HELDER es bet i\IEMED!EP. VRIJDAG 1 JANUARI J 1858. 1 J A N U A R IJ. Dit Weekblad wordt eiken maandag-morgen uitge geven bij C. BAKKER Bz.te Nieuwediep. De prijs is 80 cents in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zich bij de Boekhandelaren en Postkantoren zijner woonplaats. ADVERTEXTIEN gelieve men ongezegeld aan den Uitgever in te zenden, uiterlijk Zaturdags des middags ten 12 ure; de prijs van 1 tot 4 regels is 60 centen.- voor eiken regel meer 16 centen, behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. De ondergeteekenden brengen hier mede hunnen welmeenenden Nieuwejaarsgroet met Hell en Zegenwenschen aan Bloed verwanten VriendenBeken den en Begunstigers. Aarts. W. Visiteur. Amons. C. Scheeps-Agent. Arons. J. H. Bakker. A. Grossier, Bakker Bz. G. Boekhandelaar Bakker Bz. D. Graanhandelaar. Bakker. J. Zeilenmaker. Bakker. Vsz. Broodbakker te Koegras. Bas. A. Timmerman. Beels. P. A. Bekkcr. G. A. Ben. F. van der Winkelier. Berk L. van Te Bewaarder Te klasse bij de Marine. Bethleliem. C. Schilder. Bienhoflf. B. H. Bitter H. Genees-, Heel- en Verloskundige Blok. C. J. Instituteur. Blokziel. M. Apotheker. Boer. J. de Koster der Nieuwe Kerk. Boll. M. Boll. P. Vleeschhouwer. Bommel. M. Loods. Boom. J. Kleedermak. en Manufacturier Boom. J. G. Loods. Boomsma. A. ZESTIENDE JAARGANG. Boon C. 2e Commies ter Secretarie en Correspondent der Maatschappij ter bevordering van Landbouw en Land- ontginning in Nederland. Boon J. G. Schipper en Winkelier. Borst Jz. W. Directeur Postlc. te Edatn. Borst Wz. J. Bosch Bcitz. Mr. Ch. Braaksma. S. Braam Houckgeest. A. C. van Equipage meester der Marine. Breebaart J. Banket- en Koekbakker. Breet. W. Mr. Smid. Brelz. J. S. Opzigter bij 'sRijks Waterst. Breuk. B. R. de Bruggen en familie. J. van Bruggen. W. G. M. van Bruin. A. J. Broodbakker. Bruin. J. J. Broodbakker. Brnijn. P. de Buchele. J. Broodbakker. Buckem J. S. van R.C. Priester en Pastoor Buisonjé. J. C. de Boekhandelaar. Burgers. A. Koopman in Ijzerwaren. Burgers. Wed. G. Burgers. J. Majoor der Artillerie. Buuren J. van Te Commies ter Secretarie Bijl. S. Winkelier. Ckristoffels. J. Pomp- en Blokkenmaker Cock. C. de Hervormd Predikant. Colom. J. Winkelier. Crap Hellingman. J. L. Inspecteur enz. Daarnhouwer. H. Hoofd-Onderwijzer. .Dambrink. E. Visiteur. Dechaielcux. G. H. M. A. Visiteur. Dekema. H. J. Winkelier. Dekker. D. Hoofd-Onderwijzer. Dekker. N. A. Denijs en Echlgcnoot, Donker. H. A. Winkelier. Douwcs Dekker Doopsgezind Predikant Duinker. Ii. T. Schilder en Daguerrdoiyp Duinker P.P. Adj.-Commiss. der Loodsen Duinker en Goedkoop. Kargadoors. Es. J. A. IJ. van Exler. Wed. J. van Franke. C. Broodbakker. Gelder. L. M. van Koopman in Manufact Gelhard. P. Winkelier. Geij van Pitlius. W. Gilijes. S. Boekdrukker. Goedkoop. Wed. Jobs. Gooien. S. Huistimmerbaas. Graaff. D. Kz. Smid en Kagchelmaker. Graaff. K. Smid en Kagchelmaker. GrinD. C. Onderwijzer en Binnen-vader in hel Doopsgez Weeshuis te Amsterdam. Groen. P. Makelaar. Groot. J. Mr. Kleermaker en Leverancier. Grijm, H. Günlber. W. Haar. J. van der Hoofdonderwijzer Haremaker. J. Doctor in de Genees-, Hell en Verloskunde. Heer. J. W. de Deurw. bij de Arr.-Rcgtb. Hees. C. P. van Sluiswachter. Hellegers. P. A. Banket- en Koekbakkers

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1858 | | pagina 5