GEVESTIGD: Mr. H. JONKER Hzn. Inschrijving Handelsregister. Van 14 tot 27 April 1941, Wijzigingen Anna Paulowna A. Keuris, Kerk weg 7, café en winkelbedrijf café overgegaan aan W. Bruin en win kelbedrijf aan L, Meeldijk Cz. Wieringen C, Metselaar Pz., Westerlanderweg 51, brandstoffen- handel overgegaan aan C, de Haan Pz, GEMEENTE WIERINGEN. STIERENKEURING WIERINGEN. Uitslag van de op 31 Maart te Wieringen gehouden voor j aars- stierenkeuring. Driejarige Stieren. Goedgekeurd om op de Centra le keuring te verschijnenSim- son, eig. Wed. D. N. Mulder en Cesar, eig. M. Bakker, Tweejarige Stieren. Voor het N.R.S. werden defini tief goedgekeurd de stieren Ymkjes Frans, eig. A. C. Lan- gereis en Blok Melkbron,- eig. O. de^Haan. Voor N.H. werden goedgekeurd Gladiator, eig. P. Veerdig, Geer tjes Lindbergh, eig. Jn. Kooij en Dirk,""eig. S. Snooij. .Éénjarige Stieren. X Voor het N.R.S. werden goedge keurd Ymkje's Constantijn, eig. J. D. Aij, Coenraad, eig. D. Veer dig, Kapitein, Ma jaar en Adel- bert, eig. Wed. D. N. Mulder, Ce- sar 4, eig. Jn. Veerdig, Pieter en Cesar 6, eig. M. Bakker. Voor N.H. werden goedgekeurd Frans, eig. J. D. Aij, Karei, eig. Jn. Veerdig, Frits, eig. A. C. Lan- gereis., Cor, eig. M. Bakker, Ceres, eig. Jb. Kool, Cesar 3 eig. N. Bak ker en Egbert eig. Wed. A. Kooij. Voor Prov. reglement werden goedgekeurd Aagje's Jan, eig. W. Pranger, Zwartkop's Gerard eig, P. C. Lont, Dirkje's Simson eig. D.Veerdig en Frit3 eig, H. Attema. DEN OEVER. APOLLO'S LEDEN DOEN - EXAMEN. .Zoo togen j.1. Zondag 26 April 7 leden van Harmonie „Apollo" naar Alkmaar alwaar het jaar lij ksch examen gehouden werd van de Nederlandsche Bond van Muziekvereeivigingen. Er waren rijf deelnemers voor examen A en twee voor het zwaardere exa men B. De beoordeelingsjury was dit jaar C. v. d. Knaap, Henrie Ver haar en W. P. Stein. De punten van beoordeeling waren 1 Zui verheid, 2 Klank, 3 Intinatle en Embouchure, 4 Techniek, 5 Rhyth- miek, 6 Nuanceering, 7 Fraceering, 8 Articulatie, 9 Opvatting en Voor dracht, 10 Theorie en Muziekge schiedenis. Van de zeven sollici tanten slaagden er zes en konden met hun -behaalde diploma huis waarts keeren. Geslaagd zijn voor diploma AW. Hermans, clar. 60 p., G. Smid clar., 62 p., J. Ra- kes, trompet, 60 p., H. v. Glab- beek, corhoorn, 72 p. Voor Diploma B. J. Bakker, clar. 60 p. en Jac, v. Glabbeek, fluit, 72' punten, De candidaten voor Diploma B. behaalden voor het vak Theorie en Muziekgeschiedenis 10 punten, bravo Jammer dat een candi- daat N. Takes moest worden af gewezen daar hij voor Theorie zeer goed behaalde, n.L 8 p., doch practisch 6 p. te kort kwam. Doch daarom niet ontmoedigd, het vol gend jaar beter. Trouwens een mooi succes voor onze Wieringer muziekschool, doch tevens ook voor Harmonie Apollo daar dit de weg is om in het korps goede en geschoolde krachten te krijgen. Niet in woorden, doch in daden toonen een waardig lid te zijn, be vorderd het- muzikale peil van Wieringen. Aan allen onze wel gemeende felicitatie en vooral aan hunne leeraar J. v. Glabbeek. POLITIE. Aan komen loopen een witte keeshond en een konijn. Verloren een zilverbonboekje, inh. ongeveer tien gulden. Inl. Gem.-bode H.-hoef. Politie. Gevonden een dames- armband. Inl. bij den Gem.-Bode. DEN OEVER. VRIJE KINDERGROEP. Zaterdag 2 Mei a.s. zal boven genoemde Kindergroep o.l.v. den heer Steeman een uitvoering ge ven in de zaal van den Heer'Lont. Een zeer moor zangprogramma zal ten uitvoer worden gebracht, afgewisseld door muziek. Aanvang 8 uur. (Zie adv.) FILMNIEUWS. Zaterdag en Zondagavond on Zoo dagmiddag 3 uur de film IMMER NURDU Ditmaal een groote film-operette, een vroolijk spel van liefde, jaloezie en concurrentienijd. in deze film zijn vele nieuwe schlagers verwerkt en deze vroolij- ke film van zang, dans en rijk ge monteerde revuetafreelen houdt ons lot bet einde aangenaam bezig. Het is de beste operette-film van het seizoen - vol bonte afwisseling homoristische scènes en meeslee- pende muziek. Predikbeurten Wieringen. NED. HERV. GEMEENTE. Zaterdag 2 Mei 8 uur V.C.J.B, te H.-hoef.. Lichtbeelden. ZONDAG 3 MEI. H.-hoef nm. 3 uur Ds. v. Beek. Doopsbe diening. Den Oever 7.30 uur Ds. Lugt. DOOPSGEZ. GEMEENTE. H.-hoef v.m. 10.30 uur Ds. Lugt. Woensdag 29 April Zusterkring Den Oever. R. K. KERK St. HIPPOLYTUS. Hoofdstraat 23. Zondag 4e Zondag na Paschen. lste Zondag van de Meimaand. 7 30 Vroegmis. 9.30 tot intentie. 1 uur oefening van de eerste Com- muniecantjes. 2.30 Maria-lof met Meimaandpreek. Na de Hoogmis Bibliotheek. Na het Lof Jpngens en Meisjes jeugdwerk. - Collecte v. d. kerk. In de week iedere avond om 7.30 Meimaand-oefening ter eere van O. L. Vrouw. 27 Kinderen uit Rotterdam zullen hier onder de parochianen komen. Wanneer ze zullen arri- veeren wordt nog nader bekend gemaakt. Zondag a.s. is er lste H. Communie voor de kleintjes. - Op Hemelvaartsdag de Plech tige Geloofsbelijdenis van de grooteren. Zondag 17 Mei groote Maria- avond.. ECONOMISCHE RECHTER. Beroepssmokkelaars krijgen gevoelige straffen. Een dorscbcontroleur, die gecontroleerd werd. Als officier en rechter een geval moeten behandelen, dat tot de ca tegorie „zwarte handel'' hoort, dan zijn ze terecht niet malsch en wor den gevoelige straffen uitgedeeld. Zoo verscheen Maandagmorgen o.a. voor den rechter Petrus Jaco- bus Mul uit Heerhugowaard, die „en gros" deed. Hij had een zeer groote hoeveelheid tarwe betrokken van een zekeren Pancras uit Zuidschar- oude en die hoeveelheid op een nacht vervoerd per .vrachtauto en op een zolder in Waardland opge borgen, Daar werd nog 48 mud van de vermoedelijk gestolen partij ge- onden door de controleurs. Natuurlijk werd Mul danig aan den tand gevoeld en mr, de Brueys Tack vroeg daarna 3 maanden ge vangenisstraf met verbeurdverkla ring van de tarwe en de auto. Uitspraak over 8 dagen. Een andere beroepssmokkelaar, Jac. Petrus Stroet uit Medemblik, had 81 Kg. erwten en 76 Kg. capu- cijners vervoerd en voorhanden ge had eisch f 400 of 60 dagen von nis f 200 of 25 dagen. En dan tenslotte een niet-alle- daagsche zondaar H. A. Veenhuis uit Middenmeer, van beroep dorsch- controleur. Hij had, toen hij eenige dagen uit logeeren ging, ongeveer Vis Kg. erwten en 14 Kg. tarwe meegenomen, zoogenaamd om gedu rende de logeerpartij wat te eten te hebben. De controleur, die n.b. moet zorgen, dat het gedorsebte graan niet in verkeerde handen komt, die een der belangrijkste scha kels is in het controlesysteem, wist heel goed, dat anderen niet aan de tarwe mogen komen, maar meende blijkbaar, dat hij zelf een uitzonde ring vormde. Mr. de Breys Tack kon geen enkel schuldbesef bij den ver dachte ontdekken en meende, dat verdachte absoluut niet geschikt was voor zijn werk. Hij vroeg f 80 of 20 dagen, maar mr. Krabbe maak te er tenslotte f 40 of 8 dagen van. hei- en boschbrand gewoed te Nleuw-Milligen. Het vuur begon op de hei en sloeg daarna op een bosch over, waardoor twee villa's tot den grond toe afbranden. Van de inboedels kon niets gered wor den. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor: De brandweer uit Apeldoorn, Uchelen, Hoog Soe- ren, Nieuw Milligen, Stroe, Gar deren en Uddel verleenden haar assistentie bij dezen brand. Na enkele uren blusschen was hij vrijwel bedwongen. Zeventig tot tachtig hectaren zijn afgebrand. POSTBODE VEROORDEELD. Het gerechtshof te Amsterdam be vestigde gisteren het vonnis, gewe zen tegen een hulpbesteller dér Pos terijen, die in Amsterdam-West schillende brieven, waarvan 'kij ver moedde, dat zij bonnen bevatten, had erduisterd. De rechtbank had den man acht maanden gevangenisstraf opgelegd en in ho'oger beroep was bevestiging van dit vonnis gerequi- reerd. Slachtoffers van misdadig Engelsch bombardement. Het aantal slachtoffers van het meedoogelooze Engelsche bombarde ment op de burgerbevolking van een stad in het Westen des lands, is thans tot 27 dooden gestegen. In de zie kenhuizen bevinden, zich nog acht tien zwaargewonden, VISSCHERIJ. Weer ondermaatsche visch. De visscherij op het IJsselmeer is boven verwachting reeds vrij spoedig, na den buitengewoon stren gen winter, met volle kracht her vat kunnen worden. Alle Huizer- en Spakenburger botters zijn voor den Zuidwal in actie en inkorting der verboden strook voor den kuil heeft gunstig gewerkt. Een mast op plm. 2 Km. benoor den de Huizerhaven in zee geplaatst, gericht op Marken-Oost geeft de grens der zóne aan. Door de versmalling dezer zone zijn de schuiten dichter bij de vrije vischterreinen, blijven dus dichter bij de havens en loopen eiken avond met vangst binnen, tot groot gerief der vischhandelaren. Toch hebben deze gunstige facto ren visscher en handelaren niet weer houden, verkeerde praktijken toe te passen. door verkoop van onder maatsche aal. Verleden jaar zijn vele vonnissen geveld, waarbij hechtenis lot één maand en boeten tot f 100 zijn geêischt. Reeds een paar dozijn verbalen zijn opgemaakt tegen vis- schers die ondermaatsche aal en pa ling aan boord hadden. Ook vischventers, die de verba- den visch vervoerden, zijn door de ijkspolitie aangehouden en honder den ponden verbeurd verklaard, Zoo wel bij aankomst in de haven als op de - enkele - toegangswegen door de lage gebieden rondom Bunscho ten, wordt stevig gecontroleerd, Af voer naar Huizen kon tot heden ver hinderd worden. Nat. Dagbl. WIERINGERMEER. BINNENL NIEUWS. SCHAPEN DOODGEBETEN. Een losloopende hond heeft In het landelijke dorpje Andel N-Br., een ware ravage aangericht on der de schapen. Achttien schapen zijn doodgebeten. Drie andere rijn nog ernstig gewond. FELLE HEIDEBRAND TE NIEUW-MILLIGEN. Maandagmiddag heeft een felle GELDIGE BONNEN. Bon No.Artikel 26 April t.e.m. 2 Mei 0 22 A brood 4 rants. brood of gebak 22 B brood Vs rants. brood of geb. 22 A vlëesch Vleesch of Vleeschwaren. 22 B vleesch V« rants. Vleesch- of Vleeschwaren. 22 A aardappelen 1 3/4 kg aardap. 22 B aardappelen J/s kg. aardapp. 19 April t.e.m. 16 Mei. 279 algemeen 1 kg. Suiker. 280 algemeen 500 gr. Jam of 250 gr. Suiker. 277, 281, 285, 289 algemeen 1 rants. Bloem, Brood of Gebak. 4—09, 4—10 reserve 250 gr. Rijst. 283, 291 algem. 250 gr. Peulvrucht. 284 algemeen 250 gram Gort. 287 algemeen 100 gram Vermicelli of Maizena. 278, 282, 286, 290, 294 algemeen 100 gram Kaas.l 21 A t.m. 24 A melk 31/? L.melk.j 21 B t.m. 24 B. melk 1 3/4 L. m. 3—12 of 4—12 400 gr. 'Sinaasapp. j 21 April t.e.m. 29 Apx-il 21 boterkaart Va rants. Boter. 21 vetkaart Boter of Margaine of Vt rants. Vet. 19 April tm. 13 Juni 288 algemeen 250 gram Kofflesurrogaat. ANDERE BONNEN. Bon No.Artikel 16 Petroleum 2 Liter Geldig t. 13 Juni. 07 K.F., Brandstoffen 1 eenh. 08 KF. Brandstoffen 2 eenh. Geldig t. 30 April. 272 Algemeen 1 rants. Zeep, 30 Apr. I Zeep 1 rants. zeep 30 April. I Toiletzeep, 75 gr. Toiletz. 30 Apr. L. (Mannen) Textiel 50 gr. Scheerzeep 30 April. 16 Honden- en kattenbrood 30 Apr. Op bon 07 en 08 KJF. geen anthr. ONZE PRIJSVRAAG. DE DATUM VAN INZENDING TOT 15 MEI VERLENGD. Aanvankelijk hadden wij de da tum van inzending voor onze prijsvraag op 30 April a.s. be paald. Van verschillende zijden be reikte ons echter het verzoek of het niet mogelijk was deze datum wat te verstellen. Ook werd ge vraagd om de voorwaarde van deelname nog eens af te drukken.. Het zou ons een groot genoegen zijn en de Commissie die de aan bieding van het monument der bevolking ter hand heeft geno men evenzeer, als op het monu ment van de bevolking een op schrift komt uit de Bevolking. Daarom wekken wij nog eens gaarne op tot deze mooie prijs vraag. Hieronder vindt men de na men van de jury, die over de binnengekomen inzendingen zal beslissen, nogeens afgedrukt, als mede de voorwaarden tot deel name. De jury G. G. Loggers, burgemeester van Wieringermeer, tevens voor zitter der jury Ir. A. A. Ovinge, Rentmeester van Wieringermeer Ir. S. Smeding, A. D. van Eek en Mr. A. F. Kamp. Voorwaarden en aanwijzinger voor deelnemers aan den prijs vraag. Leest dit nauwkeurig en knip het uit. 1. Deelname staat vrij vooi ingezetenen van de Wiwinger- tneer van alle leeftijden één persoon mag een onbeperkt aan tal voorstellen insturen. 2. De voorstellen dienen dui delijk. geschreven te worden, met goed leesbare vermelding van naam, adres en leeftijd van de(n) inzender papier aan èèn zijde beschrijven. 3. Op de enveloppe te vermel den in den linkerbovenhoek Prijsvraag. 4. Er worden 3 prijzen uitge loofd, bestaande uit mooie boek werken. 5. De uitspraak van de jury is bindend het staat de jury vrij zoonoodig wel de prijzen toe te kennen, doch niettemin geen der bekroonde antwoorden als zinsspreuk voor te dragen. 6. De in te zenden tekst mag ten hoogste bedragen 100 letters. De deelnemers zijn vrij in de keuze van het onderwerp. Dit zal echter verband houden met de zinnebeeldige voorstelling van het monument. Men drukke zijn ge dachten zoo kort en kernachtig, doch tevens zoo duidelijk als ee- nigszins mogelijk is, uit. 7. Inzendingen moeten wor den ingezonden aan de redactie Wieringermeerbode, Brugstr. Middenmeer, uiterlijk tot 15 Mei ONS WIERINGERMEERHOEKJE. 2 a/u. yL BURGERLIJKE STAND Geboren Willem Egbert, zoon van R. Renkema en T. de Vries Adrianus Lambertus Josephus, zoon .van F. H. J. J. Roosmalen en F, P, A. van Dorst Jacob, zoon van G. van der Schaaf en A. Keijzer Ma- rianne Gesine, dochter van G. H. Eartelink en S. V, Bouma Willem Corneiis, zoon van C. Klare en A. Purmer Geertruida Janna, doch ter van W, Noor en A, Kwant Aart Nicolaas, zoon van G. L. de Smit en B. W. Schoolmeester Jan, zoon van K. C. Bischoff Tulleken en A. Barendsen Corneiis, zoon \an F. N. Gouwenburg en N. Jonker Feironella Elisabeth Maria, docüter van P, J. N. Kessels en B. E. Hoogen dijk Jospehina, dochter van H. 1. bcschman en G. J. Verwoolde Marfinus Petrus Jacob, zoon van P. J. J. Dekkers en M. H. A. van der Ueijden Frans, zoon van S. C. de Jong en J. C. Günzel. Overleden Gerrit Jan van Dijk te Hoogwoud. Ondertrouwd Geene. Getrouwd Corneiis Gerrardus Ruijter en Afra Hoogendijk Aloui- sius Johannes Valckse en Jantje Hak ADVOCAAT EN PROCUREUR TE DEN HELDER, ten kantore van Mr. J. Mulder, j (Koningstraat 82, Tel. 23-15) alwaar zij tezamen de praktijk zullen uitoefenen. SPREEKUUR van 9—3.30 uur. Spreekuur te Anna Paulowna in Hotel Veerburg, kamer 1, na 2 uur PLECHTIGE INSTALLATIE BESTUUR HEEMRAADSCHAP „DE WIERINGERMEER." Maandagmiddag heeft op plech tige wijze in de raadszaal van de gemeente, de installatie plaats gehad van het bestuur van het Heemraadschap „De W.-Meer." Ir. A. Ovinge heette achtereen volgens welkom. Ir. Smeding, als vertegenwoordiger van den Secr. Generaal van het Departement van Waterstaat, de heer H. Bak ker, vertegenwoordiger van den Secr. Generaal van het Departe- mt van Financi6n de Commis saris van de Prov. Noord Holland, Mr. A. Backer en de beide be stuursleden van de Provincie de beeren J. Saai en Mr. W. M. Fel- hoen-Kraal de heeren Gomman deur en Boersma als vertegen woordigers van de vereeniging van Noord-Hollandsche Water schappen; Ir. Thomése, Hoofdin genieur van den Provincialen Waterstaat Ir. Postma, Hoofd der Waterbouwkundige Afdee- ling van de Wieringermeerdirec- tie de heer A. Saai als Dorps- boerenleider van den Landstand en Ir. Wentholt, Inspecteur van de Staatslandbouwbedrijven. Bericht van verhindering was binnengekomen van den Beauf- ragte voor Noord Holland. Na dit uitgebreid welkoms twoord leest Ir. Ovinge het besluit -oor van den Secr. Generaal van vVaterstaat, waarin de volgende beeren benoemd zijn in het be stuur van het Heemraadschap ..De Wieringermeer" Ir. A. Ovinge, Dijkgraaf en de beeren G. G. Loggers. P. G. Luth, O. H. Venema en C. M Montsma tot Heemraden. Ir. Ovinge richt zich vervolgens tot Mr. Backer met de volgende woorden Mijnheer de Commissaris, U hebt, direct na de benoeming van Dijkgraaf en Heemraden het voornemen te kennen gegeven, dit Bestuur persoonlijk te willen installleeren. Wij hebben in dit voornemen gemeend te mogen zien een uiting van Uw groote belangstelling voor het Jongste deel van de Provincie Noord- Holland, de Wieringermeer. Ge zien ook Uwe werkzaamheden destijds als Lid der Bestuurscom missie voor de Wieringermeer, waarbij ook herhaaldelijk van Uw medeleven met het nieuwee land is gebleken, -stellen wij het op prijs, dat U persoonlijk tijd vrij hebt willen maken om naar de Wieringermeeer te komen voor deze installatie. Mijnheer de Commissaris mag ik U thans verzoeken tot de in stallatie te willen overgaan. Alvorens de Commissaris zijn installatie houdt, beëedigt hij Ir. Ovinge als dijkgraaf. Na deze plechtigheid me moreert de Commissaris de reeks %an mijlpalen die de historie van Wieringermeer reeds heeft en waarvan deze plechtigheid een Waardig sluitstuk is. Na hierbij vrij uitvoerig te heb- oen stilgestaan spreekt de Com missaris woorden van lof tot Ir. Smeding, die zoowel als boer als burgemeester zijn sporen verdiend heeft in de Wieringermeer en maar noode heeft kunnen schei den. Het bestuur van het Heemraad schap moet zich richten naar de toekomst. De Wieringermeer is bovenal een gemeenschap van"*de toekomst. Spr. heeft zich wel eens afge vraagd of men in de Wieringer meer na al het mooie wat men heeft verricht, niet te spoedig te rug is gevallen tot de Oud-Hol- landsche gesappigheid. Hebben de boeren het na de eerste moeilijkheden niet al te goed gehad? Ons land is een land met een groot verleden, maar ons land is ook het land van de toekomst. Spr. dringt er op aan dat zoo wel de Burgemeester, als de Dijk graaf samen zullen werken met de vertegenwoordigers van de Land stand. En dat men steun zal ge ven aan doeleinden die moeten worden nagestreefd ook al hebben deze niet de onverdeelde instem ming. Spr. hoopt dat in welke functie en op welke plaats hij zich ook bevindt altijd met voldoening zal terug kunnen zien op de instelling van het Heemraadschap „De Wie ringermeer." Nadat Ir. Ovinge de Commissa ris dank heeft gebracht voor zijn woorden gaat de heer Ovinge over tot het beëedigen van de Heem raden, waarna hij zich met een persoonlijk woord tot de beëedig- den richt. Vervolgens houdt Ir. Ovinge nog een rede waarin hij in bijzonder heden treedt over de werkzaam heden van het Heemraadschap om vervolgens hulde te brengen aan de nagedachtigtenis van Dr. Ir. C. Lely naar welks plannen de drooglegging zich thans voltrekt en reeds voor een deel heeft vol trokken. Na de heer Ovinge spreekt nog Ir. Smeding namens de Secr. Gen. van het Dep. van Waterstaat en de heer G. G. Loggers namens de Heemraden. Beide sprekers wordt dank ge bracht door Ir. Ovinge. Een gelukwensch was nog bin nengekomen van het Hoogheem raadschap N. H. Noorderkwartier. Nadat thee en eerewijn was rondgedeeld werd de bijeenkomst gesloten. STIERENKEURING SLOOTDORP. Uitslag van de Stierenkeuring te Slootdorp op 31 Maart jJ. Twee-jarige Stieren Definitief goedgekeurd voor het N.R.S.Maja's Frans 7, eig. Proef- boerderij Oost-Waardhoeve en Ernst, eig. H. Homan. Voor N.H. goedgekeurd Wigle, eig. F. Gouwenberg, Ruurd, eig. T. j. Hoogland en Aukje's Lihdy, eig. H. Homan. Voor Prov. reglementAnna's Donald, eig. J. H. Woudstra. Éénjarige Stiereiy: Voor N.R.S. werden goedge keurd Mina's Bert, Geertjes, Bert, Geertje's Bert 2 en Klaske's Smirnoff, eig. Gebr. Montsma, Aalt je's Frans, eig. B. Miedema, Primus, eig. J. K. Veenkamp, Aïse, eig. T. J. Hoogland, Roosevelt en Cesar, eig. N. Hoornsman. Chur- chill, eig. W. Kooij, Sjouke, eig. J. Tj. v. d. Schaaf, Frans Smir noff, Corneiis en Reindert, eig. H. Grin. Voor N.H. werden- goedgekeurd KniUes, eig. H. Luinenberg, Do- rus, eig. T. J. Hoogland, Age Jan, eig. H. B. Kielstra, Willy's Bert, eig. H. Blaauw, Petrus Athleet, eig. G. Okkema, Simon, eig. Staatslandb. bedrijven, Emma's Generaal, eig. H. Homan, Adema's Adriaan, eig. D. de Zwart en Adam efg. W. v. Zadelhoff. Voor Prov. Reglement werden goedgekeurd Lindbergh's Adema, eig. B. C. Miedema, Boukje's Smirnoff, eig. Tj. Kooistra, Elsje's Smirnoff, eig. P. R. Smid, Tabe, eig. H. B. Kielstra, Minne, eig. G. G. Miedema, Louis, eig. J. P. Kits, Jelle en Marius, eig. Staats landb. bedrijven, Jan, eig. W. v. Zadelhoff en Thijs, eig. J. L. Gorter. Predikbeurten W.-meer. ZONDAG 3 MEI. NED. HERV. GEMEENTE. M.-meer 10.30 u. de hr. Kalis. W.-werf 2.30 uur de hr. Kalis. EVANGELISATIE. Voorbereiding H. Avondmaal. Slootdorp 10 ~u. Cand. A. Flink uit Nieuw Vennep. W.-werf v.m. 10 u. Cand. Ybema. M.-meer 2.30 u. Cand. R. Ybema. Jeugdkring 8 uur Middenmeer. GEREF. KERK MIDDENMEER. M-uneer 10 u. Ds. A. Schaafsma. M.-meer 3 u. Ds. A. Schaafsma. GEREF. KERK SLOOTDORP. Slootdorp 10 uur Ds. L. J. Goede. Slootdorp 3 u. Ds. L. J. Goede. GEREF. KERK W.-WERF. W.-werf 10 u. Ds. H. v. Twillert. W.-werf 3 u. Ds. H. v. Twillert. R. K. KERKBERJCHT. Vrijdag le Vrijdag der maand, bijzonder toegewijd aan de ver eering van Jesus' Goddelijk Hart. 's Avonds 7Va uur Lof met toew-- ding tevens opening van de Mei maand. Zaterdagavond biechtgelegenheid van 7 uur tot 8x/t uur. Om half acht Rozenkransgebed met Litanie en lied ter eere van O. L, Vrouw. Predikbeurten Medemblik. ZONDAG 3 MEI. NED. HERV. GEMEENTE. Medemblik 10 uur. Eerw. Heer Lodder,

Wieringermeerbode | 1942 | | pagina 2