VERGADERING A d v e r leut i n. L. KOEKENHE1M, Tandmeester, SLIJM- en MAAGPILLEÏV. OVERLEDEX L Mos 37 j. J. Iï. Brinkman 11 j. J. J. Meier I £8 j. II. P. Cosse 25 j G. Broekhuijten 14 d. J. II. Douwes 54 j. J P. de Held 46 j. J. S Groen 34 j. Ambtshalye iogesehreven 1. GEMENGDE BERIGTEN. De troepen (ier gealliëerdeii in de Krim hebben de win terkwartieren betrokken. Z. M. heeft den min. van Oorlog, den generaal-majoor Fornslner van Damhenoy be vorderd tot luitenant-generaal. Het neder!, zendeling genootschap heeft in 1854 ruim ƒ40.000 aan giften en legaten ontvangen. Te Breda is een veel belovend jon geling overleden aan de gevolgen van een val van het paard. In Bessarabië staan 150.000 Russen gestationeerd. Langs do pimonlesche grenzen is een militair cordon gelrokken. De koning van Pruissen heeft eeno groole drijfjagl gehouden in het Grunewald. Generaal Canroberl heelt van den Seraskier geëischt 6000 paar schoenen, even zoo veel mantels en 18.000 zakken meel. Jhr. Mr. Cliflord hofmaarschalk des Konings, is benoemd tot ridder van den nederlandschen leeuw. Te llellovoetsluis is op oude jaars avond do vrouw van een huisschilder voorspoedig bevallen van 3 welgeschapen zonen. lSTfiEKOJKDEK. Eeoige bewoners van de zuidzijde yan het helderscli kanaal, vestigen de aandacht van de poiicie, op de verregaande straatschenderij, van per sonen die van de danspartijen, alias bierbalsdie van tijd tot tijd op zon- en feestdagen in Tivoli gehouden worden, terugkomen, naardien deze lieden, zonder vrees voor nachtwachts c. s., een artikel dat voor de overzij te groote luxe schijnt te zijn, zich niet ontzien bewoners aldaar in hunne rust te storen, door met geweld op iedere deur en venster te slaan. Ze twijfelen niet aan den goeden wil der poiicie, brengen het daarom onder hare aandacht en vertrouwen dat de bevoegde magt, vooral op zulke avonden en nachten, hunne nederige buurt voortaan behoorlijk zal doen surveilleren. van den RAAD dor gemeente Helder, op üingsdag den 9 Januarij 1855, des avonds te 7 uur. Heden overleed na een langdurig lijden aan de ge volgen eener borstlering, mijn geliefde Echtgenoot de Heer J. P. de HELD, in den ouderdom van 47 Jaren, diep betreurd door mij en de nagelalen kinderen. A. de VRIES, Wed. J. P. de HELD. Nieuwediep, 4 Januarij 1855. N.B, Er zullen geene uiterlijke teekenen van rouw worden aangenomen. zal den 8 en 9 dezer, te spreken en te ontbieden zijn bij den heer LANDMAN aan den Helder en verder dagelijks aan zijn domicilieBierkade no. 2 te Alkmaar. ®en Presenleer,< gedurende de slooping van het oorlogschip Ar gouil de band te koop: Alle soorten van zwaar en ligt Eiken en Greenenhout, Bal ken, Palen, Brug en Vloerleggersalle soorten van eikon en groenen Deelenvan diverse lengte en dikte. Verders te bekomen: Eik Vaamhout. De Vaam van 7 duim a ƒ3.50 en van 14 duim6.00, De vaam aan huis te bezorgen met verhooging van ƒ0.50. Van heden af te bezien en te bevragen op de Scheeps timmerwerf van S. LASTDRAGER, te Nieuwediep. De Ontvanger van de Directe Belastingen, In- en Uitgaande Rcgten en Accijnsen te Helder, zul op Woensdag den tienden December 1855, des voor middags ten tien ure, op de Havendyk, bij de hoofdwacht van bet corps Mariniers, publiek aan de meestbiedende verkoopen: 123 Ned, ponden Wit Brood, los en gestori. 440 Meel in vaten. 1660 Geraffineerd Zout. Helder 6 Januarij 1855. De Ontoanger voornoemd P. B. KEERINGH. Deze Pillek, die sinls vele jaren met het beste gevolg tegen de slijm en als maagverstekkead gebruikt worden, door bare zachte werking de spijsvertering zeer bevorde ren, bijzonder goed tegen de gal en zeer zacht laxerekd zijnzijn tegen 32| cent het Doosje, met berigt van het gebruik, verkrijgbaar door tusschenkomst van de Heeren Alkmaar. II. Schreuder. Nieuwediep. T. Groen. Bovenkarspel. I. van der Horsl. Purmerende. I. Schuitemaker. Enkhuizen. Wed. G. Wouters. Schaker brug. A. Kriek. O o Hoorn. E. Knaven. 't Zand in do Zijpe. 1. Stam. De pillen van lïollovvay zijn zeer aanbevelenswaardig voor zwakke zenuwen en slerken aandrang van bloed naar het hoofd. Uittrek sel uit eenen brief van den heer Jonh Loid te Erw-wen IJarlech Me-, rionethshire aan den professor Holloway. «Mijnheer: ik rueea het tot mij nen pligl u mede te deelen, dat ik gedurende een geruimen tijd geplaagd was met duizeling in hel hoofd en schemering aan de oogen vergezeld van gebrek aan eetlust en algemeen zwak gestel. Geen middel had mije ne ongesteldheid kunnen genezen, en ten laatste nam dezelve zoo toe dat ik niet meer kon uitgaan zonder van een bediende gevolgd te worden. De heer Slughes te IJarlech, raadde mij toen aan, uwe pillen Ie gebrui ken, hetwelk ik dadelijk deed; en ik hen gelukkig u te kunnen zeggen dat zij mij geheel hersteld en mijne krachten weder gegeven hebben. Door het vermeerderd debiet zijn de prijzen als volgt: Doosjes pillen van 0.80 185 J3.00 6 7513.50ƒ20.55. Potjes zalf van 0.801 85 »3.00, «7.50, »13 85, »20.95. Zijn op franco aanvragen a contant te bekomen hij den heer T Groei Ie Nieuwediep; bij den heer J. Straatman, hoofd-depöthouderIe 's Ilertogeobosch alsmede te Londen, Strand 244, Holloway'» Etablis sement en te New-York 80 Maiden Laoe. .a, i L.aj MIEUWEDIEP BIJ C, BAKKER BZ. GEDRUKT BIJ S. UILTJES.

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1855 | | pagina 4