X HELDER es bet KIEUWED1EP. N°. 1. van des SAÏIRDAG 1853. ELFDE JAARGANG, Dit Weekblad wordt eiken Maandag-morgen uitgegeven bij C. BAKKER Bz.te Nieuwediep. De prijs is 80 cents in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zich bij de Boekbandelaren en Postkan toren zijner woonplaats. ADVERTENTIES gelieve men ongezegeld aan den Uitgever in te zenden, uiterlijk Zaïurdags des middags ten 12 ure; de prijs van 1 lot 4 regels is 60 centen, voor eiken regel meer 15 centen, behalve 35 centen zegeiregt voor elke plaatsing. 1 J A N U A 11 IJ. 1 JANUARIJ 1853. De ondergeteekenden brengen hiermede hunnen welmeenenden Nieuwe jaars groet met Heil- en Zegenwen- schen aan Bloedverwanten, Vrienden, Bekenden of Begunstigers. Aarts. W. Visiteur. Adriaan. P. Boekhouder bij de Marine. Ahlé. H. M. Griffier bij het Kantongeregt. Arons. J. H. Arts. J. Scheeps-agent. Bakker. A. Grossier. Bakker Bz. C. Boekhandelaar Bakker Bz. D. Graanhandelaar Bakker. J. Zeilenmaker Bas. A. Timmerman. Beets. P. A. Notaris. Ben. F. van der Winkelier. Berghe. J. van den JA. Magazijnm. der Ariill. Berghuijs. "Wed. D. In Wijnen en Steenkolen. Bethlehem. C. Schilder. Boll. M. Boom. J. G. Loods. Boomsma. A. Boon. C. Borst Jz. W. Directeur Postk. te Schagen. Borst Wz. J. Bouliuis. Wed. J. Logementhoudster. Braaksma. S. Apotheker. Breebaart. JBanket- en Koekbakker Breet Jz. C. Broodbakker Bretz. J. S. Opzigter bij den Waterstaat. Breuk. B. B. de Bruggen en familie. J. van Brugh. H. van der Visiteur. Buchele. J. Broodbakker. Buchem. J. van 11. U, Pastoor. Burgers. A. Koopman in Ijzerwaren Burgers. C. Timmerman. Burgers. I. Kapitein der Artillerie. Burgers. L. A. Kapitein der Artillerie. Buuren. J. van Bijl. S. Landman. Carpentier. T. Andringa de Visiteur bij de Ambulante Recherche. Christoftels. J. Pomp- en Blokkenmaker Cock. C. de Hervormd Predikant. Colom. J. Winkelier. Cramer. C. T. Visiteur. Crap Hellingman. A. H. Rijks Ontvanger te Oosthuizen. Crap Hellingman. J. L. Lnspecteur enz. Cremer. J. Havenmeester van het Groot Noordhollandsch Kanaal. Daarnhouwer. H. Hoofdonderwijzer. Dahmen. J. Muziekdirecteur Dekker. D. Hoofdonderwijzer. Dekker. P. T. Douwes Dekker. P. Doopsgezind Predikant. Driessen. W. J. Genees-, Heel- en Verlosk. te Wieringen. Duinker. H. T. Mr. Schilder en Daguer- reotypeur. Duinker. P. J. Duinker. P. P. Adj.-Comm.iss. der Loodsen. Eenhorst. L. B. Banket- en Koekbakker. Eichstorff, H. L. von Visiteur bij de Am bulante Recherche. Enschedé. G. A. Exter. J. van TVinkelier. Fors en Echtgenoote. H. la Luitenant Op- pervuurwerker bij de Marine. Franke. A. Broodbakker. Franke. A- C. Broodbakker Gelder. L. M. van Koopman. Gelhard. P. TVinkelier. Giltjes. S. Boekdrukker. Glaser. B. Winkelier. Goedkoop. Wed. Johs. Graat. J. Commies bij de directie der Marine. Grin. D. C. Hulponderwijzer Grijm. H. Giinther. W. Haar. J. van der Hoofdonderwijzer Harderwijk. C. J. Uurwerkmaker Ilarcmaker. J. Doctor in de Genees-, Ileel- en Verloskunde. Hartsinck. A. Korenmolenaar te Huisduinen- Heer. J. W. de Deurw. lij de Arr. ltegtbank. Hees. C. P. van Sluiswachter. Hellegers. P. A. Banket- en Koekbakker. Hengel. Mr. J. van Burgemeester der ge meente Wieringen. Herwerden. J. van Hoek- J. G. Broodbakker. Hoelands. J- Rijks Ambtenaar. Hoff. L. van 't Landbouwer Holstein. Fortificatie-opzigter. Hoolwerff. G. J. van Banket en Koekbakker. Ihnen. Wed. H. G. Logementhoudster Ingen. J. van Kapitein, Kerstaanwezénd Ingenieur. Jamaer. J. H. de R. C. Pastoor der Bis schoppelijke Cleresie. Janzen. B. Winkelier. Janzen. Gebr. Aannemers. Jekel. P. J. Schoolonderwijzer te Huisduinen. Jelgersma Gz. A. I. Apotheker. Jelgersma Gz. L. Apotheker. Jong. D. de Instituleur, Jong. W de Winkelier. Jonker. J. Schipper. Kaan. P. Schipper. Kaleshoek. Wed. C. Kaletzkij. J. Muziek-onderwijzer Kamper. J. W. Koopman le St. Maarten. Kater. J. II. Mr. Schoen en Laarzenmaker. Kelckhoven. A. van Winkelier. Keuller. J. W. II. Kluit. A. Verkoophuis. Koning. L. de Havenmeester der Marine. Koorn. D. Koopman te Wieringen. Koorn en Echtgenoote. J. Kos. C. J. Landman. Krul. C. S. Voerman. Krul. C. K. Voerman. Krul K. J. Mr. Metselaar. Krijtlijn. H. Hoog-bootsman bij de Marine. Lange. D. de Schipper. Lastdrager. D. Lastdrager. K. Koopman in ffiJzcrwprcn. I Lastdrager. S. Scheepstim/nérba##/

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1853 | | pagina 5