WEEEBLAD van den III1DER en bet MElilVEDIEP. IONDER DAG 1 JANUARI! 1857. lËte Dit Weekblad wordt eiken maandag-morgen uitge geven bij C. BAKER Bz., te Nicuwethep. De prijs is 80 cents in d drie maanden en voor de buitensteden franco per pos/90 cents. Men abonneert zich bij de Boekhandelaren jn Postkantoren zijner woonplaats. VIJFTIENDE JAARGANG. A DVERTENTIEN gelieve men ongezegeld aan den Ditgever in te zenden, uiterlijk Zaturdags des middags ten 12 ure; de prijs van 1 tot 4 regels is 60 centen, voor eiken regel meer 15 centen, behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. De odergeteekenden brengen bier mede hunnen welgemeenden Nieuwejaarsgroet met Heil- en Zegenwenschen aan Bloedver wanten VriendenBeleenden of Begunstigers. Aarls. I- Visiteur. Amous C. Scheefs-Agent. Arons.J. H. Bakker A. Grossier. Bakker Bz. C. Boekhandelaar. Bakker Bz. D. Graanhandelaar Bakker. D. Havenwachter. Bakker. J. Zeilenmaker. Bas. L Timmerman. Beels. P. A. Bekker. C. A. Plaatselijk Musijkmeester Ben. F. van der Winkelier. Berk. L. van Ie Bewaarder Ie klasse bij de Marine. Bctlilehem. C. Schilder. BierihoiT. B. H. Blok. C. J. Instituteur. Boer. J. de Koster der Nieuwe Kerk. Bok. NV. J. Ilidde Fice-Consul van Groot- Brittannië op Texel. Bolk. H. L. Gemeente-Ontv. te Terschell. Boll. M. Boom. J, G. Loods. Boomsma. A. Boon. C. 2e Commies ter Secretarie en Correspondent der Maatschappij ter bevordering van Landbouw en Land- ontginning in Nederland. Boon. J. C. Schipper en Winkelier. Borst Jz. NV. Directeur Postk. te Edam. Borst NVz. J. Bosch Reilz. Mr. Ch. Braaksma. S. Apotheker. Braam Houckgeesl. A. C. van Equipage meester der Marine. Breebaart. J. Banket- en Koekbakker. Bretz. J. S. Opzigter bj den Waterstaat. Breuk. B. R. de Bruggen en familie. J. van Bruin. A. J. Broodbakker. Bruin. J. J. Broodbakker. Bruijn. P. A. Hoofd-Ingenieur Bnchele. J. Broodbakker. Bucheni. J. S. van R. CPriester en Pastoor Buisonjé. J. C. de Boekhandelaar Burgers. A. Koopman in Ijzerwaren. Burgers. NVed. G. Buuren. G. J. van Secondant te Giessen- oudekerk. Buuren. J. van Ie Commies ter Secretarie. Bijl. S. Winkelier. Carbasius. J. A. Chrisloffels. J. Pomp- en Blokkenmaker. Cock. C. de Hervormd Predikant. Colom. J. Winkelier. Crap Hellingman. A. H. Rijks-Ontvanger te Hoogwoud c. a. Crap Hellingman. D. Gezagvoerder. Crap Hellingman. J. L. Inspecteur enz. Crerner. J. Havenmeester van het Groot Noordhollandsch Kanaal. Daarnhouwer. H. Hoofdonderwijzer. Dambrink. E. Visiteur. Dechateleux. C. H. M. A. Visiteur. Dekker. D. Hoofdonderwijzer. Dekker. N. Dekker. P. Havenwachter. Denijs. A. Visiteur. Donker. H. A. Winkelier. Douwes Dekker. Doopsgezind Predikant. Duinker. C. Loods. Duinker. H. T. Schilder en Daguerre'otyp. Duinker. P. PAdj,-Commiss. der Loodsen Duinker en Goedkoop. Kargadoors. Exter. J. van Fleischhacker en Echtgenoot. J. A. C. Franke. A. Franke. C. Broodbakker. Gelder. L. 31. van Koopman in Manufact. Gel hard. P. Winkelier. Gilljes. S. Boekdrukker. Goedkoop. NVed. Johs. Gooien. S. Huistimmerbaas. Graaff. D. Kz. Smid en Kagchelmaker. Graaff. K. Landman. Grin. D. C. Onderwijzer en Binnen-vader in hel Doopsgez Weeshuis te Amsterdam. Groot. J. Mr. Kleedermaker en Leverancier. Grijm. II. Güuther. NV. Haar. J. van der Hoofdonderwijzer Harderwijk. C. J. Uurwerkmaker. Hareniaker. J. Doctor in de Genees-, Ileel- en Verloskunde. Heer. J. NV. de Deurw. bij de Arr.-Regtb. Hees. C. P. van Sluiswachter. Hellegers. P. A. Banket- en Koekbakker. Hengel. Mr. J. van Burgemeester der ge meente Wleringen Hessling. E. H. Heijn. J. Kuiper. Herwerden. J. van Iloff. NVed. L. van 't HoolwerfT. G. J. van Banket- en Kockb. Hoolwerff. Jb. van Banket- en Koekbakker. Hopmans. I. Ihnen. NVed. H. G. Ingen. J.van Majoor,Eerslaanw.Ingenieur. Jamaer. J. II. de Pastoor. Janssen. J. H. Herbergier. Janzen. B. Winkelier. Janzen. Gebr. Aannemers. Jaring. S. Jekel. P. J. Schoolonderwijzer.. X.

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1857 | | pagina 1