joh. Goes. P. Winkelier. Gooien. S. Timmerman. Gordijn. P. Rijks-Ambtenaar. Goudoever. N. van Groot. J. de Hoofd-Onder icjzer. Grijm. H. Vleeschhouwer. Giinther. T. W. Winkelier. Haar. J. van der Hoofd-Onderwijzer Hackett. E. W. G. Belast met de Directie over 's Rijks Kustverlicliting te Kijkduin. Harderwijk. C. J. Uurwerkmaker Harcmaker. J. Doctor in de Genees-, Heel- en Verloskunde Hartsinck. A. Korenmolenaar te Huisduinen. Hattems. M. Zeilemaker Heer. J. W. de Deurw. bij de Arr.-Regtbank Hees. C. P. van Sluiswachter. Hellegers. P. A. Banket- en Koekbakker. Herwerden. J. van Hoelands. J. Rijks-Ambtenaar. Hoff. L. van 't Landbouwer Iioogenbosch. P. Meesterknecht op 's Rijks Werf. HoolwerfF. G. J. van Banket- en Koekbakker Ihnen. Wed. H. G. Logementhoudster. Jamaer. J. H. de R. C. Pastoor der Bis schoppelijke Cleresie. Jansen. H. G. Ingenieur der Marine. Janssen. A. de Wall Wijnkooper. Janzen. Gebr. Aannemers. Jelgersma Gz. L. Apotheker. Jong. D. de Instituteur. Jong. W. de Winkelier. Jongkees. J. Broodbakker. Jonker. J. Schipper. Kaan. P. Schipper. Kelckhoven. A. J. van Winkelier. Kikkert. S. Hoofd-Onderwjzer. Kloekjes. T. Landman. Koning. L. de Havenmeester der Marine. Koorn. J. Korf. Jr. G. Loodgieter en Koperslager. Kos. C. J. Landman. Koster. J. Kroon. C. Krijtlijn. H. Koog-Bootsman op 's Rijks-werf. Lange. D. de Schipper, Lastdrager. D. Smid. Lastdrager, K. Koopman in ffz&vcuren.

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1851 | | pagina 5