WIERINGEN. Dieverij. In de Belt moesten verleden week weer aardap pelkuilen en kippenhokken het ontgelden. De kippen werden netjes bij het hok geplukt en toen meegenomen. Van de daders geen spoor. Groote brand te H.-hoef. In de Belt te H.-hoef stond Zaterdagmorgen eensklaps een boerenwoning, ("eigendom van den heeren N. en j. Lont Ez.) welke was verbouwd tot bewoning door zes gezinnen, in brand. Het vuur greep door 't vlamvatten van 't rieten dak en de hevige wind zoo snel om zich heen, dat slechts weinig inboedel van de men- schen gered kon worden. Wegens weinige druk op de waterleiding kon de brand weer bijna niets uitrichten. Het is meer als wonder» dat de woningen aan de Zuidkant van de weg, waar vlokken brandend riet omheen vlogen, bleven gespaard. Slechts een paar bewoners waren tegen brandschade verzekerd. POLITIE. Gevonden een Vulpen (groen). In 1Politie Middenmeer. NIEUWS IN 'T KORT. Een Zaansch gezin op voedsel uit getrokken naar de Wieringermeer, vond bij zijn thuiskomst het huis zoo goed als leeg gestolen. In Amsterdam staatmen niet zelden van 5 tot lOu. s' morgens in de rij om een broodje-op-de-bon en vaak nog zonder succes. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze.lieve Vrouw en Moeder Henderika Woortman- Kremers, in den ouderdom van 52jaar. W. Woortman Henderik Berend (Duitschland) Gezina Annie en Verloofde Rika Wessel (Duitschland) Jantie en Harm. Wieringen, 27 Febr. 1945. Oosterland. De teraardebestelling heeft plaats gehad te Oosterland Vrijdag 2 Maart. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van deelneming ondervonden bij het overlijden en de teraar debestelling van mijn geliefde Vrouw en Moeder GUURTJE MULDER zeggen wijhartelijken dank.Aan Ds. v. Beek voor zijn woor den van troost tot ons ge sproken, aan fam. Halfweeg voor hun hulp en bijstand en aan de begrafenis vereeniging „De Laatste Eer" voor de goe de regeling ,der teraardebe stelling. M. Koorn Jaap Westerland, Maart 1945 Geboren CORNELIS zoon van H. Hannema E. Hannema-Sprenkeling Wieringen, 2 Maart 1945 Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Gerrit Johannes wij noemen hem GERJO N. Boontjes-v. Dalen G. Boontjes Rie, Tiny, Gerrie W.-werf, 2 Maart 1945 Friescheweg J 23 Te koop of te ruil gevraagd jongensschoenen maat 28 29. Brugstraat 23 Middenmeer Thoss C J. Hoeks/1 en Eertsche Hummel geven kennis van hun voor genomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vin den op 13 Maart a,s. s nam. uur. Westerland 22, c ,.c Westerland 7S, 13 Feb'' 45 Dinsdag 13 Maart a s. ho pen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders P. Hummel en R. Hummel - Bakker hun 25-jarige echtvereeniging te herdenken Hunne dankbare kinderen en kleinkinderen, S. Baars-Hummel C. W. Baars Eertsche en Thoss Reina, Reinder Mientje en Piet Wieringen, 6 Maart 1945 Westerland 78 Zaterdag 10 Maart as. hopen onze geliefde Broeder en Zuster, Oom en Tante D. Lont en A. Lont-Vregat hunne 40-jarige Echtvereeni ging te herdenken. Fam. Koorn en Baijs. Wieringen, Maart 1945. Bieden zich aan twee flinke jongens op bouwbe drijf of gemengd bedrijf. Inlich tingen Meeuwstraat 28 Wie- ringerwerf. Gevraagd Bedrijfsleider op boerderij bij Weduwe met ló-jarige zoon. Brieven onder letter B. aan Boskers Boekhandel H.hoef. H H. Tuinders. Vul zelf even in wat U noodig zijt voor Tuinzaden, hoeveel heid en soort, Bestellingen kunt U inleveren Woensdags aan de Beurs of aan huis. Dan komt alles goed. Thalen Ka- naalweg 1, Middenmeer. Bza arbeidersgezin, 1 k.. man met alle werkz. bekend, vrouw gen, in de huish. be hulpzaam te zijn. Woning of noodw. moet besch. zijn. P. Huijgens, Ulkeweg B 45, Middenmeer. - Te koop gevraagd nieu we of oude grammafsonpla- ten. Tj. v. d. Velde» Meeuw, straat 28, Wieringerwerf. - Tomaten en labaksplan- ten met Potkluit. Om zooveel mogelijk teleurstellingen te voorkomen, hebben we ons in staat gesteld dit voorjaar onze tomaten en tabaksplan ten te kunnen leveren met potkluit. Vroegtijdig bestellen gewenscht. Aanbevelend D. J. Braak, Torenstraat 18, Mid denmeer. - Bza Tractor-Chauffeur, goed op de hoogte met gas» generator en machines, tevens goed kunnende ploegen en zaaien en met paarden om gaan. Eenigzins op de hoogte met aardappelselectie. Voor zien van goed getuigschrift. I. vd Velde Aartswoud G 21 - Wie kan plaatsen aan huis een Kleermaker voor Dames- en Heerenkleeding Inlichtingen Kanaalweg No. 1 Middenmeer. - Te koop een hond met 9 jongen (Foxen) Moeder zindelijk en waaksch. Niet op Zondag. Te bevragen bij Jb. Goodijk Ulkeweg B 41 Mmeer. - Gevraagd vaste arbeider ervaren paardenknecht, kun nende aardappelselecteeren S. P» Bakker. Schervenweg, Middenmeer. - Bza Meisje als hulp in de huishouding G.G,, goed kun nende naaien. Brieven aan Posthuma, Slootdorp. - Bza Volontair op land bouwbedrijf, diploma LWS, met alle werkzaamh. bekend, tegen 1 April of later Brie ven onder letter C aan Bos kers Boekh. Middenmeer. - Bza Jongen 15 jaar, voor werk op boerderij tegen kost en inwoning. Brieven Brugstraat 23, Middenmeer. - Te koop een Haardka- chelf250. Jn. Koorn, Slin gerweg 25, H.hoef. - Bza voor dir. geev. arb. gezin 3 p, 2 werkk., woning of noodw. moet dispon. zijn. Op goede beh. wordt meer pr. gest. dan op hoog loon, Br. onder letter A 7 aan Bos kers Boekh. Middenmeer. Gevraagd net geev. gezin, woongelegenheid aan wezig,- nabij M.meer. Brieven letter L. aan Boskers Boekh. Middenmeer. Te ruil aangeb. een zoo goed als volledig baby-uitzet Tevens te ruil een Spinnewiel gemonteerd op naaimachine. P. Ottens, Westerland 28. Biedt zich aan een Bedrijfsleider op landbouw bedrijf. Practijkervaring op akkerbouw, veeteelt, aardap pel en graanselectiebedrijven. In het bezit van diploma RL WS en diploma VHS. Brieven onder letter A Bur. Wierin- germeerbode Hhoef. Te koop gevraagd een 1-persoons ledikant. J. Wouts, Schelpenbolweg Slootdorp. Bza nette dienstbode, leeftijd 26 iaar op boerderij voor dag en nacht, liefst om trek W.werf tegen half Maart. Inlichtingen C, Kes, Stern straat 28, Wieringerwerf. J. HAANSTRA vraagt te koop geheele of gedeelten van inboedels tegen de hoogste waarde. Kerkplein 2 Kliefstr. 21 Hippo, Wieringen. Gevraagd een flink dag meisje, liefst omtrek Slootdorp. J. Korver, Slootweg 8, Sloot dorp. Gevraagd een flinke dienstbode, bekwaam om de geheele huishouding te be sturen bij J. Pakes, Oever- scheweg F 21, Slootdorp Meisje 21 jaar, zoekt werkhuizen, omtrek H.hoef» Brieven letter H. aan Boskers Boekhandel H.hoef. Bekendmaking. Onder- geteekende verzoekt belang hebbend en aan zijn gewezen huisvrouw Math, Mulder- Souwen niecs te borgen ofte leenen, daar door hem niets wordt betaald- K. Mulder, Makkum» Bieden zich aan twee nette meisjes 15 en 22 jaar liefst voor dag en nacht. Kre- mersweg 10, Hhoef. Gevraagd net meisje voor heele dagen. C. Metse laar Hoofdstraat 28 H.hoef. In r, aangeb. 1 p. gebr. en 1 p. n. kindersch- mt 21 en 22 voor 23 of 24. M. Heij- blok, Elft 16 H.hoef.

Wieringermeerbode | 1945 | | pagina 2